KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

nicorosie

2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

Barboka89

2017. november 13.

Semmit sem ér. Pénzkidobás volt. A teafa illóolaj sokkal többet használ...

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

Semmit sem ér. Pénzkidobás volt. A teafa illóolaj sokkal többet használ...

anettina

2017. augusztus 24.

Ár/érték arányban szerintem kiváló termék, az egyetlen problémám vele a felvitel, ami nagyon nehéz a folyékony állaga miatt.

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Tindelou

2017. június 14.

A leges legjobb. A szétszadizott pattanások megmentője. Évek óta újravásárolom. Este lefekvés előtt bepöttyözöm vele a pattanást, másnapra eltűnik, vagy legalábbis a gyulladást lehozza. Tini éveim megmentője tudott volna lenni, így harmincon túl is hasznát veszem néha. Csípésre is próbáltam már, ott is szépen teljesített.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

sofyy

2017. április 27.

Pattanásokra szoktam használni, este rákenem, reggelre szinte teljesen eltűnik! Imádom! :)

sofyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Liza2002

Korcsoport: < 18
2017. március 12.

Már körülbelül 2 éve használom,igaz,nem mindig segít,viszont a gyulladást csökkenti.Én mindig újra vásárolom.

Liza2002
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 12.

dnelli

2017. március 9.

Már kb fél éve megvan. Én fültisztító pálcával viszem fel, hogy tényleg csak a problémás területet érintse. Nem "must-have", de ha elfogy biztosan újraveszem.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

rekeszke

2017. január 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, eddig nagyon bevált. Tényleg erős a szárító hatása, ezért csak a pattanásokra szabad kenni.

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

peto.kittus

2017. január 16.

Pattanás megelőző hatásáról sajnos én nem tudok beszámolni, az tény, hogy ami rá van írva azt betartja! Rendkívüli módon és gyorsasággal szárítja le a pattanások után maradt hegeket és halványítja azokat. Erős szaga van, s ha kihámosodott bőrre kened csíp, de gyorsan elmúlik. Én csak kifejezetten a pattanásos csúnya bőrrészre szoktam felkeni, mivel erős és hogy a problémamentes bőröm ne bántsa.
Szárító hatása 5!

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Szárító hatása 5!

szandi91

2016. június 2.

Valami nem tetszik most a bőrömnek, és 3 foltban tele van pattanásokkal, ezzel ha este bekenem reggelre elmúlik a pirosság, viszont csak a pattanásokra kenem mert a többi részen nagyon szárít! De rá van írva, hogy zsíros bőrre az enyém meg inkább száraz. Jár az 5 csillag :)

szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.