KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: mariskaris, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Soolantra krém hatóanyaga az ivermektin, ami az avermektineknek nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik. A krémet a bőrön a rozáceával járó pattanások és foltok kezelésére használják.

A készítmény hatóanyaga az ivermektin. Egy gramm krém 10 mg ivermektint tartalmaz.

Egyéb összetevők: glicerin, izopropil-palmitát, karbomer, dimetikon, dinátrium-edetát, citromsav-monohidrát, cetil-alkohol, sztearil-alkohol, makrogol-cetil-sztearil-éter, szorbitán-sztearát, metil-parahidroxibenzoát (E218), propil-parahidroxibenzoát (E216), fenoxietanol, propilénglikol, oleil-alkohol, nátrium-hidroxid, tisztított víz.

Dorka66

2018. május 17.

Rozáceas göbök miatt írta fel a bőrgyógyász, mert hogy ennek a krémnek a hatóanyaga annak az atkának az elszaporodása ellen jó, ami tulajdonképpen a göböt okozza. A lézeres kezelést követően kezdtem el használni már egy hónapja. A göbök 1 hét alatt eltűntek (pedig 3 hetet mondott a doki!), és azóta se volt egy darab sem, pedig előtte folyamatosan volt több is egyszerre. A pirosságot nekem a lézer enyhítette, de egy picit talán ez a krém is. Ami viszont még fantasztikus változás, az az, hogy már nem olyan durva érdes a bőröm, hanem puha, így könnyebben sminkelhető is! Nekem abszolút megérte az árát!!!

Dorka66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

beauvoir

2018. március 17.

Évek óta szenvedtem a rozácea pattanások/puklikkal járó verziójával,a világon mindent kipróbáltam mire rátaláltam erre a krémre,tulajdonképpen (külföldi fórumok áttanulmányozása után) ebben volt az utolsó reményem.Fél éve használom (mostmár csak heti 2-3x) de már néhány hét után,esténként használva csodát tett! Puha ,göböktől mentes,üde arcbőr! Az ára borsos ,de ügyesen használva egy tubus 2-3 hónapra is elegendő.Akinek ilyen jellegű gondja van (irritált,pattanásokhoz hasonló,vörös,göbös, siralmas bőrfelület),ne habozzon,a körzeti orvos is kiírja! Az elpattant ereken a pirosságon viszont nem ez fog segíteni,de az könnyedén elfedhető egy jó alapozóval is. Száz csillag!

beauvoir
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

drekab

2017. november 1.

Vényköteles, és elég drága, de csodákat tesz! Nekem nagyon szépen rendbehozta a bőröm, kb egy hónap alatt.

drekab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

juli007

2016. november 8.

A Rozex krémmel együtt írták fel nekem rozaceára. Este kell használnom, a Rozexet pedig reggel, így nem igazán tudom elkülöníteni a hatásukat. Biztos azonban, hogy kb. egy hónap alatt gyönyörűen rendbe hozták az addig reménytelenül csúnya arcbőrömet, ezért kimondhatatlanul hálás vagyok. Egyetlen negatívum, hogy nagyon drága, 9000 forint csak a Soolantra, viszont legalább tartós, ügyesen használva kb. 2 hónapra elég.

juli007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.