KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $17.48   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Katica1980, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   $17.48
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyógyító és a bőr védőrétegét helyreállító ampulla. Enyhíti a pirosságot, hidratálja a bőrt, javítja a pigmentációt.

A Centella Asiatica ajánlott akne, ekcéma, pikkelysömör esetén, kiválóan csökkenti az öregedés jeleit, nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt, hegek kezelésére és sebgyógyításra is nagyszerű, kiváló napégésnél.

A szérumot többféleképpen használhatjuk:

• Napi rutinunk részeként 3-4 cseppet oszlassunk el az arcon, illetve a problémás területeken arctisztítás után.
  • Vízzel 3:7 arányban hígítva arcpermet készíthető.
  • Napégés esetén vattakorongot itassunk át a szérummal és helyezzük a napégéses bőrfelületre, hagyjuk hatni 10 percig.