KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A tojást nemcsak fogyasztani jó sütve illetve főzve, hanem  natúrkozmetikumként is fel lehet használni. Hajra illetve bőrre alkalmazva is kifejti jótékony hatását. Vitamintartalom: a tojásban jelentős mennyiségű az  A-, a B2, a D- és az E-vitamin-, valamint a karotintartalom.

Egg

lumen

2017. január 12.

Az előttem szólónak címezve: A méz jó eséllyel száríthatja a hajat, ha nem nedves hajra kenjük. A növényi olajokkal is ez a helyzet, érdemes picit benedvesíteni a hajunkat mielőtt felkenjük.

Én is próbáltam önmagában a tojás pakolást olivával (meg azt hiszem mézzel), de sajnos borzalmas eredménnyel, valószínű a technikám sem volt tökéletes, mert mindenhonnan folyt rólam a tojás. És amikor lemostam, hát....ööö... picit melegebb vizet használtam, és konkrétan, rántotta lett a fejemen XD (ez az én hülyeségem, mert tojás pakolásnál eleve nem ajánlják a melegebb vizet), de sajnos nem is tudtam úgy lemosni, teljesen rászáradt a fejemre és ragacsos lett, ezért én többet ezzel így nem próbálkoznék.

Amit én ajánlok (tegnap próbáltam): A SÖR és TOJÁS pakolás (nagyon szuper, egyszerű és eszméletlen hatékony, igaz, az eleve töredezett hajvégeimet nem mentette meg (arra csak az olló a gyógyszer), de puha, selymes és fényes lett a hajam!).

Ami kell hozzá:
-2 dl sör (rendes natúr, nem a gyümölcsös)
-1 db tojássárgája (nagyon száraz haj esetén 2)
Összekeverjük, óvatosan ráöntjük a hajra, úgy, hogy mindenhol érje, belemasszírozzuk a hajba (a haj végét belemárthatjuk), felcsavarjuk és 5-10 percig rajta hagyjuk, aztán a szokásos módon samponnal hajat mosunk, majd megszárítjuk. :)
Nem büdös, nem ragacsos.
Nálam ez így 5-ös.
*** Ehhez a pakoláshoz nem kell benedvesíteni a hajat! :) Kérdés érkezett hozzám a felvitellel kapcsolatban, ezért még megosztom veletek az én módszeremet: A kád vagy zuhanyzó tálca fölé hajolva rálocsoljuk a fejünkre, úgy hogy mindenhol érje a hajunkat, majd miután végeztünk kicsavarjuk.Érdemes a hátunkra törölközőt teríteni vagy esetleg törölközőbe csavarni a hajunkat, mert nagyon folyós!. :)

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Ami kell hozzá:
-2 dl sör (rendes natúr, nem a gyümölcsös)
-1 db tojássárgája (nagyon száraz haj esetén 2)
Nem büdös, nem ragacsos.
Nálam ez így 5-ös.

dpetra

2017. január 10.

A sárgáját a hajamra szoktam kenni, álltalaban valamilyen pakolás formájában, a fehérjér pedig az arcomra szoktam használni. vagy magában vagy banánnal közösen. Mindkettő felhasználását nagyon szeretem.

dpetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Lillaaa93

2016. december 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, csoda nagy CS -vel! :) 💗 Egyedül a szaga szörnyű, de hát lányok, a szépségért meg kell szenvedni. Első használatakor ügyetlen voltam, ugyanis nem dolgoztam el jól mielőtt a fejemre kentem és hajszàrítàskor fehérje darabok ragasztottàk össze a tincseimet , amiket nem volt könnyű illetve kellemes kibogaràszni a sörényemből. :D Aztán a következő alkalommal már alaposabb voltam, ricinusolajjal , kókuszolajjal kevertem össze addig,amíg egy jó kis masszát nem kaptam. Na így már egészen más volt a helyzet, könnyebben tudtam felvinni , kimosni és szárításkor sem találkoztam a tojás maradványaival. Valóban széppé, selymessé teszi a hajat, nagyon szép fényt ad neki. Fontos, hogy alaposan mossuk ki /ehhez is a baleàs samponok vàltak be nekem a legjobban / .

Lillaaa93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

doriics

2016. december 1.

Csoda! Egy idoben heti 2x csinaltam tojasos olivaolajas pakolast, rengeteget nott a hajam es dusabb is volt! Csak ajanlani tudom, megeri a macerat.

doriics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

cicc

2016. szeptember 30.

sajnos a gyomrom túlzottan nem bírja,ezért kipróbáltam a száraz-göndör hajamra hajpakolásként (méz,plusz tojássárgája) de nekem ugyanolyan,vagy talán szárazabb lett a hajam,pedig kb 1 óráig rajta volt :( mit ronthattam el?másnál is előfordult ilyen? (persze ettől nem jár a levonás,mivel tudom hogy egészséges)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

seoul

2016. szeptember 24.

Imádom. Néhány hete csak tojással mosok hajat, majd ecetes öblítés, és a hajam selymes, puha és csillogó.

seoul
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Kyngu

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 27.

Nagyon puha és kezelhető, fényes lesz a haj tőle. Extra természetes. Én tegaolajjal, olivaolajjal, mézzel keverem.

Kyngu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kingucii

2016. augusztus 18.

Mivel egyik nap azon kaptam magam, hogy viszket a fejbőröm, de már elviselhetetlenül, ezért utánanéztem az interneten, hogy mi az, ami segítséget nyújthat. Az otthon elkészíthető kozmetikumok híve vagyok, ezért kipróbáltam ezt a kis pakolást: Tojássárgáját összekevertem aloe verával és felkentem a vizes fejbőrömre, belemasszíroztam, majd rajtahagytam 5-10 percig. Ez 2 napja volt, és a viszketés megszűnt, a hajam szép selymes és fényes lett.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

snowyfairy

2016. július 12.

Hajmosás előtt 30 perccel felverek egy tojás valamilyen hidegen sajtolt olajjal és bedunsztolom a fejemen. Mosás után hihetetlenül puha és fényes lesz a hajam.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 19.

Nem olyan rég találtam rá, hogy a sárgáját olíva olajjal összekeverve mennyire jól lehet hajpakolásként használni, nem mondom, hogy hű a teljes hajkoronám szikrázott a fénytől egyetlen használat után, de a végén is látszik nagyon szépen, hogy táplált és mélyen táplált, nem csak rajta van 5 réteg szilikon, mint a legtöbb pakolástól, szép fényt ad a hajnak, tartást a hajvégeknek és nem lesz olyan puha, de egészséges lesz a haj tőle és ennél természetesebb hajpakolást el sem tudnék képzelni, nagyon szeretem az olyan hajpakolásokat, arcmaszkokat, sőt, bármilyen szépségápolással kapcsolatos dolgot ami teljesen natúr és pontosan tudom, hogy mi van benne. Plusz pont, amiért a bőrt is puhítja, egyszerűen csak belemosom a hajamról a fürdővízbe és kész is van.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 19.

Egg