KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Ár: 900 Ft. , Eladó: Budapest77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tara95

2017. július 28.

Tényleg wow. Itt olvastam róla, édesapám a műtét utáni hegére használja, én az időnként szétnyomkodott fejemre. Nem érdemes belőle sokat felvinni, nagyon-nagyon kevés is elég. Leginkább a vazelinre hasonlít az állaga, de az tény, hogy pár óra alatt eltüntet mindenféle gyulladást, akár pattanás, seb, szőrtüsző. Nem használom túl gyakran, de igazi csodaszer.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Mesi1st

2017. június 6.

Már gyerekkoromban is ez volt otthon a csodaszer, nem véletlenül. Sebre, bőrgyulladásra csak ez jöhet szóba :)

Mesi1st
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Linduka

2017. május 17.

Gyakorlatilag nem tudok mást írni, mint az előttem szólok. 5 csillag, mindenre jó! Piercinget kezeltem vele legutóbb. Amit viszont nem találtam itt az oldalon, az a tetrános sebhintőpor. Feltöltöm, ha még nem tette meg valaki. Az is igazi Csodaszer! Pattanásos bőrre elixír! kb ilyen árban van az is!

Linduka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Kittyki

2017. május 9.

Szépen eltünteti a csúnya, gyulladt pattanásokat az arcomon. Sokszor ez a krém mentette meg az arcom.

Kittyki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Beu

2017. április 16.

Pár hónapja plusz lyukat lövettem a cimpámba, ha begyulladt egy éjszaka alatt levitte. Azóta nincs vele gond. Most egy helix-et csináltattam, lekopogom, de semmi problémám nem volt vele, de mikor belekaptam és éreztem, hogy kezd fájni, bekentem és akkor is tette a dolgát.
Két napja egy hatalmas, fájdalmas, csúnya pattanásom jött ki az arcomon, egy nap többször kentem be és nagyon sokat segített. Mindenkinek ajánlom.:)

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

CKNYL

2017. március 24.

Az egész család szereti és használja. Igazi csodaszer, kisebb bőrgyulladásokat vagy nagyobb pattanásokat hatékonyan tudunk vele kezelni.
Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

Anyesszka

2017. március 23.

Én a lábujjamra kentem, mert terhesség alatt többször rosszul vágtam le a körmöm és folyamatosan begyulladt. A krémtől jobb, de nem mondanám gyógyultnak, pedig hetek óta kenem.

Anyesszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Agibaba8809

2017. február 7.

Csúnya pattanásaim voltak a jobb arcomon mióta a kenőcsöt használom jóval vállalhatóbb az arcom.Esténként alaposan belemasszirozom vele a problémás területet.Reggel lemosom.Számomra csodaszer :)

Agibaba8809
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Klau7

2017. január 25.

Sok piercingemen segített már, nagyon szépen lehúzza a gyulladást, elősegíti a gyógyulás folyamatát!

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

romsicsbori

2017. január 18.

Pattanásgyilkosok legjobb barátja a Cicaplast mellett. Nem sok pattanásom van, de azoknak kegyetlen módon neki tudok esni. Azóta használom, mióta egyszer nagyon szétgyötörtem a pattanásaimat és felülfertőződtek Staphylococcus aureussal (nevezzük nevén a gyereket: ótvaros voltam). :D A háziorvosom ajánlotta akkor ezt a kis csodát. Azóta bevezettem a bőrápolási rutinomba, minden kinyomott pattanást vastagon bekenek vele. Azóta nincs felülfertőződés. Tényleg hasznos kis cucc, szőrtüsző-gyulladásra és szőrbenövésre is jó.

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.