KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hannibal

2017. augusztus 31.

Test és arcradírnak használom ,nagyon jól bevált a száraz,érzékeny bőrömre ..eléggé meglepődtem :) Érzetre durva,de mégsem bántja a bőrt,szemben a nagyobb szemcsés hiper-szuper bőrradírokkal .
Pikkelysömörre,vagy ekcémás-hámló problémákra is kiváló,főleg a fejbőrön . Picit csíp,de nagyon jó ,a viszketést megszünteti és tiszta érzés marad utána .

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

csill87

2017. július 30.

Én ugyan sima konyhasót használok bőrradírozásra, nem tengeri sót, de azt imádom. A tengeri só szerintem túl durva lenne. Pedikűrnél a lábáztató vízbe szoktam tenni, nem spórolva a mennyiséggel. Nagyon jól puhít, imádom. Bőrradírozásnál pedig önmagában használom, nem keverem olajokkal, csak megnedvesítem előtte a bőrt. Nagyon puha lesz utána a bőr, könnyű kitisztítani a zuhanyzót, és nem csúszik balesetveszélyesen az olajoktól.

Azért használom ezt, mert igazából egy bolti radír sem vált be és már unom a sok csalódást.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

b0rzi

2017. június 13.

Up:
Azóta is azzal mosok hajat, és büszkén jelentem, hogy a hajmosás közbeni kihullott hajszálaim száma 0, durva helyzetben 3-4, diszkomfortérzet abszolút nincs a fejemen, és a fésűmben az a mennyiség, ami máskor 2 mosás között összejött, most 4-5 mosás alatt jön össze, ha nem több.
Bár ebben a melegben 2-3 naponta kell hajatmosnom és így biztos nem egyfolytában fogom használni, azért legalább minden második alkalommal. Imádom, 5 évnyi hajhullásos problémám megoldotta! :)

05.11.:
Talán kitűnök majd a véleményemmel, de én samponba tettem :D
A lushnak van tengeri sós samponja, aminél olvastam, hogy "csikorgósra tisztítja a fejbőrt", gondoltam kipróbálom, mert nem igazán hittem nekik. Nem spóroltam az apró szemű sóval, szerintem egy jó 1-2 púpos evőkanálnyit elkevertem samponnal, és basszus, tényleg, már öblítésnél csikorgott a hajam!
A mosást nem tudtam én speciel vele kitolni, de amiért szóra érdemes az az, hogy nekem legalább olyan hisztis fejbőröm van, mint én, és nagyon sokszor, még ha nem is tűnik olyan zsírosnak, már viszket, meg fáj itt-ott, meg ilyen-olyan baja van, de ezzel nem kezdett el viszketni mosás előtt sem, illetve, mintha mosás közben egy pár szállal kevesebb hajam hullott volna ki.
Azért nem merem minden alkalommal használni, ilyen dózisban legalábbis, de addig amíg nem árt, tuti egy teáskanálnyit hozzáteszek a samponomhoz...

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Up:

05.11.:
Talán kitűnök majd a véleményemmel, de én samponba tettem :D

bogcica505

2017. május 18.

Szerintem a só az egyik legjobb szépítőszer a világon, nagyon jól méregteleníti a bőrt. Érdemes vele sófürdőt csinálni otthon, de samponba is lehet tenni, imádom! Amikor kicsi voltam minden nyáron 1-2 hetet Horvátországban töltöttünk, és a tengervíz kitisztította az arcbőröm, a hajam is selymesebb lett tőle, de még az allergiámat is mindig rendbe tette. Imádom! :)

bogcica505
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

roxana1120

2017. április 26.

Nem csak a konyhában de a testápolásban is nagyon szeretem. Legfőképpen testradírnak használom. Otthoni tusfürdőhöz teszek és kész is. Selymes puha bőr.

roxana1120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

6vilag

2017. április 2.

Isteni tavaszi pedikűr készíthető házilag belőle. Egy adag tusfürdő, valamint ebből 3-4 evőkanállal a meleg vízbe. Ezt követően 20-25 perc lábáztatás, majd törölközés. A körmök mentén rózsafa pálcikával az elhalt sejtek eltávolítása gyerek játék. Majd habköves lábradírozás. Csodás, légpárnás futóművek, pihe-puha láb. Érhetetlen, de nem szárít, havonta egyszer minimum megéri ezzel elbíbelődni.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

eperturmix

2016. november 21.

Igazán jó dolog,én arcra/testre nem használom,max nagyon ritkán kádfürdőbe,de az egyszer holt biztos hogy lábat sós vízbe áztatni..pfii,iszonyat jó dolog!Nagyon felpuhítja a bőrkeményedést és nem csak egy napra,egészen tartós.nyugtatja a lábinkóm,mintha pedikűröstől jöttem volna.Illetve!Megfázás esetén,lefekvés előtt szintén áztatni,nekem nagyon bejött.Másnapra sokkal de sokkal jobban voltam,és kidugította az orrom éjszaka,ami miatt előtte napokig nem aludtam.
Hetente legalább egyszer megfogom csinálni,ez biztos.(Még annyit,hogy én sima konyhasóval csinálom,szerintem az is tökéletesen megteszi)

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

asdf27

2016. október 16.

Még annak idején, amikor Afrikában jártam Spa-ba (Mangwanani), ott sóval, olivával és még más olajok keverékével radírozták meg a bőrünket. A minap eszembe jutott és és egy gyors sós, szódabikarbónás lábfürdő után én is jól megdörgöltem a talapamat. nagyon szép lett. Ezután is használni fogom.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Mandel

2016. március 9.

Radírozásra használom, valamint este arctisztítás után leöblítem egyszer az arcom, kis tálkába teszek aprószemcsés vagy frissen őrölt sót, feloldom egy kis ásványvizzel és utána vattakoronggal átmosom vele az arcom, krémet már nem is használok utána (éjjelre), csak téli időszakban. Reggel persze krémezek.
Hiszek a jótékony hatásában, más DIY kencével kombináltan használom..... hál'Istennek amúgy sem vagyok problémás bőrű, csak hát a kor....:-/

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

Peculilyar

2015. május 13.

Olíva olajjal használom radírként. Az orromat egészen szépen kitisztítja, de legfőképpen a lábamon láttam változást! Gyakran nekiütközök a tárgyaknak és utána jó ideig zöld, szürke foltosak lesznek. Hála az égnek, hogy ezzel végre el tudom őket tüntetni.

Peculilyar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 13.