KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Era514, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Zuhanyzás közben is használható szónikus arctisztító kefe. Ideális napi arctisztításhoz vagy alapos sminkeltávolításhoz.

4 beállítással:

• gyengéd tisztítás
  • mélytisztítás
  • gyengéd, pulzáló masszázs
  • pulzáló mélymasszázs

Tartozékok: 3 db kefefej, indukciós töltőállomás hálózati adapterrel, tárolótáska

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sophy83

2017. december 12.

Régóta vágytam egy ilyen készülékre, de a drágább tásaira nem mertem beruházni, ennyit viszont még pont megért nekem és eddig nem csalódtam a Silvercrest termékekben. Mivel más hasonló arctisztító készüléket még nem próváltam, így viszonyítási alapom nincs, de egyelőre elégedett vagyok a termékkel. 3 kefefej tartozik hozzá, kettő normál és 1 érzékeny bőrrel. 4 fokozaton működik, rezgő és pulzáló módban egyaránt. Praktikus műanyag doboz jár hozzá, amiben könnyű akár szállítani is. Hálózatról tölthető, első használat előtt kb 15 óra töltést javasolnak. Egy töltéssel 40 perc üzemidőt garantálnak. Zuhany alatt is használható. Én eddig kétszer használtam a megszokott arctisztítómmal. A mélytisztító funkciót próbáltam elsőnek a normál kefével. Jól felhabosította a arctisztítót, alaposabb lett így a tisztítás. Sokkal tisztább érzete volt így az arcomnak, puha, sima bőrt eredményezett. Picit kipirosodott utána a bőröm, de ez pár perc alatt elmúlt. Eddig nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele, remélem ez így marad. Illetve nem tudom honnan lehet majd hozzá pótkefét rendelni, mert a megadott weboldalon egyelőre nem találom.

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.