KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evciike, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajszépség vitaminj

Biogenina®-t, egy innovatív, szabadalmaztatott hatóanyag-komplexet tartalmaz, vitaminokkal, ásványi anyagokkal együtt. Ellenőrzött hatékonyság.
Napi 1 tabletta – a nyújtott hatóanyag-leadási technológiának köszönhetően. Rövid, 2 hónapos alkalmazási időtartam. Mind nők, mind férfiak alkalmazhatják.

• Biogenina®-t, melynek összetevői a poliamin, a kálcium-pantotenát és a biotin. A biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • C-vitamint, E-vitamint, cinket és rezet, amelyek hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához is.
  • B6-vitamint, amely ugyanúgy, mint a biotin, az E-vitamin és a réz, részt vesz a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.
  • Metionint, melyet a szervezetünk nem képes előállítani, így csak az étrendünkkel tudjuk bevinni.
  • Folsavat.

Kittens

2018. december 19.

Kitartóan kell 2honapih szedni , drága de a legjobb! Sok baba haj és gyorsabban is nol a hajhullás meg állt teljesen

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

minaya

2018. november 27.

Az ára picit húzós, de legalább ér valamit. Túl vagyok mindenféle Revalid, Biovanne stb. kúrákon, de eddig egyedül ez teljesített, szóval ha azt nézem, hogy a másikat megveszem X ezerért, de semmit sem ér, ezt pedig X+nem olyan sok különbségért, akkor nyilván jobban megéri, mert kevésbé kidobott pénz. Az mondjuk tény, hogy én hormonos hajszesszel együtt használtam, így nehéz elkülöníteni, hogy hány hajszál köszönhető ennek, és hány annak. :) Nekem bőrgyógyász ajánlotta erős diffúz androgén alopécia (=vagy hormonális eredetű, nem csak foltban jelentkező hajhullás) gyanúja miatt. A fejtetőn lényegében kevesebb, mint az 1/3-a maradt csak meg a hajamnak. :( A kettő együtt helyrehozni látszik, mert rengeteg babahajam nőtt! :) A forgómnál konkrétan égnek áll, mint valami indián tollas fejdísz. :D De az, hogy ez visszasűrűsödjön teljes hosszában, és "ne látszódjon ki" a fejbőröm, az nem 1-2 hónap! Nem is értem, hogy valaki hogy várhatja ezt?! Ez egy hosszú, 1-2 éves folyamat minimum, mire látványra is minden visszaáll, szóval bármilyen hajvitamint is szedtek, legyetek türelmesek! ;) (Persze esetemben ez csak tüneti kezelés, mert az orvosok egyelőre nem találják a hajhullás okát, a hormonális szintem és minden más is rendben van, és orvosilag makkegészséges vagyok. Szóval a hajam még hullik, de sok új nő.) Egyelőre 5 csillag, mert a többi haszontalan vacakkal ellentétben itt látom a pozitív változást, de ha már nem kell a hajszesz, akkor ki fogom próbálni simán is, és jövök az updatettel. Ja és egy kúra 2 hónap, többet nem is érdemes szedni mert a benne lévő ásványi anyagok nem fognak felszívódni, és csak egy méregdrága vizelet lesz az eredménye. És célszerű inkább az évi 2 hajváltásos időszakra időzíteni a szedését (március és szeptember), hogy meg is maradjon a frissen növesztett haj.

Update: mióta abbahagytam a szedését az ajánlott 2 hónap után, újra elkezdett törni és visszagyengülni a körmöm. :( Amíg szedtem, addig erősek voltak, és szinte soha nem törtek le. Most meg... :'(

minaya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

pappevi1975

2018. november 1.

Közel két hónapja szedem.
Kisbabás-szoptatás időszakban nagyon megritkult és hullott a hajam.
Így a második adag vitamin beszedése végéhez érve, a hajhullást megállítani látszik!
Új v sűrűbb hajkoronám (sajnos még) nincs.

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Közel két hónapja szedem.
Kisbabás-szoptatás időszakban nagyon megritkult és hullott a hajam.
Új v sűrűbb hajkoronám (sajnos még) nincs.

Quellcrist

2018. október 22.

