KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hecate

2018. július 26.

Pattanásra, gyulladásra, ekcémára, égési sebre, bőrallergiára tökéletes. Mindig van itthon Tetran kenőcs és Teran por is, mivel a leggyorsabb, leghatékonyabb lehetőségek közt van gyulladások ellen. Nem rég férfi rokonomnak óriási kiterjedésű ekcéma jelent meg a bőrén, amit pár nap alatt rendbe szedett, és közben megszüntette a kellemetlen viszketést neki. Drága, és a kenőcs mennyisége kicsi, ám óriási segítség. A por olyan, mint a hintőpor, ám egyből a bőrbe masszírozható. Szupis.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

sz10

2018. július 6.

Ezt a kenőcsöt a dokim ajánlotta még anno, mikor elég csúnya volt az arcom. Most nyár kezdetével, megint küzdök a pattanásokkal, szóval újra elővettem. Reggel-este kenem az érintett területeket, illetve néha délután is és 1-2 nap alatt elmulasztja őket. Biztosan újraveszem.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

ki6kina

2018. április 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és teljesen meg vagyok elégedve vele! Egy szétnyomkodott csúnya pattanást bekentem,gézzel lefedtem és 4 óra múlva mikor levettem a gézt nem hittem a szememnek! Olyan gyönyörűen lehúzta a gyulladást és a pirosságot körülötte! Jár az 5* :)

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Mars93

2018. március 2.

Lehúzza a gyulladást, de kell neki jó pár nap, hogy hatni kezdjen. (Nagyobb gyulladás esetén.) Az állaga borzalmas, biztos a benne lévő viasz miatt, egyszerűen nem szárad meg, nem szívja be a bőröm teljesen, ragad, mint a ragasztó... Ráadásul a tény, miszerint a krém maga csak a tubus felét tölti ki... csalódást okozott.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

bombi19

2018. január 30.

A kozmetikus ajànlotta és bevált. Szèpen elmulasztja a gyulladást. Az előttem szólokhoz hasonlóan èn is azzal szenvedek ha letekerem a kupakot már jön is kenőcs pedig meg se nyomom. Ragacsosnak ragacsos de mit számít ha hasznàl? Pattanásos bőrre csak ajánlani tudom.

bombi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Luiselotte

2018. január 20.

A pedikűrösöm ajánlotta , miután “ megműtötte” a nagylábujjam benőtt körmét. Nem is vettem észre, hogy benőtt ,azt gondoltam beütöttem és azért fáj :( Azonnal betadine -t toltam rá és éjszakára vastagon bekentem ezzel a kis csoda krémmel. Reggelre már alig fájt a dagadás is lement alig akartam elhinni , hogy ennyit segít.
Az nem tetszik benne, hogy nagyon ragad és amikor letekerem a kupakját akkor minden alkalommal nagy mennyiség jön ki belőle , pedig meg sem nyomom a tubust.
Ennek ellenére megy az 5 csillag, mert nagyon hatásos :)

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Ennek ellenére megy az 5 csillag, mert nagyon hatásos :)

francais

2018. január 11.

Nekem mindig elmulasztja még a legalsó bőrrétegben elhelyezkedő gubacsokat és kihúzta a furunkulusomat is, mindennel együtt- egy alapos párakötéssel.

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Ennie86

2018. január 9.

A betadine kenőcs után ezzel kezdtem kenegetni a begyulladt tragus piercingem. Sokkal hatásosabbnak bizonyult, mint a betadine pedig az se rossz, csak csúnya színt hagy maga után. 4 nap alatt levitte a gyulladást. Most próbálkozok vele pattanásokra is. :)
Nagyon jól teljesít minden bőrproblémánál. :) Ha lesz herpeszem (ami sajnos nálam elég gyakori 'vendég'), akkor arra is be fogom vetni.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

sztr12

2017. december 18.

Egy igazi csoda ez a kis krém!! Pár héttel ezelőtt egy nagy méretű, csúnya góc jelent meg az arcomon, hetekig küzdöttem vele, már minden praktikát kipróbáltam, és orvoshoz akartam vele menni, amikor anya mondta, hogy próbáljam ki a Tetran-t, veszíteni nem fogok vele. És hihetetlen! 3 nap alatt negyedére csökkent a duzzanat, majd szépen el is tűnt. Egész éjszakára fennhagytam és le is ragasztottam egy száraz vattakoronggal, majd reggel amit nem szívott be a bőröm, gyengéden lemostam.Anya herpeszre használja és arra is csodálatos. Nem drága, és bár kicsi a kiszerelés, de rengeteg ideig elég, ráadásul bármilyen apró táskába belefér, ha a helyzet úgy kívánja. Ajánlom mindenkinek! :)

sztr12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Jucmok

2017. december 13.

Nekem herpeszre vált be a legjobban. Ha rögtön teszek rá egy pici pöttynyit amikor érzem,hogy jönne, akkor akár vissza is húzódik, ha már kijött, akkor a hegesedést, gyógyulást nagyon meggyorsítja. Semmi nem vált be ennél jobban, pedig már mindent kipróbáltam.

Jucmok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.