KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Egy doboz Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém egy 30 g tartalmú tubust és 6 db egyszer használatos applikátort tartalmaz.

Bakteriális vaginózis és visszatérő húgyúti fertőzések kezelésének és megelőzésének kiegészítésére. Alkalmazása különösen hasznos visszaesés esetén, ill. antibiotikumokkal történt kezelést követően.
A Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém helyreállítja és fenntartja a hüvely élettani pH-értékét, és elősegíti a természetes Lactobacillus-flóra növekedését. Ezáltal megelőzi, akár a terhesség ideje alatt is, a bakteriális vaginózis kialakulásának kedvező feltételek létrejöttét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lapetra

2018. július 23.

Sajnos 1éve minden hónapban végig kell csinalom a 6napos kúrát, de én nagyon szeretem ezt a terméket. Rengeteg hasonló gyógyhatásu készítményt próbáltam, de ezt szeretem a legjobban. Sokszor húzott ki a bajból! 😊

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Csobanka

2018. június 14.

Az előző barátommal közel egy évig voltam együtt és pár hónap után folyton hüvelygondjaim lettek mellette. A szarházi orvos felírt egy csomó immunrendszer gyilkos gyógyszert kivizsgálás nélkül, amik nagyjából csak rontottak a dolgon. Ez a krém és pár probiotikum tudott segíteni, úgy-ahogy. Majd a legközelebbi méhnyakrák szűrésen már rossz indulatú elváltozásokat találtak. Mint megtudtam, a visszatérő gondokat már a hpv fertőzés okozta, amin a klion és hasonló gyógyszerek csak rontottak.
Amúgy nem volt rossz ez a krém de ugye nem csodaszer. Szerintem ha visszatérő problémáid vannak a hüvelyeddel menj el egy hpv tesztre (ne csak méhnyakrákra), mert hasonló tüneteket produkálhat, mint a bakteriális fertőzés de az arra való gyógyszerek csak rontanak. Ja és elvileg a 20-40 év közti pasik 60%-a vírus hordozó :/

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Vicus

2018. június 14.

Nagyon jó termék, de nekem azért nem mindig segített.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon jó termék, de nekem azért nem mindig segített.

Tirana

2018. május 16.

Az antibiotikumok mindig tönkreteszik a hüvelyflórámat, de amióta ezt használom semmilyen nőgyászati problémám nincs. Felfázásra is tökéletes.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Joan

2018. február 13.

A krém szuper és hatásos, az applikátorral én megkínlódok mindig, a fele ráadásul benne marad és a másik végén jön ki... tiszta pazarlás.

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

kapeni

2017. december 2.

Sokáig felfázással/hólyaghuruttal szenvedtem, aztán egy doki ajánlotta ezt (végre valaki, antibiotikum helyett), azóta is kutyabajom. Háromhavonta elhasználok egy adagot, és minden rendben van! Nekem csodaszer! 😊

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

adriennbota

2016. október 11.

Nekem egyáltalán nem jött be. Hólyaghurut elleni kezelést kiegészítésére használtam de kb semmit nem ért. Ha valakinek ilyen ph visszaállítós cucc kell akkor a Multi-gyn actigel inkább mint ez.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

umpalumpa

2016. július 9.

Penicillinre es szarmazekaira erzekeny a noi floram. Amig nem talaltam erre a kremre, addig megszenvedtem a gyogyszerszedes utani allapotot. Most eso elott koponyeg: a gyogyszerrel egy idoben kezdem a kurat, minden rendben es egeszsegesen marad.
Az allaga kellemesebb, mint a szilard kupoknak, a felesleg sem olyan kenyelmetlen es darabos. Az applikatorokkal konnyu banni. 5+ csillag, mert nincs benne semmilyen illatanyag (ahogy egyebkent is lennie kene mas termekeknel is).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Gyevocska

2016. július 9.

2 évnyi szenvedés végre tavaly fagyasztással rendbe lett téve a méhszájsebem. Viszont isten áldása az influenza, és újra antibiotikum kúrára fogtak. De hogy ne legyen gubanc lent, így csak ezt használtam utána. Eddig - le kop-kop!- még mindig minden oké!
Nagyon praktikus az applikátor: minden oda kerül, ahova kell, egy csepp sem megy veszendőbe!

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Flami

2016. március 21.

Nekem is bevált. Két nap alatt rendbe hozott!

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

Nekem is bevált. Két nap alatt rendbe hozott!

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid