KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Friss bio aloe kizárólag külső használatra

Az aloe vera növény a liliomfélék családjába tartozik, a szépségápolás és a természetgyógyászat területén évezredek óta ismert. A levelében található gél számos hatóanyagot tartalmaz, amelyek még intenzívebbek, ha közvetlenül a friss levélből alkalmazzuk.

A friss levelek legalább 5 évesek, mivel a leveleknek legalább 4 évre van szükségük, amíg a hatóanyagok teljesen kialakulnak. Ezek a görögországi Tyrosban található óriási aloe vera farmról származnak, biológiai szabványok szerint termesztettek és rendszeresen ellenőrzöttek. Ezáltal megfelelnek a legmagasabb minőségi követelményeknek és 100%-ban tiszták. A levelek a legnagyobb körültekintéssel és gondossággal kézzel betakarítottak.

Az aloe vera szénhidrátokban, zsírokban és zsírsavakban, vitaminokban, ásványi anyagokban, enzimekben, aminosavakban gazdag.

A levél egy kis részének felvágásával nyerhetjük ki az alo vera értékes géljét, amely azonnal felhasználható saját készítésű kozmetikumban vagy felvihető közvetlenül a bőrre. Az aloe vera gél különösen népszerű hidratálóként, napozás utáni ápolóként, illetve érzékeny és száraz bőr esetén.

Az aloe vera levelek felvágatlanul, szobahőmérsékleten körülbelül 8 hétig eltarthatóak (kerülje a közvetlen napfényt!)