KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1340,00 HUF-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1340,00 HUF

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Ár: 1340,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Krémmánia Kedvencek a -ben
szandi91

2016. június 2.

Valami nem tetszik most a bőrömnek, és 3 foltban tele van pattanásokkal, ezzel ha este bekenem reggelre elmúlik a pirosság, viszont csak a pattanásokra kenem mert a többi részen nagyon szárít! De rá van írva, hogy zsíros bőrre az enyém meg inkább száraz. Jár az 5 csillag :)

szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

natasa

2016. május 14.

Nemrégiben a bőröm "behisztizett", és különböző bőrproblémákat produkált. A fenti leírásban szereplőkből egyszerre tudtam kipróbálni több problémára is.
Nem tudom, hogy mi nem tetszett a bőrömnek, több tippem is van. Pl. kis tasakos (talán már lejárt szavatosságú) termékmintákkal kínoztam meg, vagy túl sok volt neki az olajos krém, amikkel mostanában kísérleteztem, nem tudom.
A tünetek: egyrészt volt jó nagy, mély gyökerű pattanás, ami fájt is, és persze csúnya is volt. Ezen az Akneroxid sem tudott segíteni, pedig kenegettem. Eddig nekem az Akneroxid pikk-pakk végzett az ilyenekkel, most érdekes módon nem. Az arcom más részén csípéshez hasonló kiütések jelentek meg, az egyik egy kicsit be is dagadt. Nagy, duzzadt, piros folt éktelenkedett az arcomon.
Bementem a dm-be, célirányosan ezért a termékért, mert az itteni vélemények igen meggyőzőek voltak, és az összetevők is tetszenek.
Igazi szárítókeverék, ilyen még nem volt az arcomon. Pedig láttam középiskolás koromban, több barátnőm is kente hasonló állagú, kinézetű cuccal a pattanásos arcát. Szóval kicsit meglepett a hófehér vakolat, de persze csak a pattanásra, a kritikus helyre tettem belőle.
Rendkívül gyorsan dolgozik, gyorsan leszárította a csúnya, gyulladt pattanást, az allergiás dudort is nyugtatta. Gyorsan el is tüntette az arcomról a gyulladásokat. Nagyon gazdaságos, rengeteg van benne. De nem is jár le gyorsan, szóval érdemes egyet tartani otthon.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Viks

2016. április 27.

Csatlakozom azon felhasználók népes táborához, akiknek maximálisan bevált ez a termék! Csodát tett a pattanásaimmal, bár én csak a problémás területre szoktam felvinni, figyelve, hogy ne érintsen túl nagy bőrfelületet. Éjszakára használom, a nagyobb pattanásokat is lehúzza ennyi idő alatt, és szerintem az ára sem vészes.

Viks
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

blairwaldorf

2016. február 7.

Szerintem nagyon jó kis termék. Minden ígéretét beváltja. Nálam mindig van itthon, nagyon gyors segítséget jelent a problémákkal szemben. :)

blairwaldorf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Sztellaaaaa

2016. január 3.

Be kell hogy valljam még csak nem rég óta használom, de már sikereket érek el vele. A nagy piros gyulladt pattanások, és a sebek az arcomon egy-kettő leszáradnak, és sokkal halványabbak... nagyon jó termék, nem gondoltam volna hogy így megéri majd, mert sok csalódás után nem sok reményt fűztem hozzá, de jó azt mondani hogy kellemeset csalódtam :D.
UPDATE: Már több nap után is csak azt tudom mondani, hogy tényleg egyáltalán nem csalódtam a termékben. A gyulladt, sebes, piros arcomról a pattanásokat és a sebeket, valamint a sebek után maradt arcfoltokat is szépen elhalványította.
Nagyszerű termék, én csak ajánlani tudom azoknak akiknek pattanásos, néhol zsíros az arcbőrük, vagy sebes.
Nálam 110% újravevős! ♥

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Nálam 110% újravevős! ♥

timeadombi

2016. január 3.

Én már több hónapja használom, nagyon elégedett vagyok vele. Szinte átvarázsolta az arcom. A nagyobb,gyulladt pattanásokat is visszahúzza, pirosságuk csökken. A sebeket gyorsan leszárítja. Ajálnom!

timeadombi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

birovikii96

2015. augusztus 20.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)
Vegyesek az erzelmeim... Azert, mert valoban jol leszaritja a pattanasokat, vegzi a dolgat, viszont annyira kiszaritja a boromet, hogy hamlik tole, es muszaj valami jo zsiros arckremet felkennem, aminel viszont fennt all az eselye, hogy ujra pattanasos lesz ar arcom..
4csillag, mert jo kos cucc, es viszonylag termeszetes, viszont a tulzott szaritas miatt nem jarbaz 5*.. :/

birovikii96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)

Noxika

2015. augusztus 2.

A sok pozitív vélemény hatására próbáltam ki.Túlságosan szárította a bőröm. Nem bántam, mikor elfogyott, nekem a Fabulon Tini Tonik jobban bevált pattanások ellen.

Noxika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

hreni

2015. július 1.

Imádom!!! kb 2 hónapja használom, és átvarázsolta az arcom! Imádom!!!!

hreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Imádom!!! kb 2 hónapja használom, és átvarázsolta az arcom! Imádom!!!!

gabo9205

2015. május 5.

3 hete használom és mintha kicserélődött volna az arcbőröm. Arctisztítás után használom, kellemes, hűs érzést hagy maga után. Használata után hidratálás erősen ajánlott. Ha kijön egy pattim, fülpiszkával kenek rá egy kicsit, rajtahagyom estére és másnapra már nyoma sincs. Egy csodaszer számomra. :)
Update:
Egy idő után elveszti a kezdeti sikeres hatását. Kell neki pár hét szünet, mire újra kifejti jótékony hatását. Ugyanolyan jó, levonás nem jár.

gabo9205
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.