KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Tisztító és méregtelenítő hatékonyságával egyedülálló termék a piacon. Megtisztítja a beleket, az ereket, a nyirokkeringést, a bőrt és minden egyes sejtünket. A Perui kovaföld nem csodaszer! Az emberi szervezet a csoda, mely képes megújulni, ha tisztán, rendeltetésszerűen működik. Mindemellett, koncentrált mennyiségben tartalmazza szervezetünk egyik legfontosabb tápanyagát, a szilícium-dioxidot. A Perui kovaföld a legtisztább (91.6%) minőségű és a leghatékonyabb étkezési kovaföld a világon. Más kovaföldekkel ellentétben, egyedül a Perui kovaföld képes hatékonyan kivezetni a baktériumokat, vírusokat és nehézfémeket a szervezetből, pusztán a szerkezetéből adódóan."

tara95

2017. augusztus 12.

Csajok...WOW. Púder. Konkrétan jobb mint az innisfree. Az előző véleményhez nem tudok mit hozzátenni, csak azt, hogy mattít, finomítja a pórusokat és tele van ásványi anyagokkal. Valóban az Etude House púderének is annyi az incije mint ennek. Azt akartam megvenni, de minek? Olcsóbb, több és ugyanaz. Hűha...áttetsző az arcon, nagyon finom por. Nem lisztes. Keresem az állam.

Jelentem, remekül szuperál ecsettel és puffnival is. Kissé krémesebb az állaga, kb mint a yamuna alapozójának és szépen nyugtatja is a bőröm. Hosszú órákig egészségesen matt hatást kölcsönöz és szépen fxál.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

DittyCat

2017. augusztus 10.

Mivel a legtöbb púder, ami zsíros, problémás bőrre van, tartalmaz silica összetevőt, azaz szilícium-dioxidot, az Etude House Fix and Fix Fixier púdere pedig kizárólag abból áll, így kipróbáltam a kovaföldet púderként. És remekül működik. Tud valaki ennél olcsóbb szuper púdert :) ?

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ragdoll

2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂
Megvárom míg megszárad, utána lemosom. A bőröm sokkal szebb, kevesebb bőrhiba és nem szárítja szét az arcom!
Szerintem érdemesebb kipróbálni ezt, nem kell megvenni a sok hangzatos pakolást! Megnyugtató hogy a bőrre nem kerül semmi vegyi anyag 🙂

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂

stock14

2017. január 12.

Hihetetlen jó! Komolyan mondom nem győzöm magam ismételni a természetes dolgok a legjobbak a szépségápolásban! Arcpakolást készítek belőle joghurtal majd felkenem a megtisztított arcbőrre fél órát rajta hagyom és esküszöm nem találkoztam még olyan arcpakolással ami ennyire jól tisztít és kisimít! Pedig tényleg nagyon sok arcpakolást kipróbáltam már az olcsóbbaktól a luxus termékekig és nem találtam ennél jobbat! Arról nem is beszélve hogy mennyi pozitív dolgot művel ha belsőleg alkalmazza az ember!

stock14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

marryjane

2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Sokszor küzdök gyomorproblémával (érzékeny). Ez a termék szépen teszi a dlgát és valóban nő tőle az én hajam is, az emésztésem is javult. Sőt a bőrömön is látom a változást. Egy hónapig iszom után 2-3 hónap szünet, majd újra.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

Adett0710

2015. november 18.

Néhány hónapja kezdtem szedni. Első sorban a rettenetes mértékű hajhullás végett. Számomra ez a termék egy igazi "gyógyszer" lett.
Már az első hét után éreztem a hatását. A gyomromra gyakorolta legelsőnek kedvező hatását. Sokkal "könnyebbnek" éreztem magam. Továbbá elmaradoztak a gyakori esti gyomorégések,rosszul létek.
A harmadik hétnél járva már nem volt egy esti rosszul lét sem ,sőt újabb pozitív hatást véltem felfedezni. A bőröm feszesebb,tónusosabb lett. Igen kedvező hatással bír a narancsbőrre.
A hajamra igaz 1-1,5 hónap szedés után kezdett hatni,de úgy gondolom megérte elkezdeni szedni.
Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).
Ajánlom mindazoknak akik szeretnék megállítani a hajhullást,megszabadulnának a pattanásoktól és a fránya narancsbőrt is szeretnék kezelni.
Ez a termék jobban megéri az árát mint, a sokat ígérő "csodakrémek" , vagy tabletták!!!!

Adett0710
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).