KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hyaluronsavat tartalmaz. Elősegíti a bőr hidratáltságát, megakadályozza a kiszáradását, ezáltal javítja az érett bőr általános állapotát. Rendszeres használatával a ráncok kisimulnak.

snowflake77

2013. március 9.

Sziasztok! Nehezen találtam rá erre a pompás gélre, és én nem a pakolások-hámlasztók kategóriába tenném, hanem az arckrémek, gélek közé. Tényleg jó minden bőrtípusra, az én vegyes típusú bőrömre is. 35 évesen azért már vannak ráncaim, és ez valami mesés, milyen szépen puhítja a bőrt, tényleg olyan, mint a babapopsi. :) Nagyon jól hidratál, feltölti a kisebb ráncokat, a nagyobbakat finomítja. Én csak ajánlani tudom! (Nyárra alapként fogom feltenni, valamilyen fényvédőt kell még rá tenni nappalra.) Önmagában is lehet használni!

snowflake77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak