KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Taylor Swift

Ár:   8060 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: szkata2, Módosítva: 2014. július 9.

Erdei gyümölcsök és virágok keveréke, amit maracuja, fehér pézsma és vanília bolondít meg.

Ár: 5890Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, fóliás, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: fizetés banki utalással vagy rózsaszín csekken, ajánlott levélként köldöm
Keresem!
Ár: megegyezés szerint , Eladó: zkjudit
Állapot: új és használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy postán

biusjj

2017. június 26.

Most 990 Ft-ért vettem Rossmannban, és teljesen megérte. 10 ml mini kiszerelés de tökéletes, hogy a táskámba dobjam és mindig legyen nálam egy "tartalék illat". A csomagolása nagyon aranyos holografikus és olyan szép mesés. Az illat maga, nos kifújáskor számomra kicsit meggyes, édes, később bogyós gyümölcsös, vaníliás. Nagyon édes, de nem tolakodóan, inkább kellemesen. Tartóssága átlagos 4-5 óra. Nem egy kimagasló illat, de valóban nagyoin finom és csajos. Nem "gagyi", amin meg is lepődtem. Picit hasonlít az Avon Secret Fantasy illatára, de annál jobb.

Ami nekem fura, hogy nem ér le az üveg aljára az a kis cső amin keresztül kifújom a parfümöt. De nem, hogy nem ér le, konkrétan nagyon nem, kb. fél centivel rövidebb mint az üveg alja.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

petra04

2017. január 14.

Ősszel rendeltem meg a sok vélemény alapján, miszerint őszi-téli parfüm és tényleg az. Nagyon szeretem ezt is, már elhasználtam egy üveggel Taylor Wonderstruck parfümjéből. Már nem is tudok más parfümöt használni csakis Taylorét! Nőis, finom illat és tartós is. Nagyon szeretem! :)
Már alig várom, hogy a többi Taylor parfümöt is beszerezzem. :)

petra04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Már alig várom, hogy a többi Taylor parfümöt is beszerezzem. :)

slytherclaw

2016. november 4.

Nekem is inkább őszi-téli parfüm, nyáron kicsit nehéz lenne, tavasszal viszont valami virágosabbra vágyom. Az üvege ennek is gyönyörű, a kis charmokat nagyon szeretem rajta. Vaníliás-pézsmás-gyümölcsös, némi virágos jegyekkel, amik később bontakoznak ki. Rajtam néha határozottan frézia illata van.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

_-Mia-_

2016. július 10.

Nekem a téli parfüm kategória, rebellis hangulatomban 10 fok alatt szívesen hordom. Szirupos édes, feldobja a január-februári sötétvanhidegvan-depit, megédesíti a decemberi ünnepi szezont.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

pomme

2016. április 23.

Vakon vásároltam, fragranticán olvastam, hogy bogyós gyümölcsös illat, és mivel kemény 15 euróért dobálták az 50 milliset, nem hagyhattam ott. :) Egész tartós illat, sok erdei gyümölccsel és édességgel, de nem megy át a cukrosgiccs kategóriába, ami mostanában olyan menő. Gyümölcsös illathoz képest meglepően felnőttes és határozott illat, nem az Escada vonalat viszi (bár én azt is szeretem). Egyedüli bajom vele, hogy néha szappanos szaga van rajtam, amit nagyon nem szeretek, olyankor elrontja az egész napom, mert mint tudjuk, a nekünk nem tetsző illatok sokkal tovább megmaradnak :D Kár, hogy csak ezt árulják ilyen olcsón, szívesen megvenném a többit is, jónak tűntek.

