KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Egy doboz Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém egy 30 g tartalmú tubust és 6 db egyszer használatos applikátort tartalmaz.

Bakteriális vaginózis és visszatérő húgyúti fertőzések kezelésének és megelőzésének kiegészítésére. Alkalmazása különösen hasznos visszaesés esetén, ill. antibiotikumokkal történt kezelést követően.
A Vitagyn C® savas pH-értékű hüvelykrém helyreállítja és fenntartja a hüvely élettani pH-értékét, és elősegíti a természetes Lactobacillus-flóra növekedését. Ezáltal megelőzi, akár a terhesség ideje alatt is, a bakteriális vaginózis kialakulásának kedvező feltételek létrejöttét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Joan

2018. február 13.

A krém szuper és hatásos, az applikátorral én megkínlódok mindig, a fele ráadásul benne marad és a másik végén jön ki... tiszta pazarlás.

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

kapeni

2017. december 2.

Sokáig felfázással/hólyaghuruttal szenvedtem, aztán egy doki ajánlotta ezt (végre valaki, antibiotikum helyett), azóta is kutyabajom. Háromhavonta elhasználok egy adagot, és minden rendben van! Nekem csodaszer! 😊

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

adriennbota

2016. október 11.

Nekem egyáltalán nem jött be. Hólyaghurut elleni kezelést kiegészítésére használtam de kb semmit nem ért. Ha valakinek ilyen ph visszaállítós cucc kell akkor a Multi-gyn actigel inkább mint ez.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

umpalumpa

2016. július 9.

Penicillinre es szarmazekaira erzekeny a noi floram. Amig nem talaltam erre a kremre, addig megszenvedtem a gyogyszerszedes utani allapotot. Most eso elott koponyeg: a gyogyszerrel egy idoben kezdem a kurat, minden rendben es egeszsegesen marad.
Az allaga kellemesebb, mint a szilard kupoknak, a felesleg sem olyan kenyelmetlen es darabos. Az applikatorokkal konnyu banni. 5+ csillag, mert nincs benne semmilyen illatanyag (ahogy egyebkent is lennie kene mas termekeknel is).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Gyevocska

2016. július 9.

2 évnyi szenvedés végre tavaly fagyasztással rendbe lett téve a méhszájsebem. Viszont isten áldása az influenza, és újra antibiotikum kúrára fogtak. De hogy ne legyen gubanc lent, így csak ezt használtam utána. Eddig - le kop-kop!- még mindig minden oké!
Nagyon praktikus az applikátor: minden oda kerül, ahova kell, egy csepp sem megy veszendőbe!

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Flami

2016. március 21.

Nekem is bevált. Két nap alatt rendbe hozott!

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

Nekem is bevált. Két nap alatt rendbe hozott!

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. január 5.

IGEN!!! SZUPER!
Volt némi hüvelyi problémám, és mindenfélével kísérleteztem, orvosi tanácsra, rendelvényre is. Semmi nem volt igazán jó! Aztán elkezdtem a neten nyomozgatni, és ezt választottam. Két nap alatt lerendezte a bajokat! De még a biztonság kedvéért pár napig használtam, ha jól emlékszem, a teljes adagot.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 5.

IGEN!!! SZUPER!

love_cinderella

2015. július 9.

Antibiotikum szedése után, felborult flórára a legjobb!

love_cinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Antibiotikum szedése után, felborult flórára a legjobb!

lysza1985

2015. május 11.

Nekem ez a csodaszer. Ha kis irritációt érzek, pár este használom és máris elmúlik, eddig még mindig helyretette a flórámat, amikor szükség volt rá!

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid