KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2013. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

kriszti.07

2013. március 13.

Ezt a típust a Müllerben találtam. Egy videó alapján a Mac fix+ sminkfixálóját csináltam meg belőle és vízből. A gyógyszertárban azt mondták, hogy x éve nem adhatnak ki glicerint szóval hosszú idő volt mire találta végre v.hol. Egy üres testpermetes flakonba csináltam meg a saját fixálómat és imádom. Már alig várom, hogy nyár legyen és "élesben" is kipróbálhassam.
A video pedig: http://www.youtube.com/watch?v=zX_vi9XXLUI

kriszti.07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

A video pedig: http://www.youtube.com/watch?v=zX_vi9XXLUI