KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1340,00 HUF   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07

Utolsó módosítás dátuma: 2012. február 29.

Ár:   1340,00 HUF
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Ár: 1340,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
birovikii96

2015. augusztus 20.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)
Vegyesek az erzelmeim... Azert, mert valoban jol leszaritja a pattanasokat, vegzi a dolgat, viszont annyira kiszaritja a boromet, hogy hamlik tole, es muszaj valami jo zsiros arckremet felkennem, aminel viszont fennt all az eselye, hogy ujra pattanasos lesz ar arcom..
4csillag, mert jo kos cucc, es viszonylag termeszetes, viszont a tulzott szaritas miatt nem jarbaz 5*.. :/

birovikii96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

December ota hasznalom, amikor szuksegem van ra.. Illetve az arcomnak:)

Noxika

2015. augusztus 2.

A sok pozitív vélemény hatására próbáltam ki.Túlságosan szárította a bőröm. Nem bántam, mikor elfogyott, nekem a Fabulon Tini Tonik jobban bevált pattanások ellen.

Noxika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

hreni

2015. július 1.

Imádom!!! kb 2 hónapja használom, és átvarázsolta az arcom! Imádom!!!!

hreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Imádom!!! kb 2 hónapja használom, és átvarázsolta az arcom! Imádom!!!!

gabo9205

2015. május 5.

3 hete használom és mintha kicserélődött volna az arcbőröm. Arctisztítás után használom, kellemes, hűs érzést hagy maga után. Használata után hidratálás erősen ajánlott. Ha kijön egy pattim, fülpiszkával kenek rá egy kicsit, rajtahagyom estére és másnapra már nyoma sincs. Egy csodaszer számomra. :)
Update:
Egy idő után elveszti a kezdeti sikeres hatását. Kell neki pár hét szünet, mire újra kifejti jótékony hatását. Ugyanolyan jó, levonás nem jár.

gabo9205
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Update:

xXVivianneXx

Korcsoport: < 18
2015. március 30.

Több helyen is láttam már de az ára miatt nem szerettem volna megvenni és azt gondoltam csak több lesz tőle a pattanásom. Nagyon sok féle krémet használtam már rá de egyik sem volt hatásos mindtől csak rosszabb lett az arcom. Utána keresgéltem itt hátha van valami csodaszer ami segít rajtam. minden lánynak/nőnek akkor pattanásos a bőre amikor megvan sajnos nekem is...Nos! 1-2x használtam (esti felkenésessel jó vastagon,hogy maszkos fehér réteg képződjöm) de úgy vettem észre semmi hatása amikor abba hagytam egyre kevesebb lett a pattanásom és a miteszer is. Úgy gondoltam folytatom a használatát és segített is minden nap felkenem este és amikor kijön egy pattanás kinyomom és rákenem másnapra már nem is látszik és leszáradt:) nagyon szeretem ezt a terméket bár gyorsan fogy és 1900ft a DMben nálunk csak 1hete van meg de talán 3használatra való maradt benne. Azért mert borsos az ára és gyorsan fogy csak 4*

xXVivianneXx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. március 30.

pmarcsi

2015. március 22.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Sajnos általában elég rossz állapotban van a bőröm (bár most megismertem egy számomra új termékcsaládot, ami talán megoldás a problémáimra, de nem akarom elkiabálni). Ilyenkor sok gyulladt, fájdalmas pattanás van főként az állam környékén. Este lefekvés előtt szoktam felvinni egy vattával, a már megtisztított bőrömre. Sokat segít. Nem mondom, hogy eltűnik másnapra a probléma, de csökkenti a pattanás méretét és elmúlik a pirosság is. Most járok az első flakon végén, és biztosan újra veszem! :)

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Kay

2015. március 14.

Hónapok óta használom már, és rendkívül elégedett vagyok vele. Nem volt túl drága, és ahhoz képest nagyon hatékonynak, és nem várt mértékben multifunkcionálisnak bizonyult. Elsősorban pattanásokra használtam, használom: gyönyörűen leszárítja, meggyógyítja, eltűnteti a dolgokat - nem csak azt, ami már kijött, de azt is visszaküldi melegebb éghajlatra ami még csak gondolkodik feltörekvő karrieren. Mélyen lévő, fájdalmas, gyulladt, napokig épp csak előbújni készülő szörnyeteget egy-két használat után annyira megnyugtatta, hogy nem csak a fájdalom múlt el, de végül semmi rondaság nem bukkant fel az orrom tövében. Hormonális káosz miatt eltűntethetetlen puklik/pattanások ennek hatására lényegesen szelídebbé váltak, majd végül eltűntek; nem marad utána seb, fájdalom. Na most ez egy szárítókeverék, így igen, a bőrt kiszárítja. Az enyém eleve száraz, tehát használata után a hardcore hidratálás kell, de ez egyébként is a rutinom része a bőrtípusom miatt, az eredményért pedig abszolút megéri.
Multifunkciója: sok orrfújás miatt kisebesedett, folyton hámló, vörös, fájó orr-, és szájkörnyékemet egy használat után rendbetette, pedig bepantennel is nekimentem előtte, sikertelenül. Egy időben iszonyatosan viszkettek a lábszáraim és fogalmam sem volt, miért, talán a szárazság miatt és komolyan mindent megpróbáltam, hogy abbamaradjon, de nem segített semmi. Egy alkalommal azt hittem megnyúzom őket, annyira viszkettek, gyorsan rákentem ezt alternatív megoldásképp, és azonnal enyhítette. Apró sebekkel, csípésekkel is megküzdött.
Szóval minden várakozásomnak megfelelt, felül is múlta, nem rossz áron és nagyon sokáig elég. Konkrétan nincs is más kencém amit pattanásra rátehetnék és tudom, hogy elmúlik tőle. Kizárólag ajánlani tudom!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Kay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
calendula88

2014. november 14.

Kb 3 hónapja kezdett kijönni a hátamon jó pár csúnya, gyulladt pattanás. Rengeteg cuccal kezeltem...semmi se javított a helyzeten. Ezt 2(!!!) napja használom és már most ég és föld a különbség, alig látszanak, plusz új se jött ki azóta. Szeretem! :)

calendula88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Klau7

2014. október 28.

Már a 3 dobozzal veszem újra és a véleményem változatlan tökéletes! Szépen elmulasztja a patikat de ha látom hogy egy rondaság éppen ki akarna jönni viszek fel rá egy picit és nyoma sincsen. Bőven megéri az árát, leginkább éjszakára rakom fel és 3 napon belül volt- nincs csúnyaság, egyszerűen szuper!

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

csekeregina

2014. szeptember 29.

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.