KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evciike, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajszépség vitaminj

Biogenina®-t, egy innovatív, szabadalmaztatott hatóanyag-komplexet tartalmaz, vitaminokkal, ásványi anyagokkal együtt. Ellenőrzött hatékonyság.
Napi 1 tabletta – a nyújtott hatóanyag-leadási technológiának köszönhetően. Rövid, 2 hónapos alkalmazási időtartam. Mind nők, mind férfiak alkalmazhatják.

• Biogenina®-t, melynek összetevői a poliamin, a kálcium-pantotenát és a biotin. A biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • C-vitamint, E-vitamint, cinket és rezet, amelyek hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához is.
  • B6-vitamint, amely ugyanúgy, mint a biotin, az E-vitamin és a réz, részt vesz a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.
  • Metionint, melyet a szervezetünk nem képes előállítani, így csak az étrendünkkel tudjuk bevinni.
  • Folsavat.

Andus

2017. november 18.

A második doboz végénél jártam amikor már föladtam, mert semmit nem hatott. Majd szinte egyik mosástól a másikig szinte megállt a hajhullás! Csak ajánlani tudom..kitartást hozzá. ( steroid és mindenféle immungyógyszereket szedek)

Andus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

norocka

2017. november 13.

Majdnem 2 hónapja szedem. A szülés után pár hónappal már egyszer volt nagyon durva hajhullásom, ki is kopaszodott néhány folt, akkor viszonylag gyorsan kezdtek nőni babahajaim. Ám a szoptatás abbahagyása után megint rettenetesen hullani hezdett a hajam, akkor kezdtem szedni a Tricovelt. A hajhullás szépen mérséklődött és sokkal gyorsabban nő a hajam, mint máskor. Sajnos a hajam nagyon kiritkult és most még nem látok babahajakat, de reménykedem. Összességében nagyon elégedett vagyok, a hajam minősége sokkal jobb lett tőle, nem is töredezik annyira.

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

edinaa225

2017. október 26.

Lassan 1 hónapja használom, sokkal dúsabb szebb a hajam egész külseje.Szuper kis termék. Hamarosan jövök updatelni ha letelik a 2 hónap.:)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.

fruzsi12

2017. október 24.

Bőrgyógyász ajánlotta ezt a terméket a hajhullásomra, egy hajszesszel karöltve. 2 hónapig szedtem, az első hónap után semmi javulást nem tapasztaltam, ezért baromi elkeseredetten kezdtem neki a második havi adagnak, főként ennyi pénzért. A második hónap letelte után kezdtem el javulást látni, leginkább utána pár héttel. (Mikor már egyátalán nem szedtem a gyógyszert!) Most már magabiztosan állítom, hogy egészséges mennyiségű haj hagyja el a fejbőrömet, és ez nagyon nagy boldogsággal tölt el. Ha bármi problémám lesz, újra ezt a terméket fogom használni!

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

breku

2017. október 3.

Ma szedtem be a két hónapos kúra utolsó tablettáját. Azért kezdtem el szedni, mert nagyon elkezdett hullani a hajam, és nem akart elmúlni, így az orvosom ezt ajánlotta. Nekem kicsit a zoo csemegére emlékeztetett az "illata", de simán túlélhető volt. Ugyan a hajhullásomon annyira nem segített (talán kicsit kevésbé hullott), ám a hajam látványosan gyorsabban nőtt. Szerintem 2 hónap alatt +2-3 centit.
Utólag kiderült, hogy egy góc fog miatt hullott a hajam, mióta azt megcsnálták, az is elmúlni látszik. SZóval hogyha nem ilyen gócos dolog áll a háttérben, akkor szerintem tényleg csodaszer lehet :)

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

adri251982

2017. augusztus 6.

