KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Tartós Szempillagöndörítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Egyszerű, gyors eljárás, melynek során a szempillákat egy klipsz és kétféle tartós göndörséget eredményező anyag segítségével göndörítik. A dauert, majd a fixálót pár percig hagyják a szempillákon. Az eredmény kb. 1-1,5 hónapig tart, a szempilla cserélődésének idejétől függően.

Az árak szalontól függően változhatnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bokvaao

2017. november 3.

Ma voltam először, de szerintem rendszeres használója leszek a kezelésnek. Nagyon dús, erős, viszont ezzel együtt szögegyenes pilláim vannak, amik lényegében nem látszódnak, így számomra ez az eljárás tökéletes. Ne legyenek senkinek illúziói, nyilván nem olyan az eredmény, mint a műszempillánál, de nagyon szépen ki tudja nyitni a tekintetet. Kíváncsi leszek meddig lesz tartós.

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

svivko

2017. április 6.

Egyszer voltam Karácsony és Szilveszter között, és most 4 hónap elteltével érzem azt, hogy teljesen lenőtt a szempillám, és kezd ismét vállalhatatlanul egyenes lenni. :)
Foglaltam is időpontot ugyanahhoz a szakemberhez, Bella Tímeához (MBS), aki ugyan Budapest másik felén van, de az egyetlen jó szakember akit neten felleltem. Online időpontfoglalást (bwnet) használok már évek óta kozmetikushoz ( Siposné Szabó Bogi) , és fodrászhoz is (Koroknai Zsuzsi) . Így olvashatok róluk véleményeket, és pikkpakk tervezhetek velük ha szépülésről van szó.
De vissza a pillapödréshez.
Hatásos, nem kifejezetten pilla-gyilkoló, és jó szakembernél tartós, örömteli az eredmény.
Nekem tényleg 2-3 hónapig tartott a gyönyör, ahogy a saját, elegendő hosszú viszont nem elég göndör pilláimat beállította Tímea, és fixálta őket a megfelelő helyen.
Először kiválasztott a szemhéjamnak megfelelő "szempilla-sínt", amire egyesével feltapasztotta a megfelelő irányban és ívben a pillákat, ami nem tapadt, mert túl makacs volt külön ragasztóval tartotta ott. Ezután jöttek a lötyik. Amikről csupán annyit tudok, hogy az, ami a göndörítésért felelős az egy speckó, pillákra szánt dauer folyadék volt. Az illata is hasonlóan büdi. A másik meg egy "lezáró/fixáló" folyadék, ami a megbontott pillaszálakat visszazárta, és fixálta őket a beállított ívben. Ezután jött a festés, ugyanis a szolgáltatás része a szempillák szénfeketévé tétele. AMiért nem voltam oda, mert eddig sosem láttam az eredményt, és féltem, hogy csípni fog, mert folyt már bele festék a szemembe pillaszínezéskor. De amit Timi használ az ilyen egyperces csoda, nem csíp, és szuperfekete lett az összes szál. Ezt lemosva mehettem is dolgomra.
Tökéletes lett az eredmény. A saját pilláim voltak, de sokkal jobbak. Ment már tönkre 3D pillától a pillasorom, évekig növeszthettem, féltem, hogy ez a kezelés is ártani fog, de szerencsére minimális veszteséggel megúsztam. Nekem 5-6 szál volt szemenként, ahol észrevettem a timeej által írt tünetek. Észrevettem, hogy egy erős szálnak hiányzik a vége, kb egy hónappal a kezelés után, majd pedig, hogy pár szálnak a vége megtörve, szinte derékszögben áll. Nem voltam boldog tőle, de nem vártam csodát, ahol megbontják a szálakat (pl fekete/szőke hajestés) ott kár fog képződni, örültem, hogy megúsztam ennyivel, és megérte. Úgy álltak a pilláim hónapokon keresztül, mint a cövek, soronként 5 szál károsodása belefér.
Nekem elég fedett a szemhéjam, olyan Bud Spenceres, a szempilláim végén pár szál teljesen deformálódva áll, mert alváskor elalszom őket. A göndörítéstől ezek is hónapokig tökéletesen álltak.
A kezelés ára 5500 Ft.

A következő pillamegálló a lash lifting lesz. (dauer meg mindenféle káros kemikália nélkül állítják cövekre a pillákat valami szilikonos cuccal, viszonylag új amerikai kezelés, nem drágább ennél.)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

De vissza a pillapödréshez.
A kezelés ára 5500 Ft.

timeej

2014. szeptember 20.

Sok-sok keresgélés után, végre nálunk is találtam kozmetikust, aki csinál ilyet, ráadásul ismerős ajánlotta-juhhhúúúú- így hát nagy várakozással teli, belevágtam. Maga az eljárás nem fájdalmas, nem tart sokáig, így ki is lehet bírni. (Csak én vagyok olyan, aki alvás nélkül nem bírja lecsukva tartani a szemét?) Minden pöpec volt, amíg bele nem néztem a tükörbe. A jobb szememen lévő szempillák idétlenül, össze-vissza álltak, volt amelyik félúton meg volt törve, vállalhatatlan volt. Másnap vissza, újra megpróbáljuk, csak azon a szememen. Némileg korrigálva lett a hiba, de így sem álltak szépen, rendezetten a szempillák. A kozmetikus állította, hogy ez így oké, hiába mondtam neki, hogy nézze már meg a másikat, azok milyen szépen sikerültek. A válasz az volt, nem szimmetrikus a két szem, valószínűleg máshogy állnak ott a szálak. Pff. Az elején még akkora gond nem is volt, ha kifestettem, de ahogy elkezdett lenőni, egyre gázabbul álltak a szálak, míg nem eljutottunk oda, hogy nem tudtam kifesteni a szempillám, mert hol a szempillák végén, hol a szempillák közepén volt egy törés (valamelyik derékszögben állt, WTF?! ). Mostmár majdnem teljesen lenőtte, még nem száz százalékos, de már ki tudom festeni, egy-két szál van ami még sérült.
Maga az eljárás tényleg jó, a bal szemem soha nem volt ilyen szép. Nem mertem visszamenni ehhez a kozmetikushoz, másikat nem találtam még, bár, lehet nem is mennék már... Mindenesetre nem pontozom le az eljárást, mert tényleg nagyon szép -és hasznos is, nem kell a göndörítéssel szenvedni, és simán úgy néztem ki, mintha műszempillám lenne, pedig nincs égig érő pillám- de, olyan szakembert válasszatok, aki ért is ahhoz, amit csinál.

timeej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.