KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   30 000 - 150 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   30 000 - 150 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Damayanti

2017. november 8.

Én Nitsch Bettina szalonjában, az Elite Beauty Szalonban csináltattam a soft powder szemöldök smink tetoválásom és imádom!!! :)

Szalon: a Váci úton van, jól megközelíthető, központi helyen. A csoda akkor jött, amikor kitárult az ajtó és beléptem. Exkluzív oázis,legáns, hangulatos, minden csupa tört fehér, pasztell homok színnel és szolid, ízléses arany színnel díszítve, sziporkázó kristály csillárok...de mégsem túl sok, ízlésesen pazar. Ehhez jön a kedves, mosolygós fogadtatás, adnak pihe-puha kényelmes, váltó papucsot is és kínálgatnak vízzel.

Nálam a tervezési fázis hosszabb volt, mint maga a tetoválás, 3 és fél órás volt mindennel együtt de megérte :) A forma megtervezése után jött a szín választás, nálam mocchachino és tej csokoládé árnyalat keveréke lett, ami tökéletesen megy a hajszínemhez és a szemeimhez, csodaszép csokoládé árnyalat :) A tetoválás az elején egy kissé kellemetlen de kibírható, fokozatosan kaptam érzéstelenítést kenőccsel, így aztán már azt sem éreztem, hogy hozzám érnek :) Január elején megyek vissza korrekcióra, de ha ilyen marad a végeredmény, akkor nem kérek semmilyen változtatást :) Viszlát reggeli szemöldök hézag berajzolgatás, púderrel pepecselgetés, jajj nem lett egyforma, törlés, újra kezdés, jajj elkések.. agybaj, éljen meseszép, természetesen tökéletes szemöldök! :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Sz. Csilla

2017. szeptember 21.

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Update: Elkészült a szájtetoválásom is. Amit mindenképpen érdemes előtte tudni: a fájdalomcsillapítók Alexandráéknál nagyon jók, de még így is nehezen lehet bírni a végefelé már. Annyira sokszor kell átmenni újra a felületen, hogy a száj egésze sajog, hiszen a sebbe tetoválgatnak újra és újra. Én cataflamot vettem be előtte, az nem okoz vérzékenységet. A durva az, hogy ellentétben a többi tetkóval, ennél a fájdalom nem ért véget a tetoválás befejeztével. Órákon keresztül sajgott tovább, se beszélgetni, se enni nem lesz kedvetek. A következő napokban is folyamatosan fájt és rettenetesen feszült, a nevetés esetén rögtön nyomtam össze oldalról az arcom. :/ Én 5 nap után lepiszkálgattam, mert egy eseményen kellett megjelennem, de valójában akkor még mindig bőven lett volna rajta a ronda feketés sebekből. Annyira sötét volt a varr, hogy a párom szerint úgy néztem ki, mint egy orosz csaj. Sosem szoktam sötétre rúzsozni, ezért tényleg kínosan éreztem magam miatta. Amikor lejött a varr, akkor nagyon szép rózsaszínes színe volt, utána elkezdett sötétedni. Most sokkal sötétebbmár, mint amit szerettem volna, pedig elvileg 6 héten keresztül sötétedik. Husis színt kértem, rózsaszíneset, de women secret árnyalathoz tették a rose és a virgin árnyalatokat, ami miatt nekem barna lett. :( Hideg színtipusúaknak szerintem a women secret nem való, a korrekción másként fogjuk keverni a színt. A jó, hogy akkor még lehet korrigálni. A rossz, hogy ezt mégegyszer kibírni rettenetes lesz, de muszáj, mert most egyenetlen is és a kontúr alatt egy világos vonal is lett. Ez vastagításnál előfordul, ezzel is számoljatok.

Updte: Túl vagyok az ajak korrekcióján. Nagyon szép rózsaszín lett végre. :) Most Pink sugar színt választottunk, ami üvegben nem halvány, de a számom nagyon természetes vilagos rózsaszín lett. :)) Nagyon szeretem! A korrekció nem fájt annyira és hamarbb is gyógyult.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Sheila

2017. május 22.

Nekem most van gyógyulófélben a szálazott-púderes kombinált technikával készült szemöldököm (még nincs 2 hetes, szóval nagyon friss), de imádom az első perctől fogva, sajnálom hogy nem vágtam előbb bele. Nekem egyáltalán nem fájt (pedig hisztis vagyok érzékeny a bőröm és rosszul tűröm a nyüstölést), max picit kellemetlen volt, de tényleg simán kibírható. 1 hétig pokolian viszketett (de nem szabad piszkálni!) és elég fura amikor elkezd darabokban hámlani, de a szorgos kenegetés és a türelem meghozta a gyümölcsét, most már egyre szebben gyógyul. Kb olyan, mintha a saját szemöldököm nőtt volna vissza, csak sokkal szebben, annyira természetes a hatás. Aki minden reggel hosszas perceket tököl a sminkelésnél a szemöldöke megrajzolásával (mint korábban én is), annak nagyon megéri.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Papec

2017. február 23.

Tegnapi napon készült el a szemhéj tetoválásom. Hát, fájt. De érdekes, a két szemhéjam között különbség volt, nem mindkettő egyforma fájdalommal járt. Csak felül tetováltattam, szerintem és a szakember szerint is, csak felül kellett, mert így lett nagyobb, szebb a szemem. Ma reggelre bedagadt, bevörösödött, úgy néztem ki, mint Rocky Balboa a nagymenet után :D De nem bántam meg. Ma jegeltem, kenegettem popsikrémmel és törölgettem, mert egyfolytában könnyezem. Eddig még nem bántam meg, remélem szép lesz, mert az előrajzolás tetszett.

Papec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

kissbarbara1990

2015. november 20.

Gondolom nem kell bőven részleteznem mennyire el lehet rontani a szemöldökeinket. Az én példányaim alapból ritkásan nőnek, hosszú és vastagszálakból áll. A folyamatos vágás és szedés eredménye lett egy totál előnytelen forma, ráadásul egyre ritkább is lett a folyamatos festések miatt. Baromira untam már, hogy minden nap 8-10 percet igénybe vett az, hogy utcára lépjek. 2 hete mégis megtettem, gondolván, hogy úgyse találkozok ismerőssel...aha,persze :D Első kérdése a (férfi) ismerősömnek: mi lett a szemöldökeiddel??? Vasárnap van, hagyjál békén, válaszoltam :D :D :D Aztán másnap fészbúkon véletlen előttem termett egy kedvezőbb lehetőség sminktetoválással kapcsolatban annál a szakembernél, akinek a munkáit már régóta nyomon követem, legyen az smink, testfestés vagy épp tetoválás. Gyorsan lecsaptam a lehetőségre, és már bánom, hogy hamarabb nem tettem meg. A folyamat úgy zajlott, hogy fertőtlenítés után megrajzolta az új formát, és a fölösleges szálakat kicsipeszelte. Majd tájékoztatott a színekről, kiválasztottuk a megfelelőt, majd elkezdődött a művelet. Több tetoválásom is van testen, de ez fájdalmilag mindet űberelte :D Szálazott technikával készült, nem természetellenes és nem ordít, hogy tetoválás. Maximálisan elégedett vagyok, sokkal jobb lett, mint gondoltam. Frissen persze nagyon intenzív színe van és bedagadt a környéke. 1 hét alatt lehámlott, víz nem érhette és körömvirág kenőccsel kezeltem. Fontos, hogy mindig kenve legyen, nem szabad, hogy kiszáradjon, de viszont túlkenni se szabad, az arany középút a nyerő. Amíg tartott a hámlási folyamat az elég zavaró volt, meg majd megőrültem amikor a gyógyulástól viszketett. A pici darabokat leszedegetni szigorúan tilos! Decemberen megyek kontrollra, és javítva lesz ha kell rajta igazítani. Én jó szívvel ajánlom a sorstársaknak akik szeretnének szép szemöldököt és már nagyon unják a mindennapos sminkelést. DE(!!!) alapos utánajárást igényel a dolog, bárkivel ne csináltassátok meg, tapasztalt és igényes szakemberhez menjetek csak!!!

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.