KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Tisztító és méregtelenítő hatékonyságával egyedülálló termék a piacon. Megtisztítja a beleket, az ereket, a nyirokkeringést, a bőrt és minden egyes sejtünket. A Perui kovaföld nem csodaszer! Az emberi szervezet a csoda, mely képes megújulni, ha tisztán, rendeltetésszerűen működik. Mindemellett, koncentrált mennyiségben tartalmazza szervezetünk egyik legfontosabb tápanyagát, a szilícium-dioxidot. A Perui kovaföld a legtisztább (91.6%) minőségű és a leghatékonyabb étkezési kovaföld a világon. Más kovaföldekkel ellentétben, egyedül a Perui kovaföld képes hatékonyan kivezetni a baktériumokat, vírusokat és nehézfémeket a szervezetből, pusztán a szerkezetéből adódóan."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2017. november 10.

nem ezt vettem, hanem a Biorganik kovaföldjét, csak nem akarok új terméket felvinni emiatt a véleményért. egyébként nem tudom, mivel tudhat többet ez a kovaföld, mint a többi étkezési kovaföld, az enyémet potom ezer forintért vettem és 250 grammos kiszerelés.
visszatérve a termékre, én nem használom belsőleg, erre a célra dm sajátmárkás kovaföld tablettát használok, ami nekem nagyon bejött, íze sincs és az emésztésemmel sem babrált ki. arcpakolást szoktam csinálni egy kis rózsavízzel és opcionálisan egy kis teafaolajjal. maximum 10 percig hagyom fenn, aztán lemosom. szépen mattit, tisztít, de nekem a legjobb ebben a pakolásban az, hogy az orromban lévő SF-eket (a pici fekete kosz, amiről sokan azt hiszik, mitesszer, de nem az) _nagyon_szépen kipucolja, hatásosabban, mint az agyagos maszkok. abszolút 5 csillag mind az ár-érték arány, mind hatásosság tekintetében.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

szirimiri

2017. szeptember 30.

Nem ilyen csomagolással vettem, hanem zacskósat. Először csak nagy bőszen szórtam a vízbe és ittam, aztán rákerestem itt hátha van valami róla. Kipróbáltam arcpakolásnak. Fürdés után elektromos rival de loopos arckefe, arcradír és nagyon kevés vízben elkevert kovaföld. Csajok! Ez egy csoda! Ilyen babapopsi arcot.....hihetetlen. Pórusokat összehúzza, bőrszínt egységesíti, gyulladást leviszi, reggelre le is száradt a patti. Nagyon király! Púderként is ki fogom próbálni tuti, nagyon kíváncsi vagyok rá.
Belsőleg olyan 4-7 nap környékén érezhetően felpörgeti az anyagcserét. Lefekvés előtt ne igyátok, folyamatosan pisiltet már elsőre is :D
Mégvalami. Mióta eszem/iszom kevesebb kajával is beérem és nem leszek hamarabb éhes. Lehet a meleg miatt is, de szerintem ennek is köszönhető. Mindenkinek megér egy próbát.

Up.

Fel kellett függesztenem a fogyasztását, mert iszonyatosan hányingerem volt, émelyegtem. Először azt hittem, valami nyavalya kerülget, de már másnap, mikor nem ittam meg ezt az iszapszerű izét, kutya bajom sem volt. Aztán megint ittam és ugyan az volt a tünet. Szóval nem tudom.. Csillagot nem vonok le,mert külsőleg alkalmazva még mindig király.

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Up.

tara95

2017. szeptember 3.

Csajok...WOW. Púder. Konkrétan jobb mint az innisfree. Az előző véleményhez nem tudok mit hozzátenni, csak azt, hogy mattít, finomítja a pórusokat és tele van ásványi anyagokkal. Valóban az Etude House púderének is annyi az incije mint ennek. Azt akartam megvenni, de minek? Olcsóbb, több és ugyanaz. Hűha...áttetsző az arcon, nagyon finom por. Nem lisztes. Keresem az állam.

Jelentem, remekül szuperál ecsettel és puffnival is. Kissé krémesebb az állaga, kb mint a yamuna alapozójának és szépen nyugtatja is a bőröm. Hosszú órákig egészségesen matt hatást kölcsönöz és szépen fxál.

Bakinghez is tökéletes, sőt, nekem ehhez vált be a legjobban. A nap végén (!) is megmarad a sminkem egy egészségesen ragyogó hatással, amiért odáig vagyok. Nem kopik és nem ül bele a ráncaimba. Össz-vissz annyit csinálok, hogy mindig jól hidratáló bb az alap (erős vízhiány), erre egy pamaccsal vastagabb réteg púder (kovaföld) az egész arcomra (zsíros, problémás bőr), kb 5 percig rajtam van, ecsettel lesepreget.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

DittyCat

2017. augusztus 10.

Mivel a legtöbb púder, ami zsíros, problémás bőrre van, tartalmaz silica összetevőt, azaz szilícium-dioxidot, az Etude House Fix and Fix Fixier púdere pedig kizárólag abból áll, így kipróbáltam a kovaföldet púderként. És remekül működik. Tud valaki ennél olcsóbb szuper púdert :) ?

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ragdoll

2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂
Megvárom míg megszárad, utána lemosom. A bőröm sokkal szebb, kevesebb bőrhiba és nem szárítja szét az arcom!
Szerintem érdemesebb kipróbálni ezt, nem kell megvenni a sok hangzatos pakolást! Megnyugtató hogy a bőrre nem kerül semmi vegyi anyag 🙂

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂

stock14

2017. január 12.

Hihetetlen jó! Komolyan mondom nem győzöm magam ismételni a természetes dolgok a legjobbak a szépségápolásban! Arcpakolást készítek belőle joghurtal majd felkenem a megtisztított arcbőrre fél órát rajta hagyom és esküszöm nem találkoztam még olyan arcpakolással ami ennyire jól tisztít és kisimít! Pedig tényleg nagyon sok arcpakolást kipróbáltam már az olcsóbbaktól a luxus termékekig és nem találtam ennél jobbat! Arról nem is beszélve hogy mennyi pozitív dolgot művel ha belsőleg alkalmazza az ember!

stock14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

marryjane

2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Sokszor küzdök gyomorproblémával (érzékeny). Ez a termék szépen teszi a dlgát és valóban nő tőle az én hajam is, az emésztésem is javult. Sőt a bőrömön is látom a változást. Egy hónapig iszom után 2-3 hónap szünet, majd újra.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

Adett0710

2015. november 18.

Néhány hónapja kezdtem szedni. Első sorban a rettenetes mértékű hajhullás végett. Számomra ez a termék egy igazi "gyógyszer" lett.
Már az első hét után éreztem a hatását. A gyomromra gyakorolta legelsőnek kedvező hatását. Sokkal "könnyebbnek" éreztem magam. Továbbá elmaradoztak a gyakori esti gyomorégések,rosszul létek.
A harmadik hétnél járva már nem volt egy esti rosszul lét sem ,sőt újabb pozitív hatást véltem felfedezni. A bőröm feszesebb,tónusosabb lett. Igen kedvező hatással bír a narancsbőrre.
A hajamra igaz 1-1,5 hónap szedés után kezdett hatni,de úgy gondolom megérte elkezdeni szedni.
Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).
Ajánlom mindazoknak akik szeretnék megállítani a hajhullást,megszabadulnának a pattanásoktól és a fránya narancsbőrt is szeretnék kezelni.
Ez a termék jobban megéri az árát mint, a sokat ígérő "csodakrémek" , vagy tabletták!!!!

Adett0710
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).