KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €3.75   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   €3.75
Kategória:   Dezodorok

A Vogue Girl Cats dezodorja gátolja a kellemetlen testszagokat. Finom, édes illatot hagy maga után.

Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Marcsi66
Állapot: 100ml új, Helyszín: Pest megye, fizetés: banki utalással, ajánlott küldemény, postán maradó

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 10.

Egyszerűen imádom, a kedvenc dezodorom, amit valaha használtam <3 Bárcsak örökké elérhető lenne :3 Isteni illata van, egész nap csak ezt érzem a ruhámon.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

BeautyMarbleBlogspot

2017. február 28.

Istenem! Annyira imádom az illatát, hogy az leírhatatlan! Bármikor újravenném! :) Ameddig tehetem újra veszem.:)

BeautyMarbleBlogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Marcsi66

2016. október 3.

Feltöltöttem mert nagyon kedves volt sokáig ez a cicalányos dezodor most is van még belőle.Finom fehér csoki és a jázmin illatával,édeske,de nem tömény,kellemes,tini illat,,,de én is,néha magamra fújtam ( itthon).van tusija,sőt testápolója is,ami zselés kifejezetten nyárra szuper,mert hideg,és olyan mint a pattogós cukorka,eszméletlen ezt a bőrön érezni.Nálunk nem kapható,talán online beszerezhető.Sógornőm Hollandiában él,ajándékba kapta tőle a lányom,még most is hozza,pedig azért már kinőtte....egyébként tartós,holland márka,

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 3.

lizakkata

2016. szeptember 29.

Hol lehet rendelni?

lizakkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Hol lehet rendelni?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Citronellol, Lyral, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Amyl Cinnamal, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.