Nagyon csalódott vagyok. Jó nyilván szkeptikusan vágtam bele a kúrába mert hát az ember a harmadik ilyen szépségvitamin után már nem vár csodát. Viszont az itt olvasott kommentek és egy barátnőm ajánlására belevágtam a két hónapos kúrába. Hát semmi értelme nem volt. Semmi, se baba hajaim nem nőttek se gyorsabban nem nőtt a hajam, semmi. Én ezek után nem nagyon tudom ajánlani a terméket senkinek.

Quellcrist
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

SminkesAnyuci

2018. október 10.

Egy foltban kihullott a hajam a fejem tetején és egy év alatt visszanőtt, miközben folyamatosan szedtem ezt a vitamint. Nagyon bevált nekem, melegen ajánlom.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

NyMirjam

2018. június 11.

Mai nappal fejeztem be a kúrát(2hónap).
Lelkiismeretesen szedtem,minden reggel,ahogy ajánlották,de sajnos nekem kicsit sem vált be.
-nem lett több babahajam
-nem nőt gyorsabban se
-szerkezetileg se lett jobb
(nem hullik a hajam...arról nem tudok nyilatkozni.)
talán az arcomon látok egy kis változást,(ezért2csillag)de azt is inkább alapozó elhagyásának tulajdonítom
Ára húzos...

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Mai nappal fejeztem be a kúrát(2hónap).
-nem lett több babahajam
-nem nőt gyorsabban se
-szerkezetileg se lett jobb
(nem hullik a hajam...arról nem tudok nyilatkozni.)
Ára húzos...

Riccah

2018. február 26.

Nagyon húzós az ára, viszont ennek a terméknek voltam a leghálásabb, mert ez tényleg komolyabban mérsékelte a hajhullásomat annak idején. :-)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

norocka

2017. december 3.

Majdnem 2 hónapja szedem. A szülés után pár hónappal már egyszer volt nagyon durva hajhullásom, ki is kopaszodott néhány folt, akkor viszonylag gyorsan kezdtek nőni babahajaim. Ám a szoptatás abbahagyása után megint rettenetesen hullani hezdett, akkor kezdtem szedni a Tricovelt. A hajhullás szépen mérséklődött, sajnos még nem látok babahajakat, de reménykedem. Összességében nagyon elégedett vagyok, a hajam minősége sokkal jobb lett tőle, nem is töredezik annyira.

Update: Ahogy túl léptem a 2 hónapon, a hajam láványosan sokkal gyorsabban kezdett nőni, egy hónap alatt 2-3 centit és nem töredezik sehol. A bőröm kezd közelíteni a tökéleteshez, a pattanások, mitesszerek gyakorlatilag eltűntek. A körmöm egyik napról a másikra sokkal erősebb és fényesebb lett. Szuper! Babahajak még nincsenek, de nem adom fel!

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Enci76

2017. december 2.

Rengeteg kutakodás, böngészés után találtam rá erre a vitaminra. Két éve használom, két hónap kúra, két-három hónap szünettel. Hosszú szőke hajam volt régen, ami elvékonyodott és alig maradt belőle valami. Persze egy kis betegség is közrejátszódott. Sok mindent próbáltam már a vitaminok közül, de egyik se teljesítette azt amit igényeltem. A Tricovel volt az utolsó reményem, hátha megmentem a maradék hajamat. Igaz más vitamint is szedek mellé,és láss csodát. Az első hónap után a hajhullásom megállt, szó szerint. Aztán kis babahajak is kezdtek lenni, ott ahol azt hittem a hajhagymáim elpusztultak. .Kuncogtam magamon, mikor néztem a tükörbe, és fésülködtem :) :) :) Az önbizalmam ívelt fölfelé, főleg, mikor a fodrászom azzal fogadott már az ajtóban,hogy mit csináltál a hajaddal, annyira látszik rajta, hogy sűrűsödik! Az én vitaminom lett, és nem nézem az árát, mert megérdemlem. És tényleg használ, csak ajánlani tudom mindenkinek a mai napig :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Andus

2017. november 18.

A második doboz végénél jártam amikor már föladtam, mert semmit nem hatott. Majd szinte egyik mosástól a másikig szinte megállt a hajhullás! Csak ajánlani tudom..kitartást hozzá. ( steroid és mindenféle immungyógyszereket szedek)

Andus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.