KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofye, Módosítva: 2014. július 8.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Szemkörnyék lemosó párnák Zöld teával és Biotinnal

A különleges természetes kivonatok hidratálják és táplálják a szemkörnyéket. A speiális formula erősíti a szempillákat, ápolja a bőrt és megvéd a környezeti hatásoktól.

Bőrgyógyászítilag tesztelt

Kiszerelés: 80 db

onecrimsonnight

2014. július 8.

Én is a Tescoban vásároltam, kerestem valamit, ami a rövid otthon töltött időre megfelelő.
A sminket egész jól lehozza, a párnák elég jól át vannak itatva ezzel a folyadékkal, úgyhogy nem kell egyszerre sokat elhasználni.
Könnyen lehet hordozgatni ide-oda mert nem fenyeget a szivárgás veszélye és nem foglal nagy helyet, praktikus ki cucc, ilyen célra teljes mértékben megfelelő.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

sofye

2014. június 30.

A Tesco-ban bukkantam rá erre a sminklemosóra a leértékelt termékek között. Gondoltam megveszem jól fog ez még jönni ha elutazom vagy a barátomnál alszok, mivel nem folyékony mint a micellás víz, így nem borulhat ki. Praktikus kis csomagolás, jól zár bár még így is félek hogy kiszárad és nem tudom majd elhasználni. Rendesen lehozza a sminket de nem egy number one.

sofye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.