KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judyshiffer, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Douglas

Illatösszetevők: mandarin, őszibarack, rózsa, pézsma, szantálfa

Ár: 1.200Ft/10ml postán maradó szállítással , Eladó: Kedi81
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után postázom

isabelle007

2018. június 19.

Nagyon jó kis illat, szeretem! Én a Müllerben szoktam beszerezni, olcsóbb, mint a Douglasben.

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

MmeKCarmen

2018. május 17.

Imádom, még a Douglasban dolgozó hölgy is azt hitte, hogy valami drága márkás parfüm , kuponnal próbáltam ki , és 100 ml -ért még 5000Ft-ot sem fizettem. Szerintem nagyon jó illat és mivel parfüm ezért elég tartós is. Ajánlom, de már valamiért nem lehet a Douglasban kapni, így próbálom máshonnan beszerezni.

MmeKCarmen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

FannerManner

2017. február 7.

Nagy kiszerelés és nagyon olcsó. Tartós kellemes hétköznapokra való illat.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Nagy kiszerelés és nagyon olcsó. Tartós kellemes hétköznapokra való illat.

judyshiffer

2016. július 28.

Nagyon jó kis parfüm. Tartós, nagy kiszerelés, viszonylag olcsó.

judyshiffer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyon jó kis parfüm. Tartós, nagy kiszerelés, viszonylag olcsó.