KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   30 000 - 150 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   30 000 - 150 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Krémmánia Kedvencek a -től
Papec

2017. február 23.

Tegnapi napon készült el a szemhéj tetoválásom. Hát, fájt. De érdekes, a két szemhéjam között különbség volt, nem mindkettő egyforma fájdalommal járt. Csak felül tetováltattam, szerintem és a szakember szerint is, csak felül kellett, mert így lett nagyobb, szebb a szemem. Ma reggelre bedagadt, bevörösödött, úgy néztem ki, mint Rocky Balboa a nagymenet után :D De nem bántam meg. Ma jegeltem, kenegettem popsikrémmel és törölgettem, mert egyfolytában könnyezem. Eddig még nem bántam meg, remélem szép lesz, mert az előrajzolás tetszett.

Papec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

kissbarbara1990

2015. november 20.

Gondolom nem kell bőven részleteznem mennyire el lehet rontani a szemöldökeinket. Az én példányaim alapból ritkásan nőnek, hosszú és vastagszálakból áll. A folyamatos vágás és szedés eredménye lett egy totál előnytelen forma, ráadásul egyre ritkább is lett a folyamatos festések miatt. Baromira untam már, hogy minden nap 8-10 percet igénybe vett az, hogy utcára lépjek. 2 hete mégis megtettem, gondolván, hogy úgyse találkozok ismerőssel...aha,persze :D Első kérdése a (férfi) ismerősömnek: mi lett a szemöldökeiddel??? Vasárnap van, hagyjál békén, válaszoltam :D :D :D Aztán másnap fészbúkon véletlen előttem termett egy kedvezőbb lehetőség sminktetoválással kapcsolatban annál a szakembernél, akinek a munkáit már régóta nyomon követem, legyen az smink, testfestés vagy épp tetoválás. Gyorsan lecsaptam a lehetőségre, és már bánom, hogy hamarabb nem tettem meg. A folyamat úgy zajlott, hogy fertőtlenítés után megrajzolta az új formát, és a fölösleges szálakat kicsipeszelte. Majd tájékoztatott a színekről, kiválasztottuk a megfelelőt, majd elkezdődött a művelet. Több tetoválásom is van testen, de ez fájdalmilag mindet űberelte :D Szálazott technikával készült, nem természetellenes és nem ordít, hogy tetoválás. Maximálisan elégedett vagyok, sokkal jobb lett, mint gondoltam. Frissen persze nagyon intenzív színe van és bedagadt a környéke. 1 hét alatt lehámlott, víz nem érhette és körömvirág kenőccsel kezeltem. Fontos, hogy mindig kenve legyen, nem szabad, hogy kiszáradjon, de viszont túlkenni se szabad, az arany középút a nyerő. Amíg tartott a hámlási folyamat az elég zavaró volt, meg majd megőrültem amikor a gyógyulástól viszketett. A pici darabokat leszedegetni szigorúan tilos! Decemberen megyek kontrollra, és javítva lesz ha kell rajta igazítani. Én jó szívvel ajánlom a sorstársaknak akik szeretnének szép szemöldököt és már nagyon unják a mindennapos sminkelést. DE(!!!) alapos utánajárást igényel a dolog, bárkivel ne csináltassátok meg, tapasztalt és igényes szakemberhez menjetek csak!!!

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.