KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kingacp, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 360°-ban forgatható kábelcsukló
  • Egy készülékben egyesíti a hajkefét és a hajvasalót
  • Kerámiabevonatos kefebetétekkel és ionizációs funkcióval
  • 100–180°C-os hőmérséklet-tartomány (10°C-os lépésekben)
  • Teljesítmény: 32 W
  • Ionos funkcióval: antisztatikus hajformázás, lágy tapintás, természetes csillogás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kingacp

2018. május 15.

Van hajsütővasam, hajvasalóm, ionizáló hajszárítóm, így erősen vacilaltam, hogy kell-e ez nekem, de végül megvettem és úgy gondolom, hogy jól tettem :)
Ez az egyszerű fésűs forma nullára egyszerűsíti a hajvasalást. Teljesen elégedett vagyok a teljesítményével és ami óriási plusz, hogy dughatom a nyakamhoz is, megfoghatom a másik kezemmel, nem égetem meg vele magam 😅 ezáltal igen gördülékeny a munka vele.
180°C-ig melegszik, de kb 140 fokon próbáltam ki és így is forró volt és hibátlanul simított, nem is fogom magasabb fokon használni.

kingacp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.