KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tindelou

2017. június 14.

A leges legjobb. A szétszadizott pattanások megmentője. Évek óta újravásárolom. Este lefekvés előtt bepöttyözöm vele a pattanást, másnapra eltűnik, vagy legalábbis a gyulladást lehozza. Tini éveim megmentője tudott volna lenni, így harmincon túl is hasznát veszem néha. Csípésre is próbáltam már, ott is szépen teljesített.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

sofyy

2017. április 27.

Pattanásokra szoktam használni, este rákenem, reggelre szinte teljesen eltűnik! Imádom! :)

sofyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Liza2002

Korcsoport: < 18
2017. március 12.

Már körülbelül 2 éve használom,igaz,nem mindig segít,viszont a gyulladást csökkenti.Én mindig újra vásárolom.

Liza2002
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 12.

dnelli

2017. március 9.

Már kb fél éve megvan. Én fültisztító pálcával viszem fel, hogy tényleg csak a problémás területet érintse. Nem "must-have", de ha elfogy biztosan újraveszem.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

rekeszke

2017. január 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, eddig nagyon bevált. Tényleg erős a szárító hatása, ezért csak a pattanásokra szabad kenni.

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

peto.kittus

2017. január 16.

Pattanás megelőző hatásáról sajnos én nem tudok beszámolni, az tény, hogy ami rá van írva azt betartja! Rendkívüli módon és gyorsasággal szárítja le a pattanások után maradt hegeket és halványítja azokat. Erős szaga van, s ha kihámosodott bőrre kened csíp, de gyorsan elmúlik. Én csak kifejezetten a pattanásos csúnya bőrrészre szoktam felkeni, mivel erős és hogy a problémamentes bőröm ne bántsa.
Szárító hatása 5!

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Szárító hatása 5!

szandi91

2016. június 2.

Valami nem tetszik most a bőrömnek, és 3 foltban tele van pattanásokkal, ezzel ha este bekenem reggelre elmúlik a pirosság, viszont csak a pattanásokra kenem mert a többi részen nagyon szárít! De rá van írva, hogy zsíros bőrre az enyém meg inkább száraz. Jár az 5 csillag :)

szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

natasa

2016. május 14.

Nemrégiben a bőröm "behisztizett", és különböző bőrproblémákat produkált. A fenti leírásban szereplőkből egyszerre tudtam kipróbálni több problémára is.
Nem tudom, hogy mi nem tetszett a bőrömnek, több tippem is van. Pl. kis tasakos (talán már lejárt szavatosságú) termékmintákkal kínoztam meg, vagy túl sok volt neki az olajos krém, amikkel mostanában kísérleteztem, nem tudom.
A tünetek: egyrészt volt jó nagy, mély gyökerű pattanás, ami fájt is, és persze csúnya is volt. Ezen az Akneroxid sem tudott segíteni, pedig kenegettem. Eddig nekem az Akneroxid pikk-pakk végzett az ilyenekkel, most érdekes módon nem. Az arcom más részén csípéshez hasonló kiütések jelentek meg, az egyik egy kicsit be is dagadt. Nagy, duzzadt, piros folt éktelenkedett az arcomon.
Bementem a dm-be, célirányosan ezért a termékért, mert az itteni vélemények igen meggyőzőek voltak, és az összetevők is tetszenek.
Igazi szárítókeverék, ilyen még nem volt az arcomon. Pedig láttam középiskolás koromban, több barátnőm is kente hasonló állagú, kinézetű cuccal a pattanásos arcát. Szóval kicsit meglepett a hófehér vakolat, de persze csak a pattanásra, a kritikus helyre tettem belőle.
Rendkívül gyorsan dolgozik, gyorsan leszárította a csúnya, gyulladt pattanást, az allergiás dudort is nyugtatta. Gyorsan el is tüntette az arcomról a gyulladásokat. Nagyon gazdaságos, rengeteg van benne. De nem is jár le gyorsan, szóval érdemes egyet tartani otthon.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Viks

2016. április 27.

Csatlakozom azon felhasználók népes táborához, akiknek maximálisan bevált ez a termék! Csodát tett a pattanásaimmal, bár én csak a problémás területre szoktam felvinni, figyelve, hogy ne érintsen túl nagy bőrfelületet. Éjszakára használom, a nagyobb pattanásokat is lehúzza ennyi idő alatt, és szerintem az ára sem vészes.

Viks
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

blairwaldorf

2016. február 7.

Szerintem nagyon jó kis termék. Minden ígéretét beváltja. Nálam mindig van itthon, nagyon gyors segítséget jelent a problémákkal szemben. :)

blairwaldorf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.