KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1400,00 HUF   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07

Utolsó módosítás dátuma: 2012. február 29.

Ár:   1400,00 HUF
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Ár: 1400,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
calendula88

2014. november 14.

Kb 3 hónapja kezdett kijönni a hátamon jó pár csúnya, gyulladt pattanás. Rengeteg cuccal kezeltem...semmi se javított a helyzeten. Ezt 2(!!!) napja használom és már most ég és föld a különbség, alig látszanak, plusz új se jött ki azóta. Szeretem! :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
calendula88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Klau7

2014. október 28.

Már a 3 dobozzal veszem újra és a véleményem változatlan tökéletes! Szépen elmulasztja a patikat de ha látom hogy egy rondaság éppen ki akarna jönni viszek fel rá egy picit és nyoma sincsen. Bőven megéri az árát, leginkább éjszakára rakom fel és 3 napon belül volt- nincs csúnyaság, egyszerűen szuper!

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24

csekeregina

2014. szeptember 29.

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

ingrid0411

2014. szeptember 14.

Nem csodaszer, de nem rossz. Szerintem kicsit túl van értékelve. Ahogy a neve is mutatja inkább csak leszárítja a pattanást. A gyulladást nem viszi le.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

warholsuicide

2014. június 21.

évekkel ezelőtt használtam egy ideig, de semmit nem segített a nagy, duzzadt pattanásaimon, a kicsiket is csak leszárította. utáltam, hogy túl alkoholos. ma már emiatt és a kámfor miatt nem is venném meg, mert hosszú távon nem tesznek jót, pláne nem az aknés bőrnek. egyéb problémákra, lehet, hogy hatásos, és legalább olcsó volt.

warholsuicide
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

martini11

2014. június 21.

Én is a DM-ben vettem 1300 körül volt. Tényleg jó cucc, az egyik legjobb, nem is értem miért nem elterjedtebb és népszerűbb, ez használ!

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

cuciii

2014. április 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ugyanis nagyon zsíros és tág pórusú bőröm van és nagy bizakodással töltött el, hogy sok hozzászóló tapasztalt javulást a pórusösszehúzásban. Még csak egy használaton vagyok túl, de nagyon tetszett a hatása! Imádtam a hűsítő, bizsergő érzést a felkenést követően és annyira brutálisan nem is szárított, mint amire számítottam. Én nem hagytam fent egész éjszakára, hanem 1-1,5 órára kentem fel, elalvás előtt lemostam és bekentem az ilcsis hidratálómmal, hát reggelre nagyon szép volt a bőröm! A pórusok valóban összehúzódtak, az 1-2 apró pattanás is lelohadt, ami előtte az arcomon volt. Nagyon tetszik a hatása, szerintem 2-3 naponta fogom megismételni ezt a rituálét, hogy azért annyira nagyon ne szárítsam ki a bőrömet. Remélem hosszabb távon is ilyen jól fog működni, mindenképpen hozom majd a véleményemet, de így elsőre nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

cuciii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

artbunny

2014. március 20.

Nagyon jól bevált pórusösszehúzásra is. Bekenem esténként, nem mindig, de hetente 2szer az biztos, és már nem olyan tágak a pórusaim, illetve, ha kezdene is kijönni egy kis pattanás, akkor gyorsan leszárítja a kezdeményt is. Nekem is tetszik az illata, és szeretem azt a kellemesen hűvös érzést az arcomon, mikor felkenem :)
Már talán a harmadik dobozzal vásároltam, szóval mindig velem lesz, amíg csak lehet :)
Herpeszre már én is használtam, és hihetetlen gyorsan leszárította, és nem hagyta, hogy kijöjjön, úgyhogy csak jót és pozitívat tudok róla mondani :)

artbunny

Szuper :)

heloise98

Korcsoport: < 18
2014. február 2.

Nagyjából használt. Leszárítja a pattanásokat és halványítja a pirosságot. :)

heloise98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18

Nagyjából használt. Leszárítja a pattanásokat és halványítja a pirosságot. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.