KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SweetYou

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettiB, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Dezodorok

Természetes védelem a kellemetlen szagok kialakulása ellen, amely a reggeli indulás elengedhetetlen kelléke lesz, és megédesíti az egész napodat. Alumíniumot nem tartalmaz.

5 illatban kapható

djkaty

2018. október 8.

Valóban csodaszer, mert meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását, ugyanakkor a bőr természetes folyamatait sem gátolja, sőt, ápolja a bőrt, amire egyetlen másik dezodorom sem volt képes eddig. Nekem a jázmin-mandarin változat van meg, és remek választásnak bizonyult.

djkaty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

KzKatuc

2018. szeptember 24.

Az eddigi legjobb deom. Egy neves márka dezodorjat cseréltem le, erre a termékre, és imádom. Tartós, nekem mandulás van, órák múlva is érződik az illata, a legnagyobb melegben teszteltem.

KzKatuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Azrail

2018. július 5.

Az első természetes dezodor, amelyet valóban hosszú távon is megszerettem. Még a nagy hőségben is meggátolja a kellemetlen illatok kialakulását. Aki a mindenmentes deokra esküszik, azoknak szívből ajánlom a Sweet You krémdezodorjait.

Azrail
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.