KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Yuko Végleges Hajegyenesítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

"A japán YUKO az egyetlen olyan hajegyenesítési módszer a világon, amely a kezelés idejére a hajszálak kémiai szerkezetét károkozás nélkül képes megváltoztatni, sőt, a hajat az eljárás során használt kollagén, keratin és selyemfehérjék hatására még egészségesebbé, selymesebbé, fényesen ragyogóvá és kivételesen gyönyörűvé változtatja. Az egyenesítés valóban végleges, ugyanis a japán YUKO módszerrel egyenesített haj soha többé nem göndörödik vissza."

electropanic99

2017. augusztus 6.

Alapvetően maga a tartós hajegyenesítés jó és használ. Először 2016 szeptemberében voltam, és tartott 2017 júniusáig. Másodszorra most voltam - de nem kaptam ugyanazt az eredményt. Mivel beszéltem a termék gyártójával direktbe ezért sajnálatos módon arra a következtetésre jutottam, hogy átvágtak. Nem azt kaptam a pénzemért, amiért fizettem. Nekünk (nekem és édesanyámnak, aki szintén ugyanahhoz a fodrászhoz ment) a következő "kifogásokat" nyomta az illető: biztos megizzadtunk (Yuko direktbe cáfolta, ez nem befolyásolja), biztos más sampon / balzsam (Yuko direktbe cáfolta, a beszélgetés alapján akár a legolcsóbb sampont is rákenhetem, nem változtat a szerkezeten), biztos direkt begöndörítettük (persze, kifizetek 50K-t egy hajkezelésért, hogy egyenes legyen és másnap elmegyek egy dauer-ra... nem vagy normális). Miután az összes folyamatos hazugsága is meg lett cáfolva, még mindig nem kaptuk vissza a befizetett pénzünket és minimális hajladóságot sem mutat erre. Nálam leírta magát, mint fodrász. Ez egy bizalomra épülő szakma, amit nehéz megszerezni de k egyszerű elveszíteni.
Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.

electropanic99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.