KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   35 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A tojást nemcsak fogyasztani jó sütve illetve főzve, hanem  natúrkozmetikumként is fel lehet használni. Hajra illetve bőrre alkalmazva is kifejti jótékony hatását. Vitamintartalom: a tojásban jelentős mennyiségű az  A-, a B2, a D- és az E-vitamin-, valamint a karotintartalom.

Egg

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsuzsi216

2017. november 15.

Hajpakolásba használom olivaolajjal, argánolajjal és mézzel elkeverve hetente egyszer.
Nagyon hatásos. Szép és fényes lesz a haj.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon hatásos. Szép és fényes lesz a haj.

koirankeksii

2017. november 15.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki a nyerstojásos hajmosást. Mondom ilyen nem létezik, hogy leszedje a zsírt egy tojás.. első alkalommal 2 egész tojást használtam citromlével + illóolajjal. Nem raktam balzsamot utána így kb fél órába telt kifésülni a hajamat,borzalmasan összeragadt viszont teljesen tiszta lett! Mondom ha másodjára is tiszta lesz a hajam akkor meghajlok... másodjára is tojással mostam hajat (most citromlé nélkül) és balzsamoztam utána. A végeredménytől majdnem hanyattestem olyan látványos. 5* Hosszútávon (csak ezzel hajatmosva) nem tudom mi történne a fejbőrrel, így lehet hetente 1x fogom használni

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Neria

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Nagyon, nagyon hasznos. Én egy tojást használok, a sárgáját és a fehérjét különválasztom, mindkettőt felverem. A fehérjét a hajam hosszára, majdnem a tövekig felviszem, a sárgáját pedig a végére és ami még felér a hosszára, középen tehát minden van. :D Ettől nagyon ellenálló és erős lesz, és egyszerre fényes. Soha, semmivel sem volt olyan fényes a hajam mint tojással. Én csak házit használtam, ha az nincs a ház tájékán akkor inkább hanyagolom a dolgot.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

ildiko9898

2017. november 9.

Én 1tojást úgy használok fel hogy a sárgáját elkeverem mézzel így kapok egy remek hajpakolást ami nagyon ápolj a ahalyamat puhává, könnyen kifésülhetővé, széppé teszik. A fehérjét pedig habbá verem és az arcomra rakom szép, fényes lesz tőle az arcom. Az egyik legjobb naturkozmetikum a világon :)

ildiko9898
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

ottiliarita

2017. június 20.

Nekem hajra nagyon valt be.Mar a felkenesnel kijott egy csomo hajam.Lemosasrol nem is beszelek,soha tobbet nem hasznalnam pakolasnak.Sokkal hatasosabb es kenyelmesebb a ricinus olaj ,kokuszolaj,oliva olaj.Arcpalolasnak jo .

ottiliarita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

tara95

2017. június 15.

Egy adag cukorral felverve és arcra-hajra kenve nagyon király. Látványosan visszafogja a zsírosodást. Nekem magában nem vált be, de cukorral kemény habként igen, nem szárít, sőt. Feszes, puha, hidratált bőrt ad. Éljen a youtube :D

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

b0rzi

2017. május 11.

Kávézaccos radírozás után kentem fel fehérjét az arcomra, gézlapokkal letakarva (és ezt a párommal is megcsináltam, nagyon jól néztünk ki :D), és utána ámultunk-bámultunk, mennyire puha lett a bőrünk!
Legutóbb egyedül csináltam meg, de úgy, hogy előtte legyantáztam az arcom, ilyenkor van, hogy akár két napig latszódik a nyoma, de ez lehúzta a pirosságot, miután leszedtem (ezalkalommal papírzsepi rétegekkel maséztam ki az arcom), egyáltalán nem voltam piros :)
A maradékot összekevertem a sárgájával, tettem bele rozmaringolajat és felvittem a hajamra, a tövekre és a végekre, kb 1 órát állni hagytam, és egy nagyon kevés samponnal (tényleg, fél diónyival kb) kimostam, annyira nem feltűnő, hogy nem balzsamoztam, viszont a fejbőrömnek nagyon picit diszkomfortérzete van...
Majd kipróbálom olaj nélkül.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Majd kipróbálom olaj nélkül.

karolinapoles

2017. április 28.

Már két hete csak tojással mosok hajat. Ilyen jo már rég nem volt a hajam. Vegyileg szőkített, gödör. Ez megvastagította, tartást adott neki. Valami csoda. Egyetlen probléma a tojás szaga. Most dupla adag illoolajat raktam bele, es mézet a sárgájába, így most nem érzem. Már nem akarok többé sampont!! :-)

karolinapoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

senskin

2017. április 15.

Itt már mindent leírtak a hajpakolásról. Tojásfehérje felverve a zsíros arcbőrre is jó. Vagy: tojássárgája mézzel remekül hidratál . :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

incifinci28

2017. április 13.

én is használom a tojásos hajpakolást, igazi csodaszer a borzasztóan korpás fejbőrömnek. heti 1-2 alkalommal használom egy ideje rendszeresen és nem viszket a fejem hajmosás utáni nap, nem hagy fura szagot sem és a lényeg, hogy HASZNÁL!

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Egg