KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluor, SLS, és Szacharinmentes fogkrém a Specchiasol-tól. Fehérítő és ph-érték kiegyensúlyozó hatás.A fehér fogakért Bio Aloe Vera,Izlandi zuzmó,Fehér agyag/kaolin/,Kovasav,Zsálya,Teafaolaj és Szódabikarbóna tartalommal. Szembeszáll a dohányzás,kávé tea és vörösbor okozta elszíneződésekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekla

2017. január 5.

Nem bírom a habzó fogkrémeket, émelygek tőlük, ezért kerestem már régóta valami megoldást, végül ezt választottam, és nagyon jó döntés volt :) A fogaim már az első használatnál érezhetően simábbak voltak, 2-3 nap után egy árnyalattal fehérebb, és nincs az émelyítő habzás, egyszerűen szuper! Webshopban vettem, az ára miatt örülnék valami olcsóbb webes lelőhelynek.

rekla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

szilimo

2016. november 8.

Kimondottan fluormentes fogkrémet kerestem, és örülök, hogy megtaláltam a Veradentet. Az íze kellemes, és igen, talán még fehérít is. Mindenesetre, amióta ezt használom, csak mosolygok a különböző reklámokon, és eszembe sincs visszatérni a szokásos bolti fogkrémekhez.

szilimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 8.

sigmana

2016. március 22.

Nekem fehérített. Szép összetevők, olyan 1200-ért akcióban meg lehet venni, jó szájíz utána, kb 6 tubussal használtam el idáig, ezután is venni fogom.

sigmana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

gugan16

2015. október 17.

Fogkrémként teljesen jól teljesít, a hatása megfelelő és szerintem az íze is kellemes. Viszont én a fogfehérítő hatást sajnos nem igazán tapasztaltam.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Aimet

2015. március 20.

Legeslegjobb fogkrém EVER :)! Én is itteni vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem :) Régóta kerestem a megfelelő flour mentes fogkrémet, és úgy látszik meg is találtam.

Aimet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

lauraixy

2015. január 17.

Az itteni hozzászólások alapján gondoltam én is kipróbálom. Először fura volt az íze de megszoktam. Már csak azért is mert nagyon megszerettem tényleg szépen fehérít. (nyilván azért nem annyira drasztikus a hatás mint mondjuk egy fogorvos által történő fogfehérítés) Ahhoz képest, hogy csak természetes összetevőket tartalmaz nagyon szépen végzi a dolgát. Én néha szoktam, ha buliba megyek vagy vendégségbe, kenni a fogaimra egy kis gombócot és rajta hagyni 5-10 percig, a hatás nem marad el. 5**

lauraixy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

richardsp55

2014. szeptember 14.

Szerintem jó fogkrém és valóban fehérít, de sajnos a teám fogszínező hatásával nem tud megbírkózni.
Emiatt és a tartósítószer (sodium benzoate) miatt csak 4-est adok.

richardsp55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Emiatt és a tartósítószer (sodium benzoate) miatt csak 4-est adok.

klaresz

2014. szeptember 1.

mindig szép fehér fogaim voltak, a mosolyomat szerettem magamban a legjobban, aztán most nemrég készült rólam egy fotó, és bizony sárgának tűnt rajta a fogam. először azt hittem, a narancssárga rúzs miatt, de aztán elkezdtem megszállottként fogfehérítő dolgokat használni. csupa csalódás után, az itteni vélemények alapján vettem veradentet az oktogonon, most 2+1 akció van, tehát 3 tubussal vettem 4000-ért. és nem viccelek, 1 nap alatt 3 használat után újra büszkén mosolygok. fantasztikus, sírni tudnék. az íze picit furi, mert ugye mesterséges agyonmentolozott fogkrémekhez vagyok szokva, de egyre kellemesebb. most még azért szájvizezezek hozzá. dupla csillagos ötös! köszönöm, h felhívtátok rá a figyelmemet, nagy boldogság. :)

klaresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Doroti_13

2014. május 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, nekem is sokat fehérített a fogamon! :)

Doroti_13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, nekem is sokat fehérített a fogamon! :)

redberry.247

2012. december 15.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Elég nagy kávés vagyok, ami nem az jelenti, hogy nagyon erősen iszom, csak azt hogy sokat. Sajnos ez egy idő után a fogaimon is meglátszódott, ezért áttértem a whitening fogkrémekre. Milyen rosszul tettem...ezek a fogkrémek teljesen tönkretették a fogzománcomat (a temérdek gyümölcs is közrejátszott persze), úgyhogy egy ideig ment az elmex és társai, de engem csak zavart az a pici elszíneződés. Ekkor találtam őrá, a "mindenmentes" fogkrémre, ami nem károsítja a fogzománcot, vagy legalábbis nagyon minimálisan. Már az első használat után látható volt a változás, de 3-4 használat után (nem mindennap használom) már majdnem olyan szép fehérek a fogaim, mint régen! :):) Ja, és 1990 Ft-ért vettem az Oktogonon, de így is maximálisan megértre!

redberry.247
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice