Tafedim Gél (Egyéb)

Tafedim Gél

A Tafedim gél antibakteriális, gyulladáscsökkentő hatású gyógynövény kivonatát, valamint bőrvédő, irritációt csökkentő, regeneráló, a bőr öregedési folyamatát csökkentő, nedvesítő hatású anyagot és D panthenolt tartalmaz. A gyulladásra hajlamos, érzékeny, vízhiányos bőr kiváló ápolószere.

Kiszerelés: 50 g

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Finnline

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Én egy tubussal használtam el belőle. Műtét utáni hegre ajánlották a patikában. Sajnos semmit nem segített a hegemen, ezért pár hét használat után már csak a kézfejemre használtam, mert nagyon ki volt száradva. Azon segített. Csak ezért kap most 3 csillagot.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Hát nem is tudom.
    Mostanában elkeserítő állapotban van az arcom: semmi sem elég jó hidratáló, viszont minden krém - ahogy a bőröm is - túl zsíros, így ettől a géltől elég sokat vártam. Próbáltam utánaolvasni itt, meg másutt is, és hát felemás érzéseim voltak/vannak:
    Nagyon furcsa a promója ennek az egész Tafedim dolognak. Mindenhol ugyanazt a honlapjukról kiollózott dolgot lehet olvasni, a neten nem találtam különösebb anyagot ezen felül erről a titokzatos afrikai gyógynövényről, olyat legalábbis nem, ami ekkora misztikumot indokolna, mint amit köré kreáltak, főleg, ami a rákellenes hatást illeti. Ilyen alapon a körömvirág is lehetne ugyanilyen csodanövénynek kikiáltva, vagy a cékla, stb. Azért persze, csak ki akartam próbálni...
    Az itteni vélemények pedig elég érdekesen alakultak, amit utólag vettem csak észre. Jelentősen feljavította az "összesített pontszámot", hogy "katarakta" kétszer is értékelt, ahelyett, hogy utólag szerkesztette volna meg első véleményét. Így egy helyett kétszer is 5 csillagot adott, ami igen félrevezető, ha az embernek nem tűnik fel elsőre a nevek egyezése, és ez bizony rontja az objektív mérlegelés lehetőségét, ha valaki, például én, azon gondolkozik, megvegye-e ezt a krémet. Elvégre valahol ez az oldal egyik fő erénye, segít tájékozódni, dönteni, mások tapasztalatain okulni... Aztán itt van "mamika916" egyetlen, regisztrációjának napján készített értékelése, amely semmi konkrétumot nem tartalmaz, mindössze egy átlagos, pozitív, szintén 5 csillagos vélemény, amely után meg is szűnt az oldalon a tevékenysége, mintha csak az előző, 1 csillagos véleményt szerette volna kicsit kompenzálni... Távol álljon tőlem bármilyen gyanúsítgatás, könnyen lehet, hogy ez csak valami nagyon kivételes egybeesés, teljesen véletlen, de ha mégsem, úgy szerintem az a fair, ha ezt most egy kicsit tisztába teszem ezen megfigyeléseim közlésével. Ha tévednék, elnézést az érintettől!
    Részemről: Még csak egy hete használom, de látványos csodát egyelőre nem tapasztaltam. Hidratál, könnyen beszívódó gél, semmi különös. Hosszabb távon fog eldőlni, mire elég ez a hidratálás, ahogyan minden eddigi krémemnél ez volt a helyzet. Összetevői megnyugtatóak. Illata enyhén poshadt víz, amilyen általában a gyógynövény teáké is, szerencsére hamar elillan. Csomagolása megagagyi, az alapján tuti nem vettem volna meg. Árát tekintve picit húzós. (50ml / kb. 2400-2500,-, én kifogtam akciósan 1950-ért.) Per pillanat, nem hiszem, hogy újra megveszem, de még adok neki esélyt, írok, ha elfogyott, milyen eredményt ért el ez a "szuperkence". (Természetesen nem új véleményben!)

