Egyéb

Tartós Szempillagöndörítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Egyszerű, gyors eljárás, melynek során a szempillákat egy klipsz és kétféle tartós göndörséget eredményező anyag segítségével göndörítik. A dauert, majd a fixálót pár percig hagyják a szempillákon. Az eredmény kb. 1-1,5 hónapig tart, a szempilla cserélődésének idejétől függően.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rin2

2018. augusztus 22.

Szerettem volna valami "mást" nyaralás előtt. Műszempillát semmiképp nem akartam, macerásnak tartom.. Gondoltam kipróbálom ezt az úgy nevezett "szempillaliftinget". Jövőhéten lesz egy hónapja, hogy ilyet csináltattam. Persze, ez csak az én tapasztalatom, másnak lehet bevált. 7000 forintot fizettem érte, de jobb lett volna ha inkább ezt a pénzt megtartom magamnak..
Amikor elkészült eléggé csalódott voltam, persze, aki csinálta felé ezt nem mutattam. Nem úgy nézett ki, mint amiket megosztott képeket. A jobb szememen levő pillák konkrétan belefordultak a szemhéjjamba és eléggé rondán néztek ki. Ez így 1 hónap elteltével sem változott, teljes tragédia az egész. Teljesen összevannak ragadva, kócolódva és hullanak is. Ezelőtt nem volt ilyen problémám. Ráadásul senki nem vette észre a változást, így visszagondolva inkább hálistennek..

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Rin2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Banszky

2018. augusztus 18.

Valóban sokáig tartósan íveltek maradnak a pilláim tőle. Kb 1.5 hónap!!

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Valóban sokáig tartósan íveltek maradnak a pilláim tőle. Kb 1.5 hónap!!

Bokvaao

2017. november 3.

Ma voltam először, de szerintem rendszeres használója leszek a kezelésnek. Nagyon dús, erős, viszont ezzel együtt szögegyenes pilláim vannak, amik lényegében nem látszódnak, így számomra ez az eljárás tökéletes. Ne legyenek senkinek illúziói, nyilván nem olyan az eredmény, mint a műszempillánál, de nagyon szépen ki tudja nyitni a tekintetet. Kíváncsi leszek meddig lesz tartós.

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

svivko

2017. április 6.

Egyszer voltam Karácsony és Szilveszter között, és most 4 hónap elteltével érzem azt, hogy teljesen lenőtt a szempillám, és kezd ismét vállalhatatlanul egyenes lenni. :)
Foglaltam is időpontot ugyanahhoz a szakemberhez, Bella Tímeához (MBS), aki ugyan Budapest másik felén van, de az egyetlen jó szakember akit neten felleltem. Online időpontfoglalást (bwnet) használok már évek óta kozmetikushoz ( Siposné Szabó Bogi) , és fodrászhoz is (Koroknai Zsuzsi) . Így olvashatok róluk véleményeket, és pikkpakk tervezhetek velük ha szépülésről van szó.
De vissza a pillapödréshez.
Hatásos, nem kifejezetten pilla-gyilkoló, és jó szakembernél tartós, örömteli az eredmény.
Nekem tényleg 2-3 hónapig tartott a gyönyör, ahogy a saját, elegendő hosszú viszont nem elég göndör pilláimat beállította Tímea, és fixálta őket a megfelelő helyen.
Először kiválasztott a szemhéjamnak megfelelő "szempilla-sínt", amire egyesével feltapasztotta a megfelelő irányban és ívben a pillákat, ami nem tapadt, mert túl makacs volt külön ragasztóval tartotta ott. Ezután jöttek a lötyik. Amikről csupán annyit tudok, hogy az, ami a göndörítésért felelős az egy speckó, pillákra szánt dauer folyadék volt. Az illata is hasonlóan büdi. A másik meg egy "lezáró/fixáló" folyadék, ami a megbontott pillaszálakat visszazárta, és fixálta őket a beállított ívben. Ezután jött a festés, ugyanis a szolgáltatás része a szempillák szénfeketévé tétele. AMiért nem voltam oda, mert eddig sosem láttam az eredményt, és féltem, hogy csípni fog, mert folyt már bele festék a szemembe pillaszínezéskor. De amit Timi használ az ilyen egyperces csoda, nem csíp, és szuperfekete lett az összes szál. Ezt lemosva mehettem is dolgomra.
Tökéletes lett az eredmény. A saját pilláim voltak, de sokkal jobbak. Ment már tönkre 3D pillától a pillasorom, évekig növeszthettem, féltem, hogy ez a kezelés is ártani fog, de szerencsére minimális veszteséggel megúsztam. Nekem 5-6 szál volt szemenként, ahol észrevettem a timeej által írt tünetek. Észrevettem, hogy egy erős szálnak hiányzik a vége, kb egy hónappal a kezelés után, majd pedig, hogy pár szálnak a vége megtörve, szinte derékszögben áll. Nem voltam boldog tőle, de nem vártam csodát, ahol megbontják a szálakat (pl fekete/szőke hajestés) ott kár fog képződni, örültem, hogy megúsztam ennyivel, és megérte. Úgy álltak a pilláim hónapokon keresztül, mint a cövek, soronként 5 szál károsodása belefér.
Nekem elég fedett a szemhéjam, olyan Bud Spenceres, a szempilláim végén pár szál teljesen deformálódva áll, mert alváskor elalszom őket. A göndörítéstől ezek is hónapokig tökéletesen álltak.
A kezelés ára 5500 Ft.

