KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cincinetti, Módosítva: 2017. május 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajegyenesítő kefe

• Innovatív módon egy készülékben egyesíti a hajkefét és a hajvasalót
  • Kefebetét kerámiabevonattal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. február 12.

Múlt héten akciós volt a Lidl-ben és rácsaptam egy példányra miután a Remingtonra már régóta sóhajtozott a szívem. Semmivel sem ad kevesebbet ez a verzió mint a Remington, sőt. A Lidl minőségi német termékeket forgalmaz, a Silvercrest cuccok egész jók nem gagyik. 140 fokon a vékonyszálú hullámos, kicsit kócos hatású hajamat szépen természetes egyenesre hozza. Nem olyan szögegyenesre mint egy hajvasaló, itt nincs meg a hátsó támasztás nem tudod beszorítani a hajat a két lap közé - ergo nem is lesz olyan a végeredmény. Nekem a sima vasaló nagyon lenyalt jellegűre húzza a hajamat, annak ellenére hogy nincs kevés hajam csak vékonyszálú. Kell hozzá egy kb füligérő hajhossz hogy alkalmazni lehessen, annál rövidebb hajon az elektromos fésű nem fog segíteni (Babyliss, Remington sem). 5000 Ft-ért jó vétel.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

mobeto23

2018. január 6.

Még korábban vettem és nagyon szeretem!!
Hajvasalás előtt szoktam "átfésülni" vele a hajam, es utána vasalni, mert úgy sokkal könnyebb és gyorsabb a vasalás.
Hosszú, göndör és sok hajam van, így nagy segítség nekem ez a ketyere.
Sorstársaimnak mindenképp ajánlom (szerintem ár-érték arányban ez a legjobb...minek 10+ ezreket kiadni érte?!)

mobeto23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Még korábban vettem és nagyon szeretem!!
Hosszú, göndör és sok hajam van, így nagy segítség nekem ez a ketyere.

hettuska

2017. május 11.

Tegnap vettem egyet másodkézből, mert az akcióról lecsúsztam januárban. Kipbóbáltam, eddig nagyon szuper. Igaz, kicsit lassabban melegedik fel, mint a hajvasaló, de egy kávé, egy fogmosás, és utána a vállig érő hajamat, ami göndör, bár hajmosás után ltalában kiszárítom, három-négy perc alatt rendezte. Tény, ez nem az az egyenesség, amit a hajvasalóval érünk el, de nem is a kusza-szalma, amit a régi hajvasalókkal érhettünk el. Ha reggel általában sietsz és problémás a hajad, akkor tökéletes választás, mert egy fésülködéssel is javíthatsz a küllemeden.

hettuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

cincinetti

2017. február 18.

Már régóta szemezgettem a Remington cb7400-al, ami kb ugyanez a termék. Csak sajnos az ára (16000 Ft jelenleg) visszatartott a vásárlástól. Nézegettem a neten, mit lehetne helyette venni, de csak nagyon gagyi termékeket találtam olcsó pénzért. Aztán néhány napja megláttam az akciós újságban, hogy a Lidlben is lehet majd kapni. Szaladtam is gyorsan venni egyet az adott napon, és szerencsére kaptam is (bár már nem sok volt).
A hajam enyhén hullámos, vékony szálú, ráadásul most növesztem, így pont abban a sehogy-sem-áll állapotban van. Még frissen mosva csak-csak mutat valahogyan, de aztán ahogy telnek a napok, úgy veszti el a formáját. Amazonon olvasgattam a Remington keféről, és ott azt írták, hogy azért ez nem úgy működik, mint egy hajvasaló, hogy szögegyenes lesz tőle a haj, csak nagyon szépen összerendezi. (Ott egyébként vannak is fényképek csatolva, ha esetleg nem lenne érthető, hogy mit akartam írni.) Szóval ezek alapján nem vártam, hogy olyan lesz a hajam, mint vasalás után, így nem is csalódtam. Kusza kis hajamat szépen rendbe kapta, és nagyon kevés idő alatt.
A gép sec perc alatt felmelegszik a kívánt hőfokra (100-180 fokig), és onnantól kezdve már csak fésülködni kell vele. (Persze előtte ki kell bontani a hajat.) Digitális kijelzője van, tízesével lehet léptetni a hőmérsékletet. Ennyiből jobb is mint a Remington, mert ott csak 3 hőfok közül lehet választani. A használatijában még javaslatok is vannak, hogy milyen hajra milyen beállítást javasolnak. Én csak olyan 140 fok körül próbálkoztam, és nekem úgy tűnt, az elég is. Ha egyenesebb hajra vágynék, akkor nyilván a magasabb hőfokon kellene dolgoznom vele.
Egy bajom van csak vele, hogy egy picit növesztenem kell a hajamat még ahhoz, hogy rendesen tudjam használni. Mivel hátul rövidebb a hajam, ott nem annyira tudom még alkalmazni, de elől - ahol már eléri az államat a hajam - már szépen dolgozik. Szóval látom, hogy mi jó barátságban leszünk! :)
Szerintem ennyi pénzért nagyon megérte - minőségi kis cucc, és szépen rendbe rakja a frizurámat.
Jó szívvel ajánlom!

Update: Valaki egy másik hasonló terméknél sérelmezte, hogy nem is olyan, mint egy kefe, mert annál nehezebb, bumfordibb. Nyilván, mivel ebben elektronika stb. van, természetesen nehezebb mint egy sima hajkefe. Mondjuk ezen sztem annyira nem kell csodálkozni... Meg hogy megégette a kezét, amikor belenyúlt kiszedni a hajszálakat. Jézusom. Nyilván meg kell várni, míg kihűl. Mondjuk az enyémben nem volt hajszál eddig, mivel előtte ki kell fésülni a hajat.

cincinetti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Jó szívvel ajánlom!