KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lufka, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

• Lecitin: javítja a haj szerkezetét és a fejbőr állapotát, így csökkenti a hajhullás mértékét  Panthenol: Javítja a haj szerkezetét, így rugalmasabbá és fényesebbé teszi a hajat, óvja a hajszálakat a mechanikai és kémiai behatásoktól.
  • Csalán: külső használata a hajhullás kezelésére és a hajnövekedés serkentésére ajánlott
  • Bojtorján: megszabadítja a fejbőrt a korpától, erősíti a hajat és meggátolja a hajhullást.
  • Körömvirág: tisztító hatású, javítja a vérkeringést,
  • Nyír: antibakteriális hatású, tisztítja és fertőtleníti a fejbőrt és egyben segíti a hajnövekedést
  • Búza: kijavítja a károsodott hajszerkezetet, a hajnak hosszan tartó, jellegzetes fényt kölcsönöz.
  • Cickafarkfű: korlátozza a faggyútermelést  Kakukkfű: fokozza a vérbőséget, valamint antiszeptikus és antibakteriális hatással bír.
  • Paprika: fokozza a véráramlást, gyorsítja a regeneráló folyamatokat
  • Szalicilsav: a szalicilsav multifunkciós tulajdonságokkal rendelkezik, fellazítja és eltávolítja a fejbőrön található elhalt sejteket, zsírt és egyéb szennyeződéseket. A szalicilsav a fejbőr külső rétegében koncentrálódik, amely lipidekben gazdag, de a kor előrehaladtával a természetes hámlás csökken, és így száraz és matt bőrkorpák alakulnak ki. Mivel gyorsítja az epidermis hámlását, a faggyúmirigyek sem tömődnek el, és gyorsabban képződik új bőr. A hatóanyag egyéb pozitív tulajdonsága az antimikrobiális hatás, mely főként a gyulladások kezelésében játszik szerepet.

Ár: 1000 Ft / 2db , Eladó: wd1102
Állapot: 2db, 1 bontatlan és 1 egyszer használt, Helyszín: Budapest IV., fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

theo

2016. október 26.

Én több hónapig használtam de semmiféle változást nem észleltem tőle, nem nőtt gyorsabban, nem lett szebb sem és a hajhullásom mértékén sem csökkentett. Nagy reményeket fűztem hozzá, hátha segít rajtam de nem ért semmit!

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

wd1102

2016. szeptember 17.

1 hónapig használtam, mindennap (heti 1 üvegcse fogyott el, tehát 4-et használtam el teljesen). Talán volt látható eredménye, azonban annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy abbahagytam a kúrát. Pár nap alatt el is múlt a borzasztó viszketés, úgyhogy én ennek a terméknek tulajdonítom a kellemetlen tünetet.

A fodrászkellékes ajánlotta ebben a dózisban, nem tudom, hogy jószándékból, vagy csak a bevételét akarta ezáltal növelni, de aztán később olvastam a termék dobozán, hogy hetente csak 1-2 alkalommal kellene használni. Nem tudom, hogy a viszketést a "túladagolás" generálta-e, minden esetre inkább maradok a természetes úton történő hajnövesztésnél, még ha lassabb is a folyamat, legalább nem mérgezem magam szintetikus anyagokkal.

wd1102
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Sancsa

2016. február 11.

Kb. 1 hónapja használom, intenzíven. Előtte sosem mértem a hajam növekedési sebességét, így számokat nem tudok mondani, de az biztos, hogy gyorsabban nő tőle a hajam. Igaz, nem egyenletesen, néhány szál 2-3x hosszabb, mint a hajam egységes hossza, de ez a legkevesebb. Nincs kellemetlen szaga, nem ragad, száradás után sem nehezül el vagy lapul le a hajam tőle. Egyetlen negatívum a kiszerelés: nagyon macerás eltávolítani a kupakot, nehéz az üvegcsébe nyomni a vitamint, valamint önteni kell belőle, ami hosszabb hajnál nem egyszerű/gazdaságos. Emiatt 4-es.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

CatBeton

2015. április 13.

Március 17.:
Nem sok véleményt olvastam erről a termékről, valamiért mégis úgy éreztem, hogy ki kell próbálnom. Egy internetes oldalról rendeltem belőle 16db-ot kb. 7000 forintért. A hajam nem hullik, viszont elég vékonyszálú és tartás nélküli. Úgyhogy ezt a terméket ezek orvosolására vettem, illetve, hogy minnél gyorsabban nőjjön a hajam.
Kb. 3 hete használom. Centikben nem mértem meg, de szemmel láthatóan máris nőtt a hajam, az átlagosnál jóval többet. És szerintem a tartása is javult.
Szóval úgy tűnik a szer hatásos.

Viszont... a kiszerelése nagyon kedvezőtlen. A leírás szerint egy üvecske 2-3 alkalomra elég kell, hogy legyen. Hát az első alkalommal én a teljes üvegcsét egyből elhasználtam.
A következő alkalommal 4 üvegcsét megbontottam (elvileg felbontás után pár hónapig még jó), és egy régi spriccelős hajbalzsamom üvegébe öntöttem őket.
Úgy érzem így célzottabban, és spórolósabban tudom adagolni. Bár most is mindig úgy érzem, hogy még tennem kéne...

Esetleg ha valaki még használ ilyen terméket az megoszthatná velem, hogy ő hogyan és mennyit használ el egy alkalommal? Köszönöm :)

Április 13.:
Továbbra is töretlenül használom, minden hajmosás után.
És még mindig ugyanazt tudom róla elmondani. Tartás ad a hajamnak, és gyorsabban is nő tőle.
VargaNikolett01 azt írta, hogy lehet kipróbálja a spriccelős módszert. Én pedig lehet kipróbálom a fecskendőset :)
Most nagyon benne vagyok a hajnövesztős projektben, úgy hogy valószínűleg még fogok updatelni :)

CatBeton
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Március 17.:
Szóval úgy tűnik a szer hatásos.

Április 13.:
Továbbra is töretlenül használom, minden hajmosás után.

varganikolett01

2015. március 31.

Én is használom kb. 1 hónapja! Netről rendeltem a 16 db-os kartonos kiszerelést! én egy alkalommal a felét szoktam használni az ampullának! fecskendővel szoktam felvinni célzottan a hajtövekre! a dobozra írt felhordási módszer nekem annyira nem jött be,mert borult minden felé,csak oda nem ahova kellett volna! bár lehet én voltam béna! :-) Maga a hajszesz nekem tetszik! valóban sokkal kevesebb hajam hullik,a törés is megállt! Sokkal puhább,kezelhetőbb és élettel teli hajam! Növekedésről nem tudok pontos adatot,de biztosan nőtt! :-) a kiszerelést leszámítva elégedett vagyok vele! Lehet,hogy megpróbálom az a spriccelős flakonos megoldást,amit előttem CatBeton írt!

varganikolett01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

zsuzsuska

2013. október 1.

köszi.én már a negyedik üvegcsét használom és úgy nő a hajam tőle mint állat.egy hónap alatt 3,5 centit.nekem nagyon bejön.

zsuzsuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

lufka

2013. március 8.

500ft ért vettem ezt a hajszeszt.
Hatásosnak tűnik, viszont a fentebbi leírásban felsorolt gyógynövények amik a fodrászkellékes shop szerint megtalálhatóak benne az összetevőlistát elnézve egyáltalán nem igazak sajnos:S

lufka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

500ft ért vettem ezt a hajszeszt.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Ethoxydiglycol, Diglycerin
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

PVP 0 0

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.