Nekem is bevált. Nem bántotta a gyomrom, nem fokozta az étvágyam, és tele vagyok babahajakkal. Bónuszként a szempillám is kétszer olyan dús lett. Bár először szívtam a fogam, hogy milyen drága kéthavi adag, meggyőztem magam, hogy az elmúlt évek során sokkal több pénzt dobtam ki az ablakon mindenféle csodaszernek kikiáltott termékre, amit csak meg tudtam fizetni. Szóval fél év múlva biztosan csinálok egy újabb kúrát. Nem mellesleg endokrinológus ajánlotta, ezért se nagyon hezitáltam.

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

svivko

2017. május 2.

Ez működik! Két hónapos kúrát csináltam végig, és szorgalmasan bevettem minden este a tablettát, így lett eredménye. Drága, de szerintem megéri, mert hosszútávra is segítséget nyújt, nem csak a kúra ideéig működik.
Elég nagy, száraz kutyatáp -illatú tablettáról van szó, így jobb minél gyorsabban túlesni a lenyelésén, mert ez a része valóban nem kellemes.
Viszont, cserébe csodás, erős babahajaim lettek és a hajhullás a két hónapos kúra után sem tért vissza. Persze, minden hajmosásnál kihullik egy kevés mennyiség, de már nincs az a rémijesztő tünet, hogy a hajamat piszkáltam és egy tincsből 5 hajszál a kezemben maradt. (Ez télen volt egyébként)
Két hónapja hagytam abba, a hajam azóta is szépen nő, a babahajakból egész szép hosszúságú tincsek képződtek, és a fényes, egészséges hajért sem kell minden héten 1-2 órás pakolásokkal küzdenem, elég a hajbalzsam.

Nálam nem váltott ki erősebb éhséget, vagy már kellemetlen hasi-tüneteket, az első napokkor sem.
Ajánlom! Én biztos meg fogom csinálni a kúrát időn ősszel is.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Ajánlom! Én biztos meg fogom csinálni a kúrát időn ősszel is.

evciike

2017. január 25.

Most hagytam abba a kúrát amit tavaly is megcsináltam már és valóban megállította hajhullást! :) Interneten rendeltem akciósan és ugye az csak plusz hogy mennyi vitamin van benne én nem lettem tőle éhesebb! Pár szem után nyilván nem láttok semmilyen hatást ezt a 2hónapot igenis végig kell csinálni... Ajánlom mindenkinek aki szeretné megállítani a hajhullást,nem mellesleg nekem is lettek tőle babahajak! :)

evciike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

darinka

2017. január 9.

Igaz, hogy pár szemet szedtem be belőle, de nem győzött meg. Eleve mikor beveszéd és hozzáér a szádhoz, nem túl bíztató ízű és lenyelése után is olyan ízű marad a szád. Az ára kissé húzós, de nem lenne az, ha használt volna. Pár tabletta beszedése után elég látványos pocakom lett tőle, így tovább nem szedtem, s a hasam is lement amint abbahagytam. összességében nekem nem vált be:(

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Enci76

2017. január 8.

Rengeteg kutakodás, böngészés után találtam rá erre a vitaminra. Hosszú szőke hajam volt régen, ami mára elvékonyodott és alig maradt belőle valami. Persze egy kis betegség is közrejátszódott. Sok mindent próbáltam már a vitaminok közül, de egyik se teljesítette azt amit igényeltem. A Tricovel volt az utolsó reményem, hátha megmentem a maradék hajamat. Igaz más vitamint is szedek mellé,és láss csodát. Még nem szedtem be két havi adagot, és a hajhullásom megállt, szó szerint. Aztán kis babahajak is kezdtek lenni, ott ahol azt hittem a hajhagymáim elpusztultak. Most érek a második hónap végére és szépen göndörödnek.Kuncogok magamon, mikor nézem a tükörbe, és fésülködöm :) :) :) Az önbizalmam ível fölfelé, főleg, mikor a fodrászom azzal fogad már az ajtóban,hogy mit csináltál a hajaddal, annyira látszik rajta, hogy sűrűsödik! Az én vitaminom lett, és nem nézem az árát, mert megérdemlem. És tényleg használ, csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.