KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. június 11.

Illatösszetevők: alma, mandarin, vanília, pacsuli, pézsma

Nancika

2018. április 17.

Mivel CF, és mindemellett amúgy is nagy CF parfüm gyűjtésben vagyok, így gondoltam, teszek egy próbát. Egy részem imádta, egy másik részem kevésbé. A CF életmódom előtt is menekültem a tipikus "parfümériás" illatoktól, kedvencem volt a Valentino Valentina Oud Assoluto, a Chanel No 5 Eau Premiere és Dita von Teese Rouge dögös illata is. Éppen ezért ez az illat nem igazán az én világom, mégis valamiért tetszett. Nem volt kétszer ugyanolyan illata, ahogy megszagoltam, akkor sem, ha csak fél perc különbséggel szippantottam a csuklómhoz. Egyik pillanatban nagyon kellemes, édeskés, de nem túl édes, következőre már túl édes, harmadikban édeskés valami savanyú beütéssel. Lehet, csak az én bőrömmel nem jön ki jól, meg az én stílusomhoz nem illik, de végül nem vettem meg...

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

aalexaa

2018. január 8.

Finom, édes, meleg és bújós illat :) Bevallom, először csak a Star Wars miatt próbáltam ki, eléggé tetszett, de nem akartam parfümöt venni. Hazahoztam a papírcsíkot, meglengettem a párom orra előtt, tetszett neki, meg is kérdezte, hogy ugye megvettem? :D napokig agyaltam rajta, a papírcsík az asztalomon maradt, minden nap megszagoltam. Miután 5 nappal később is éreztem az illatát, beadtam a derekamat és megvettem. Tartós, isteni illata van, olyan jó érezni, ahogy körbeölel. Nem túl elegáns vagy kifinomult illat, de jó kedvre derít, ha ez van rajtam. Az, hogy Amidala vajon ilyen illatú-e, más kérdés... :)

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Kittens

2018. január 8.

Nagyon szeretem a finom edes de nem fullasztó illatát,kicsit lehetne tartósabb is mert maga az illat csodás

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

klau810614

2017. június 30.

Vaníliás és gyümis édesség 🍎🍊 menő üvegben😎
Ma teszteltem és fini😋
Ő is kívánság listás 😉

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Vaníliás és gyümis édesség 🍎🍊 menő üvegben😎
Ma teszteltem és fini😋
Ő is kívánság listás 😉

pomme

2017. június 18.

Akciós volt a nagyobb kiszerelésű a DMben, úgyhogy megvettem, mert úgy emlékeztem, hogy csak sima szuperédes vanília. Sajnos mint kiderült, nem csak vanília, hanem van benne pacsuli is rendesen. Magában nagyon hasonlít a Black Opiumra, főleg ha megküldöm még egy kis Meow-val, hogy körte is legyen benne. Aminek viszont még jobban örülök, hogy Britney halovány kis nyamvadék Private Show-jának ad valamicske karaktert. Magában csak Black Opium rajongóknak ajánlom. Az üvege meg nyilván nagyon menő :)

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

PSophiee

2017. április 9.

Karácsonyra kaptam szüleimtől, és bár igaz, hogy nagyon nagyon édes illata van, én imádom!
Tartósságból pedig csillagos ötös, egész nap kitart az illata. :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Tartósságból pedig csillagos ötös, egész nap kitart az illata. :)

Erina

2017. február 24.

Ismét csak vanília, de már az émelyítően édesebbnél is édes illattal. Az üvege talán még tetszene is, de nem Amidala jutna róla eszembe, hanem C-3PO. :D Nagyon baráti áron volt a M-ben, és mivel már kiárusítás alatt volt, és imádom a Stra Wars-t, hát mondom veszek egyet. De nem. Nekem nem érte volna meg még azt az 1900Ft-ot se. A tartósságáról már nem is beszélve.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

anitaanett

2016. december 11.

Nagy Star Wars rajongó vagyok, úgyhogy amikor októberben megláttam a DM-ben, szerelem volt első látásra. :D Már maga az üveg megfogott, amikor meg megszagoltam, azonnal raktam is be a kosárba. Pont olyan illat, amit imádok, édeskés, de ugyanakkor nem tömény, tartós, egész nap érezhető.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Cupcaketeam

2016. november 20.

Egyszerűen imádom az illatát! Úgy érzem megtaláltam a számomra tökéletes parfümöt. Nagyon tartós az illata és elég belőle egy fújás is mert elég intenzív. Nem vagyok annyira nagy Star Wars fan de nagyon jó a csomagolása.

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

rowan

2016. október 21.

MD-ben szagoltam meg, és köszönöm: nem. Számomra túlságosan édes, egyenesen geil, kicsi tini lányoknak (bocsánat, hercegnőknek) való illat. Semmi felnőttes karaktert nem érzek benne, és csak azért nem felejthető, mert annyira töményen szirupos.
A tartósságáról nem tudok mondani semmit, mert a papírpróba után nem akartam a bőrömre is fújni belőle.

rowan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin