KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1400,00 HUF   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07

Utolsó módosítás dátuma: 2012. február 29.

Ár:   1400,00 HUF
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Ár: 1400,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
birovikii96

2015. február 25.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)
Vegyesek az erzelmeim... Azert, mert valoban jol leszaritja a pattanasokat, vegzi a dolgat, viszont annyira kiszaritja a boromet, hogy hamlik tole, es muszaj valami jo zsiros arckremet felkennem, aminel viszont fennt all az eselye, hogy ujra pattanasos lesz ar arcom..
4csillag, mert jo kos cucc, es viszonylag termeszetes, viszont a tulzott szaritas miatt nem jarbaz 5*.. :/

birovikii96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)

calendula88

2014. november 14.

Kb 3 hónapja kezdett kijönni a hátamon jó pár csúnya, gyulladt pattanás. Rengeteg cuccal kezeltem...semmi se javított a helyzeten. Ezt 2(!!!) napja használom és már most ég és föld a különbség, alig látszanak, plusz új se jött ki azóta. Szeretem! :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
calendula88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Klau7

2014. október 28.

Már a 3 dobozzal veszem újra és a véleményem változatlan tökéletes! Szépen elmulasztja a patikat de ha látom hogy egy rondaság éppen ki akarna jönni viszek fel rá egy picit és nyoma sincsen. Bőven megéri az árát, leginkább éjszakára rakom fel és 3 napon belül volt- nincs csúnyaság, egyszerűen szuper!

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

csekeregina

2014. szeptember 29.

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

ingrid0411

2014. szeptember 14.

Nem csodaszer, de nem rossz. Szerintem kicsit túl van értékelve. Ahogy a neve is mutatja inkább csak leszárítja a pattanást. A gyulladást nem viszi le.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

warholsuicide

2014. június 21.

évekkel ezelőtt használtam egy ideig, de semmit nem segített a nagy, duzzadt pattanásaimon, a kicsiket is csak leszárította. utáltam, hogy túl alkoholos. ma már emiatt és a kámfor miatt nem is venném meg, mert hosszú távon nem tesznek jót, pláne nem az aknés bőrnek. egyéb problémákra, lehet, hogy hatásos, és legalább olcsó volt.

warholsuicide
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

martini11

2014. június 21.

Én is a DM-ben vettem 1300 körül volt. Tényleg jó cucc, az egyik legjobb, nem is értem miért nem elterjedtebb és népszerűbb, ez használ!

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

cuciii

2014. április 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ugyanis nagyon zsíros és tág pórusú bőröm van és nagy bizakodással töltött el, hogy sok hozzászóló tapasztalt javulást a pórusösszehúzásban. Még csak egy használaton vagyok túl, de nagyon tetszett a hatása! Imádtam a hűsítő, bizsergő érzést a felkenést követően és annyira brutálisan nem is szárított, mint amire számítottam. Én nem hagytam fent egész éjszakára, hanem 1-1,5 órára kentem fel, elalvás előtt lemostam és bekentem az ilcsis hidratálómmal, hát reggelre nagyon szép volt a bőröm! A pórusok valóban összehúzódtak, az 1-2 apró pattanás is lelohadt, ami előtte az arcomon volt. Nagyon tetszik a hatása, szerintem 2-3 naponta fogom megismételni ezt a rituálét, hogy azért annyira nagyon ne szárítsam ki a bőrömet. Remélem hosszabb távon is ilyen jól fog működni, mindenképpen hozom majd a véleményemet, de így elsőre nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

cuciii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

artbunny

2014. március 20.

Nagyon jól bevált pórusösszehúzásra is. Bekenem esténként, nem mindig, de hetente 2szer az biztos, és már nem olyan tágak a pórusaim, illetve, ha kezdene is kijönni egy kis pattanás, akkor gyorsan leszárítja a kezdeményt is. Nekem is tetszik az illata, és szeretem azt a kellemesen hűvös érzést az arcomon, mikor felkenem :)
Már talán a harmadik dobozzal vásároltam, szóval mindig velem lesz, amíg csak lehet :)
Herpeszre már én is használtam, és hihetetlen gyorsan leszárította, és nem hagyta, hogy kijöjjön, úgyhogy csak jót és pozitívat tudok róla mondani :)

artbunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

szdm84

2014. február 22.

Szuper :)

szdm84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Szuper :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.