Update: +1 csillag, valahogy sikerült megtalálnunk a közös nevezőt ezzel a parfümmel. Lehet, hogy a melegebb idő miatt, de már nem szappanos, inkább cseresznyés-sütis édes és mély illat, ami egy óra után valahogy kókuszos és friss lesz rajtam, de nem a gejl naptejes kókusz, hanem inkább a vizes, friss kókuszvíz(tej) egy lehelletnyi cseresznyével. A cukrosság is eltűnik. Imádom! :D Nem értem, hogy lehet ennyire kaméleon ez az illat, hogy az édes-mély-cseresznyés sütis-erdeigyümisből egy picit édes-friss-kókusztejes csoda lesz. Remélem visszahozzák a 15 eurós akciót, biztosan veszek még egyet, mert így akár nyáron is hordható: reggel meleg és bújós (nemakarokfelkelnihiszti), segít átlendíteni a reggeli sokkon, aztán napközben már jöhet aminek jönnie kell, pozitív életszemlélet-szaggal minden egyszerűbb :D A kék Wonderstruckot sajnos nem ismerem, de elgondolkoztam a vakon vásárláson (ha nem jó ötlet, azért szóljatok).

Update2: hatalmas szerelem lett ez a parfüm, pedig először nagyon nem voltunk egy hullámhosszon. Nagyon örülök, hogy megvettem, ennyi pénzért ingyen volt.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

krémparádé

2015. október 29.

UP: Nem tudom, mi történt, de most egész jól működik és szeretem, teljesen cseresznyés pite illatú, sok vaníliával, porcukorral, valósággal megszínezi, megédesíti körülöttem a hűvös levegőt. Kizárólag ebben a hideg időben igazán kellemes. Legszívesebben másfél pontot adnék neki még pluszba, de egye fene, legyen kettő, mert túl hamar leírtam.

Pffuff, ez nagyon nem! Túl édes, miközben meg szappanos is-rajtam. A kék, sima Wonderstruck sokkal finomabb és eredetibb. Az üveg viszont pirosban mutatósabb.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Heloise

2015. augusztus 31.

Ez a mese engem nem varázsolt el sajnos. Mindig reménykedem benne, hogy na most, végre egy olcsó celebillat ami különlegesebb és tartósabb lesz mint a többi, de ez is amolyan 12 egy tucat illatocska. Az első kék üveges Wonderstruck túl gyümölcsös-barackos volt nekem, ez pedig egy édeskés kis vaníliás cukorfelhő, de abból is a felejthető kategória. Semmi egyéniség, semmi különleges jegy nincs benne, amitől igazán szeretni lehetne. Akkor inkább százszor is a Pink Sugar. A legszörnyűbb viszont az benne, hogy fújom, fújom de semmi... A hatósugara egyenlő a nullával, a csuklómra több erőteljes fújás után 5 perccel (az orromat masszívan rátapasztva is) alig érzem. Szerintem ez volt az utolsó prábálkozásom a sztár-illatokkal, inkább hosszabban keresgélek, és egy drágább, de minőségibb illatra ruházok be idén őszre/télre, mert ez tényleg a pénzkidobás kategória.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Timi8

2015. augusztus 18.

Akit érdekel: Tegnaptòl a Rossm.akciòzza a 15ml-t 1.999-ért! Én is elcsàbultam és nem bàntam meg! Jòl sikerült kreàciò, nem is gondoltam volna az illata alapjàn, h. ez is egy celebillat. Édes finomsàg rajtam sajni csak 2òràs tartòssàggal. Ùjravenni nem fogom, de szîvesen elhasznàlgatom.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

AdreeS

2015. július 6.

Nekem először úgy sikerült megismerkednem ezzel a parfümmel, hogy anyukám hozott nekem Amerikából egy teljesen becsomagolt, azt hiszem 15ml-es verziót. Nem szagolta meg, csak elhozta, mert tetszett neki a csomagolás. Amikor kinyitottam és megszagoltam...úgy éreztem, hogy megtaláltam!! Ez az én parfümöm. Édes, de nem émelyítő, vaníliás, de nem túlzottan..egyszóval a tökéletes illat számomra! Nagyon imádom! Iparfümériáról most rendeltem egy 100ml-es kiszerelést, mióta megérkezett ezt szagolgatom. :) Nem tudok betelni vele!

AdreeS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Berti

2015. június 28.

Valóban szuper illat, de rajtam csak 25 fok fölött működik.

Berti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Valóban szuper illat, de rajtam csak 25 fok fölött működik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol