KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: anonymous

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 19.

Kategória:   Egyéb

Homeopátiás gyógyszerkészítmény.

Növényi, ásványi és állati eredetű anyagok felhasználásával készült, vízzel lemosható kenőcs, külsőleg.

A következő esetekben alkalmazható:
Ficam, zúzódás, vérömleny, ízületi folyadékgyülem, törést kísérő vagy műtét utáni vizenyő, lágyrész duzzanat esetén. Különböző szerveket és szöveteket érintő gyulladásos folyamatok, vagy azok alapján kifejlődő degeneratív elváltozások kiegészítő kezelésére, főképpen a támasztó-, és mozgató rendszeren belüli kórfolyamatok csökkentésére.

Alkalmazásának időtartama alatt védje a bőrét az erős napfénytől.
Lehetőség szerint kerülje a kenőcs nagy bőrfelületen való alkalmazását.

A homeopátiás gyógyszer alkalmazásának időtartama alatt nem szabad illóolajat is tartalmazó (mentolos, eukaliptuszos) cukorkát szopogatni és intenzív illatú fogkrémet használni. A kezelés ideje alatt aromás anyagokat tartalmazó kenőcsöt (pl. kámforos) sem szabad alkalmazni, mivel ezek jelentős mértékben képesek befolyásolni a homeopátiás gyógyszer hatását.

Esetenként allergiás bőrreakciók jelentkezhetnek. Helyi allergiás bőrreakciók (bőrgyulladások) előfordulhatnak.

100 g kenőcs tartalmaz:

Echinacea angustifolia O 0.15 g
Hamamelis virginiana O 0.45 g
Calendula officinalis O 0.45 g
Arnica montana D3 1.50 g
Segédanyagok: cetil-sztearil-alkohol, folyékony paraffin, fehér vazelin, etanol, tisztított víz

Kiszerelés: 50 vagy 100 g

Elen

2015. január 18.

Nekem ez a kence konkrétan tényleg a csodaszer kategória, bár mindig csak kis területen használtam. Első alkalommal mikor megégettem a kezem, pillanatok alatt rendbe tette (nekem valami más kiszerelés van, nem is csípett, de Dániából kaptam), másodszor ujjam szorult az ajtóba, de kegyetlenül, olyan fájdalmaim voltak, hogy zokogtam, szinte azonnali volt a fájdalomcsillapító hatása, lehúzta a dagadást, és a vérömlenyt - ami normál esetben valószínű több hét lett volna, mire lehúzódik - két nap alatt eltüntette. Most használom harmadszor, gyulladt körömágyra, fájdalomcsillapítás gyakorlatilag azonnal, harmadik napja kenem vele, és alig érzem, pedig akadályozott a munkában, mert állandóan fájt a lábam minden cipőben. Szóval igencsak meg vagyok vele elégedve.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Elen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 18.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
PaperMama

2013. május 19.

Barátom még a télen kissé túlterhelte magát a konditeremben és a válla emiatt hónapokig fájt, akkor kenegette bőszen ezzel a krémmel, de sajna nem sokat segített...bár ezen a fél évig tartó, heti kétszeri gyógymasszőr se tudott segíteni :S Végül a problémát a kurkuma kapszula oldotta meg, valószínű vmi ízületi gyulladás lehetett, de ez már nem ide tartozik:) Szóval, nála mindig van otthon ilyen kenőcs, azt mondja hogy a kisebb zúzódásokra, ficamra beválik, de azért nem kell tőle csodát várni. Viszont azt mondta, hogy amire nagyon beválik, azok a vízhólyagok:D Ez szerintem egy kicsit beteg, de idézem: "Rákened a vízhólyagra, annyira csíp, hogy magad alá f**ol kétszer, de megéri mert másnapra elmúlik" :D

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
PaperMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes