KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

SPM Vákuummasszázs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Az SPM „vákuummasszázs”  köpölyözés modern formája, amely során a Weyergans-féle vákuum eljárást a legújabb orvosi és kozmetikai ismeretek szerint fejlesztették tovább és masszázzsal kombinálták. Az SPM „vákuummasszázs” kb. ötvenszeresére fokozza a vérkeringést és a nyirokáramlást. Ez alatt javul a kötőszövet oxigénellátása és anyagcseréje, erősödik a zsírégetés folyamata. A zsírsejtekben a vákuum hatására feszültség keletkezik, majd szétpattannak, s a kötőszöveti térben pangó szövettörmelékkel együtt a nyirokrendszeren és veséken keresztül távozik.

Tartósság: egyénfüggő (4-5 hetente javasolt 1-1 újabb alkalom)

Árak: kb. 40 000 Ft-tól  / alkalom (általában 6-12 alkalom szükséges)

Sz. Csilla

2015. április 16.

Nekem személy szerint nem sok mindent csinált, de alapvetően vékony voltam akkor is, amikor csináltattam. a narancsbőröm miatt próbáltam ki. Nem csináltam végig egy teljes kúrát, így nem tudok róla igazából saját tapasztalatból semmit levonni. Átadtam az édesanyámnak a bérletemet, akinek nagyon gyenge a kötőszövete. Sajnos túl erősre állították a vákumot és ezért rettenetesen bekékült az egész kezelt felület. Deréktól térdig nagyon csúnya volt! Mint akit elütött egy autó. Meg is viccelte vele a kollegáit és szemrebbenés nélkül hittek neki, tehát el lehet képzelni mennyire... Szóval óvatosan! Nekünk pénzkidobás volt, de biztosan megfelelően alkalmazva van akinek hatásos lehet!

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.