HIRDETÉS

Vermix Szárítókeverék (Egyéb)

Vermix Szárítókeverék

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 500, Eladó: MsDarcy
    Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás esetén postai küldés is lehetséges

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Már a 3 dobozzal veszem újra és a véleményem változatlan tökéletes! Szépen elmulasztja a patikat de ha látom hogy egy rondaság éppen ki akarna jönni viszek fel rá egy picit és nyoma sincsen. Bőven megéri az árát, leginkább éjszakára rakom fel és 3 napon belül volt- nincs csúnyaság, egyszerűen szuper!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Tökéletes :) Internetpatikában csak 700 Ft!

3/5

Beauty Blogger Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nem csodaszer, de nem rossz. Szerintem kicsit túl van értékelve. Ahogy a neve is mutatja inkább csak leszárítja a pattanást. A gyulladást nem viszi le.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

évekkel ezelőtt használtam egy ideig, de semmit nem segített a nagy, duzzadt pattanásaimon, a kicsiket is csak leszárította. utáltam, hogy túl alkoholos. ma már emiatt és a kámfor miatt nem is venném meg, mert hosszú távon nem tesznek jót, pláne nem az aknés bőrnek. egyéb problémákra, lehet, hogy hatásos, és legalább olcsó volt.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Én is a DM-ben vettem 1300 körül volt. Tényleg jó cucc, az egyik legjobb, nem is értem miért nem elterjedtebb és népszerűbb, ez használ!

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Dm-ben például, 1500 Ft körül van, ha jól emlékszem.

• ,
    Újonc Bőrtípus: Zsíros

hol lehet kapni?:)

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ugyanis nagyon zsíros és tág pórusú bőröm van és nagy bizakodással töltött el, hogy sok hozzászóló tapasztalt javulást a pórusösszehúzásban. Még csak egy használaton vagyok túl, de nagyon tetszett a hatása! Imádtam a hűsítő, bizsergő érzést a felkenést követően és annyira brutálisan nem is szárított, mint amire számítottam. Én nem hagytam fent egész éjszakára, hanem 1-1,5 órára kentem fel, elalvás előtt lemostam és bekentem az ilcsis hidratálómmal, hát reggelre nagyon szép volt a bőröm! A pórusok valóban összehúzódtak, az 1-2 apró pattanás is lelohadt, ami előtte az arcomon volt. Nagyon tetszik a hatása, szerintem 2-3 naponta fogom megismételni ezt a rituálét, hogy azért annyira nagyon ne szárítsam ki a bőrömet. Remélem hosszabb távon is ilyen jól fog működni, mindenképpen hozom majd a véleményemet, de így elsőre nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nagyon jól bevált pórusösszehúzásra is. Bekenem esténként, nem mindig, de hetente 2szer az biztos, és már nem olyan tágak a pórusaim, illetve, ha kezdene is kijönni egy kis pattanás, akkor gyorsan leszárítja a kezdeményt is. Nekem is tetszik az illata, és szeretem azt a kellemesen hűvös érzést az arcomon, mikor felkenem :)
    Már talán a harmadik dobozzal vásároltam, szóval mindig velem lesz, amíg csak lehet :)
    Herpeszre már én is használtam, és hihetetlen gyorsan leszárította, és nem hagyta, hogy kijöjjön, úgyhogy csak jót és pozitívat tudok róla mondani :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Szuper :)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Zinc Oxide f EWG Kockázat: 2 - 4, EWG Adat: Sok

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Camphor EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Boric Acid EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Sok

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!