Update, avagy további tapasztalataim:
    1. Semmivel sem hidratál jobban, mint más gyógynövényes zselé, pl. a naturlandos aloe vagy körömvirág gél. Ellene: azokhoz képest ez lényegesen drágább, ha az ár/mennyiség arányt nézzük. Mellette: ebben kevesebb, és "szebb" összetevők, mint azokban. (Kevesebb a csúnyaság...)
    2. További ellenérv: néha igen fura, "petróleum" szaga van, de még nem jöttem rá, miért csak bizonyos estekben...
    3. További érv mellette: ha kis mennyiséget használok belőle, és már jól beszívódott, jobb rá sminkelni, mint ha nem használok semmit.
    Hát ennyi, több csillagot nem kap, nem veszem újra, drága... Azt nem is vártam, hogy a pattanásokkal csodát tegyen, de a bőröm hidratáltságán dobhatott volna legalább egy kicsit, s mivel ezt nem tette, hát így járt. :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Tőlem a maximális csillagot kapja, egyszerűen csodálatos ez a termék! Kisebb sebtől kezdve, arcápolásig mindenre szoktam használni. Igazából csak ezt a terméket tolerálja az arcbőröm, mindenre rendkívül érzékeny. Felnőttkori aknékra nagyon hatásos, csak ajánlani tudom a gél és a krémet is.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Még egy hete sincs, hogy hozzájutottam a tafedim gélhez és már kedvező véleményem van róla. Bőrhibáim amit szeretnék eltüntetni, pl. hegek, szemölcs és kisebb bőrhibák, már pár nap után jól reagáltak, gondolom ha hosszabb időn keresztül sikerül használnom, teljes sikert fogok elérni. Csak nem tudom miért írják, már nem gyártják. Nagyon szeretném a Tafedim teát is megszerezni, de eddig még kipróbálni sem volt alkalma, mert mindenhol elfogyott. Remélem most hogy jobban utánajárok csak sikerül.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Sok sok év után abbahagytam a gél használatát,gondoltam,hátha találok jobbat.De nem találtam!!!2 hónapig bírtam nélküle,de az arcom minőségén szemmel látható változás állt be,és nem jó irányba változott,úgyhogy visszatértem rá.A használatakor sokkal simább,sokkal feszesebb a bőröm,élettel telibb,nincs rajta nagy göb,ami nélküle mindentől kijön az érzékeny bőrömön.Sok embernek ajánlottam,senkitől nem érkezett rá panasz.Továbbra is csak ajánlani tudom,maximálisan teljesíti amit ígér!

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált

Borzasztó. Nagyon szerettem volna ha használ, de sajnos többet ártott. :( Pedig nem is olcsó, 2200 ft volt. Pénzkidobás. :(
    Szóval akinek vannak pattanásai és nem akar kiszúrni magával, az véletlenül se vegye meg.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok

Köszi mindenkinek a választ!!!!:):):):)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nekem balzsam van belőle, az fekete tubusban kapható.
    Ekcémára kiváló, nagyon jó kis készítmény.
    Én személy szerint bioboltban szereztem be.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Gyógyszertár,biobolt,általában mindkettőben tartják,vagy meghozzák.Van belőle krém is,de én személy szerint a gélre esküszöm,bár a krém télen annyival jobb,h.ha száraz az ember lányának bőre,egyből megszünteti a feszülést.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Ez a termék azt hiszem többet érdemel pár szónál.Bevezetésként annyit,h.még tiniként sem volt gond a bőrömmel,majd a húszas éveim elején egyik napról a másikra hatalmas piros aknék keletkeztek az arcomon.Nem írom le a kálváriám,de azt hiszem mindenki el tudja képzelni.Nagyjából mindent kipróbáltam,ami létezett,a bőrgyógyásztól a kozmetikusig,minden szert,amit javasoltak.De a helyzet nem változott.Végső elkeseredésemben-nagyjából utolsó esélyként-vettem egy ilyen gélt.Döbbenet volt!!!!!EGY HÉT ALATT ELTŰNT MINDEN fájdalmas gyulladt göb az arcomról,és olyan volt,mint régen.Nem hittem el.A családom is csak nézett,mekkora erő van egy ilyen kis flakonban.Ez már kb.10 éve volt,azóta sok hasonló problémával küzdőnek ajánlottam,és MINDENKIVEL MEGTÖRTÉNT A CSODA!!!!! Úgyhogy bátran,tényleg szívből ajánlom ezt a terméket.Azóta van,h.mást is kenek az arcomra,de ez mindig az első reggel,este.És azóta sem jöttek vissza az aknék az arcomra.És még egy sikersztori.) Kedvesem csúnyán lezúzta az arcát,egész pontosan a szeme alatt,és nem akart gyógyulni.3 nap alatt gyógyította meg a Tafedim.Tudom,h.hihetetlen,de igaz!!!Semmi érdekem nem fűződik a dicséréséhez.De mindent visz,ezt őszintén vallom azóta is!!!!! sokszor 5 csillag!!!

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Euphorbia Hirta Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Sericin EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Panthenol v EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Triethanolamine ti|eu EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

EDTA EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Methylchloroisothiazolinone ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Korlátozott

Methylisothiazolinone ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Nincsen

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!