KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Vizol S 0,21% szemcsepp enyhe szemszárazság kezelésére, kontaktlencse-használat mellett is alkalmazható készítmény. Kiváló minőségű, természetes hatóanyagot tartalmaz, mely minden pislogáskor stabil védőréteget képez a szem felszínén, hatékonyan kezelve a szemszárasság valamennyi kellemetlen tünetét.  Felbontás után 6 hónapig felhasználható, akár 6 hónapig elég. Hűtést nem igényel, tartósítószermentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kittyki

2017. december 5.

Kb 3 hónapig használtam, utána már nem hatott semmit, így sajnos le kell pontoznom.

Kittyki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Emike

2017. december 5.

Rendszeresen ezt a szemcseppet használom, mert nagyon egyszerűen adagolható, nem kell várni, amig magától lecsöpög - valahova a szem környékére. A szemszárazságot is hatékonyan csökkenti, de a munkaidő végére már szoktam érezni hogy kiszárad a szemem. Nem irritál, és nem is csípi a szemet. Mostanában nehezen tudom beszerezni, ezért a márka egy másik szemcseppjét fogom majd kipróbálni.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

pannababo

2017. szeptember 2.

Az egyik legjobb a piacon! Nagyon praktikus! Sminkhez is,tartós olvasáshoz is!

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Az egyik legjobb a piacon! Nagyon praktikus! Sminkhez is,tartós olvasáshoz is!