KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. május 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimít, feszesít, hidratál. Csökkenti a ráncokat, táplálja a bőrt. 5% hialuronsavval.

katalinmester13

2018. november 13.

Fogalmam sincs, miért kellett ez nekem. Biztos a csomagolása keltette fel a figyelmem. Nagy injekciós fecskendő. Tényleg különeges módja az adagolásnak. Az illata is jellegzetes: olyan "orvosos". Hialuronsav a ráncok ellen. Ezenkívül 10 ml hétezer párszáz Ft-ért. Szóval profi cuccnak tűnt. Bár amikor olvastam a dobozán az angol leírásban a "film" szót, éreztem, hogy nem leszünk barátok. Lehet, hogy ez egy csodatechnológia, ami megakadályozza a bőr víztartalmának párolgását (csak gondolom, hogy ezt szolgálja), de én ki nem állhatom. Használata: a megtisztított bőrre felkenni, majd két perc múlva jöhet rá a krém. Saját maszek fordítás, magyar leírás nincs rajta. Ez a csodálatos filmréteg bizonyára nem engedte felszívódni, mert az éjszakai krémem úgy lepörgött róla, hogy "öröm" volt nézni, érezni. Akkor próbáljuk ki másik krémmel! Az is letekeredett róla. Hagyjuk magában hatni! Feszesítés helyett úgy feszített, mint amikor gyerekkoromban technokol ragasztót kentem a tenyeremre. A megszáradása után pedig nagy örömmel cafatokban lehúzhattam. És úgy is nézett ki. Bár magától lefoszlott. Lehet, én vagyok béna, de én mindent megtettem, hogy megszeressem. Nem sikerült. Végülis nagyon sokáig bírta, mivel nem igazán nyúltam érte. Az értékeléseimnél igyekszem elvonatkoztatni az ártól, de most nem megy. Vettem magamnak 7000 Ft-ért jó pár adag bosszúságot. Két csillagot adok neki, mert nagy nehezen elhasználtam, bajt nem okozott, nem kellett kidobni. Az egy csillagosok nálam az elhasználhatatlan, kidobott termékek. De még mindig csóválom a fejem, hogy ennyi pénzt adtam ki ezért.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.