Vermix Szárítókeverék (Egyéb)

Vermix Szárítókeverék

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 1000, Eladó: MsDarcy
    Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás esetén postai küldés is lehetséges

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

évekkel ezelőtt használtam egy ideig, de semmit nem segített a nagy, duzzadt pattanásaimon, a kicsiket is csak leszárította. utáltam, hogy túl alkoholos. ma már emiatt és a kámfor miatt nem is venném meg, mert hosszú távon nem tesznek jót, pláne nem az aknés bőrnek. egyéb problémákra, lehet, hogy hatásos, és legalább olcsó volt.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Én is a DM-ben vettem 1300 körül volt. Tényleg jó cucc, az egyik legjobb, nem is értem miért nem elterjedtebb és népszerűbb, ez használ!

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Dm-ben például, 1500 Ft körül van, ha jól emlékszem.

• ,
    Újonc Bőrtípus: Zsíros

hol lehet kapni?:)

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ugyanis nagyon zsíros és tág pórusú bőröm van és nagy bizakodással töltött el, hogy sok hozzászóló tapasztalt javulást a pórusösszehúzásban. Még csak egy használaton vagyok túl, de nagyon tetszett a hatása! Imádtam a hűsítő, bizsergő érzést a felkenést követően és annyira brutálisan nem is szárított, mint amire számítottam. Én nem hagytam fent egész éjszakára, hanem 1-1,5 órára kentem fel, elalvás előtt lemostam és bekentem az ilcsis hidratálómmal, hát reggelre nagyon szép volt a bőröm! A pórusok valóban összehúzódtak, az 1-2 apró pattanás is lelohadt, ami előtte az arcomon volt. Nagyon tetszik a hatása, szerintem 2-3 naponta fogom megismételni ezt a rituálét, hogy azért annyira nagyon ne szárítsam ki a bőrömet. Remélem hosszabb távon is ilyen jól fog működni, mindenképpen hozom majd a véleményemet, de így elsőre nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nagyon jól bevált pórusösszehúzásra is. Bekenem esténként, nem mindig, de hetente 2szer az biztos, és már nem olyan tágak a pórusaim, illetve, ha kezdene is kijönni egy kis pattanás, akkor gyorsan leszárítja a kezdeményt is. Nekem is tetszik az illata, és szeretem azt a kellemesen hűvös érzést az arcomon, mikor felkenem :)
    Már talán a harmadik dobozzal vásároltam, szóval mindig velem lesz, amíg csak lehet :)
    Herpeszre már én is használtam, és hihetetlen gyorsan leszárította, és nem hagyta, hogy kijöjjön, úgyhogy csak jót és pozitívat tudok róla mondani :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Szuper :)

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nagyjából használt. Leszárítja a pattanásokat és halványítja a pirosságot. :)

5/5

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, a Forte változatot. Nekem tetszik a kámforos illat, és az érzés is, a dögmelegben, mikor nem volt kedvem krémet kenni az arcomra (sem), kifejezetten üdítő volt. A miteszerekre írt hatás miatt vettem, de egyenlőre nem látok ilyesmit. A kipróbáláskor egyetlen, mélyen levő, gyulladt göb volt az arcomon, arra nem használt, de ezekre nekem semmi sem használ, csak ha kiszadizom minnél előbb, aztán a nyomokat már két nap alatt el tudom tűntetni. Szerintem be fog válni, és én azt hiszem, tonik helyett fogom használni, mert rajtam nem hagy fehér nyomokat.

Update: visszatértem megvédeni a terméket a saját véleményemtől, mert most jónak tűnik. Sajnálom, hogy az anno második (majdnem mindent kettesével veszek, van ilyen betegség?) flakont odaajándékoztam valakinek. A natúr vonalra átállás nálam azt eredményezte, hogy kevésbé agresszív dolgok is képesek már hatást kifejteni az arcomon. Ez is ezek közé tartozik. Most a gyulladt, bőr alatti göbökre is használ, éjjelre egy vattapamaccsal rápacsmagolva. Tény, hogy van alatta tamanu olaj és ezt pacsmagolom fölé, de így akkor is jó. Szerintem újraveszem, ha elfogy, de vészesetekre tartogatom, nehogy elveszítse a varázsát. +2 csillag, nekem most csodaszerré vált.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon jó! A legjobb pattanások ellen! A hátamat és az arcomat is rendbetette. Tuti újraveszem!

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Zinc Oxide f EWG Kockázat: 2 - 4, EWG Adat: Sok

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Camphor EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Boric Acid EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Sok

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!