KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Egy doboz Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém egy 30 g tartalmú tubust és 6 db egyszer használatos applikátort tartalmaz.

Bakteriális vaginózis és visszatérő húgyúti fertőzések kezelésének és megelőzésének kiegészítésére. Alkalmazása különösen hasznos visszaesés esetén, ill. antibiotikumokkal történt kezelést követően.
A Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém helyreállítja és fenntartja a hüvely élettani pH-értékét, és elősegíti a természetes Lactobacillus-flóra növekedését. Ezáltal megelőzi, akár a terhesség ideje alatt is, a bakteriális vaginózis kialakulásának kedvező feltételek létrejöttét.

KuliKali

2018. szeptember 11.

Jó cucc! Urológus ajánlotta hosszú kúra mellé. Azelőtt a tablettás verzióját használtam ezeknek a probiotikumoknak,de attól minden mindig csak rosszabb lett. Azóta váltottam erre,használom applikátorral és anélkül is ha úgy van,pl felfázásos antibiotikumkúra után. Sokkal kényelmesebb mint egy Gynophilus. Az ára elég húzós,de van amin nem spórol az ember és ez a testtáj ilyen kell hogy legyen,csajok. .:)

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Lapetra

2018. július 23.

Sajnos 1éve minden hónapban végig kell csinalom a 6napos kúrát, de én nagyon szeretem ezt a terméket. Rengeteg hasonló gyógyhatásu készítményt próbáltam, de ezt szeretem a legjobban. Sokszor húzott ki a bajból! 😊

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Csobanka

2018. június 14.

Az előző barátommal közel egy évig voltam együtt és pár hónap után folyton hüvelygondjaim lettek mellette. A szarházi orvos felírt egy csomó immunrendszer gyilkos gyógyszert kivizsgálás nélkül, amik nagyjából csak rontottak a dolgon. Ez a krém és pár probiotikum tudott segíteni, úgy-ahogy. Majd a legközelebbi méhnyakrák szűrésen már rossz indulatú elváltozásokat találtak. Mint megtudtam, a visszatérő gondokat már a hpv fertőzés okozta, amin a klion és hasonló gyógyszerek csak rontottak.
Amúgy nem volt rossz ez a krém de ugye nem csodaszer. Szerintem ha visszatérő problémáid vannak a hüvelyeddel menj el egy hpv tesztre (ne csak méhnyakrákra), mert hasonló tüneteket produkálhat, mint a bakteriális fertőzés de az arra való gyógyszerek csak rontanak. Ja és elvileg a 20-40 év közti pasik 60%-a vírus hordozó :/

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Vicus

2018. június 14.

Nagyon jó termék, de nekem azért nem mindig segített.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon jó termék, de nekem azért nem mindig segített.

Tirana

2018. május 16.

Az antibiotikumok mindig tönkreteszik a hüvelyflórámat, de amióta ezt használom semmilyen nőgyászati problémám nincs. Felfázásra is tökéletes.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Joan

2018. február 13.

A krém szuper és hatásos, az applikátorral én megkínlódok mindig, a fele ráadásul benne marad és a másik végén jön ki... tiszta pazarlás.

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

kapeni

2017. december 2.

Sokáig felfázással/hólyaghuruttal szenvedtem, aztán egy doki ajánlotta ezt (végre valaki, antibiotikum helyett), azóta is kutyabajom. Háromhavonta elhasználok egy adagot, és minden rendben van! Nekem csodaszer! 😊

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

adriennbota

2016. október 11.

Nekem egyáltalán nem jött be. Hólyaghurut elleni kezelést kiegészítésére használtam de kb semmit nem ért. Ha valakinek ilyen ph visszaállítós cucc kell akkor a Multi-gyn actigel inkább mint ez.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

umpalumpa

2016. július 9.

Penicillinre es szarmazekaira erzekeny a noi floram. Amig nem talaltam erre a kremre, addig megszenvedtem a gyogyszerszedes utani allapotot. Most eso elott koponyeg: a gyogyszerrel egy idoben kezdem a kurat, minden rendben es egeszsegesen marad.
Az allaga kellemesebb, mint a szilard kupoknak, a felesleg sem olyan kenyelmetlen es darabos. Az applikatorokkal konnyu banni. 5+ csillag, mert nincs benne semmilyen illatanyag (ahogy egyebkent is lennie kene mas termekeknel is).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Gyevocska

2016. július 9.

2 évnyi szenvedés végre tavaly fagyasztással rendbe lett téve a méhszájsebem. Viszont isten áldása az influenza, és újra antibiotikum kúrára fogtak. De hogy ne legyen gubanc lent, így csak ezt használtam utána. Eddig - le kop-kop!- még mindig minden oké!
Nagyon praktikus az applikátor: minden oda kerül, ahova kell, egy csepp sem megy veszendőbe!

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid