KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Thermage Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   plasztikai sebészeti klinikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. október 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   plasztikai sebészeti klinikák
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A Thermage kezelés a bőrfeszesítés és kontúrjavítás biztonságos, klinikailag ellenőrzött módja. Teljes mértékben noninvazív, esztétikai beavatkozás - szike, injekció, műtéti komplikáció nélkül. Egyszeri alkalmat igényel, időtartama a kezelt terület nagyságától függően 20 perctől 2 óráig tart.

A Thermage feszesíti a bőrt és megindítja a bőr mélyebb rétegének kollagéntermelését is. Az egyetlen módszer, mely a rádiófrekvenciás technológiát úgy használja, hogy eléri vele a mély kollagén rost hálózatot is. A beavatkozás 30% azonnali feszesedést eredményez, mellette javítja a bőr tónusát és szerkezetét is. A további eredmény a kollagéntermelés beindulásának köszönhetően 6 hónapon keresztül folyamatosan észlelhető a kezelést követően.
A hatása ezután éri el a maximális végeredményt, mely évekig látható.

A kezelés a következő területeken alkalmazható: egész arc (pl. homlok, szemhéjak), test (nyak és dekoltázs, has, kéz stb.), narancsbőr

Chrissy

2017. október 18.

Több ilyen kezelésen is voltam, sima Thermage és Thermage II is volt közöttük. Mindegyik kezelésem kozmetikusnál történt. Több helyen is voltam, mert az első hely gagyinak tűnt, kiderült, hogy aki a kezelést végezte még csak nem is kozmetikus, hanem egy olyan illető, aki elvégezte a géphez járó gyorstalpaló tanfolyamot és úgynevezett "kezelő" lett. Kuponos történet volt, így nem fizettem sokat, mégis úgy éreztem a pénzemért nem szakszerű kezelést kaptam. Nem is éreztem semmit, gyors volt és mikor a hatásmechanizmusról érdeklődtem, a kezelő nem tűnt túl szakképzettnek, konkrétan én többet tudtam a dologról az Internetnek hála...Aztán vérprofi kozmetikusnál is jártam, egy 3 alkalmas kezeléssorozatot csináltam végig. A kezelés alatt kis hőt éreztem, de elviselhetőt. Néhol kicsit kellemetlen volt, de semmiképpen nem fájdalmas. Itt sem tartott sokáig a művelet egyébként. A villantásokat a kozmetikus védőszemüvegben végzi és a vendégnek is viselnie kell egyet.
Aztán lestem a hatást, itt ugye nem azonnali, hanem hónapok alatt alakul ki, de én semmit nem tapasztaltam, fikarcnyi változás sem történt. Azóta eltelt 10 hónap és semmi eredmény. Ennek fényében azt mondom, jobb lett volna a kezeléseimre fordított összegből valami high end szérumot venni, vagy beruházni egy hialuronsavas ráncfeltöltésre például.
Ugyanakkor a kezeléseket megelőzően több fórumot is elolvastam a témában, az egyik (angol nyelvű) külföldi oldalon többen írták, hogy ez olyan 50-50% kezelés, az alanyok egyik felénél nulla az eredmény, a másik felénél viszont működik. Ezért próbáltam ki, reméltem, hogy nálam hatásos lesz, de sajnos nem. Én ezért nem tudok 1 csillagnál többet adni, hiszen ez így pénzkidobás volt nekem.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.