KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Verrumal egy szemölcsirtó készítmény. Közönséges szemölcsök, a talpon keletkező (talpszemölcsök), illetve a karokon és lábakon jelentkező fiatalkori lapos szemölcsök eltávolítására alkalmazható.

Feherzsofia

2018. augusztus 17.

Na jottem jol lepontozni. Szegyen ez a termek!!! Kisfiam szemolcset nemhogy eluntette 6 honap alatt hanem meg 5 db lett mellette. Dobbenet! Pedug mindent betartottunk ragasztas reszeles cipifertotlenites..Visszamentem a privi doktornomhoz mondom kerek mast mert 6 honap alatt se lett jobb. Valasz turelem Eskuszom ettol meg nagyobbak es tobb lett. Ismerosom szerint rezisztens mar ra.. Kosz.... megvettuk a vartnert igaz draga de az 3 nap alatt kipusztitotta. Ennek a sz.rnak egy csillag utobbinak 5!

Feherzsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

6vilag

2018. július 21.

Pár hete vettem észre a talpamon két lencsényi kis szemölcsöt. Előszőr azt hittem bőrkeményedés, de aztán tüzetesen megvizsgáltam és kiderült nem az. Kértem időpontot a bőrgyógyászhoz, mert nem akartam kísérletezni drágábbnál drágább szerekkel, aztán a végén lehet semmit sem használnak. Nos, ezt az oldatot írta fel receptre a dr.nő. Azt mondta vegyek egy habkövet, minden este áztassak lábat, utána reszelés, majd ez az oldat jön. Reggel csak reszelés és csak oldat. Előre szólt a doki néni, hogy kitartó munka kell hozzá. Hát én az voltam, nagyjából három hét kellett, mire az leszáradtsk és kifordultak.
A használati utasítás szerint a leszáradást követően még egy hétig javasolt a használata, amit természetesen betartok.
Megelégedésemre szolgált ez a termék. /Bár nem kívánok több ilyent sehol sem./ Nagyon sokáig elég a körömlakk méretnyi kiszerelés, még az 1/3-át sem használtam el és maradéktalanul eltüntette a két kis szemölcsöt.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.