A következő pillamegálló a lash lifting lesz. (dauer meg mindenféle káros kemikália nélkül állítják cövekre a pillákat valami szilikonos cuccal, viszonylag új amerikai kezelés, nem drágább ennél.)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

De vissza a pillapödréshez.
A kezelés ára 5500 Ft.

timeej

2014. szeptember 20.

Sok-sok keresgélés után, végre nálunk is találtam kozmetikust, aki csinál ilyet, ráadásul ismerős ajánlotta-juhhhúúúú- így hát nagy várakozással teli, belevágtam. Maga az eljárás nem fájdalmas, nem tart sokáig, így ki is lehet bírni. (Csak én vagyok olyan, aki alvás nélkül nem bírja lecsukva tartani a szemét?) Minden pöpec volt, amíg bele nem néztem a tükörbe. A jobb szememen lévő szempillák idétlenül, össze-vissza álltak, volt amelyik félúton meg volt törve, vállalhatatlan volt. Másnap vissza, újra megpróbáljuk, csak azon a szememen. Némileg korrigálva lett a hiba, de így sem álltak szépen, rendezetten a szempillák. A kozmetikus állította, hogy ez így oké, hiába mondtam neki, hogy nézze már meg a másikat, azok milyen szépen sikerültek. A válasz az volt, nem szimmetrikus a két szem, valószínűleg máshogy állnak ott a szálak. Pff. Az elején még akkora gond nem is volt, ha kifestettem, de ahogy elkezdett lenőni, egyre gázabbul álltak a szálak, míg nem eljutottunk oda, hogy nem tudtam kifesteni a szempillám, mert hol a szempillák végén, hol a szempillák közepén volt egy törés (valamelyik derékszögben állt, WTF?! ). Mostmár majdnem teljesen lenőtte, még nem száz százalékos, de már ki tudom festeni, egy-két szál van ami még sérült.
Maga az eljárás tényleg jó, a bal szemem soha nem volt ilyen szép. Nem mertem visszamenni ehhez a kozmetikushoz, másikat nem találtam még, bár, lehet nem is mennék már... Mindenesetre nem pontozom le az eljárást, mert tényleg nagyon szép -és hasznos is, nem kell a göndörítéssel szenvedni, és simán úgy néztem ki, mintha műszempillám lenne, pedig nincs égig érő pillám- de, olyan szakembert válasszatok, aki ért is ahhoz, amit csinál.

timeej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.