KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes nedves toalettpapír.

csemezb

2018. május 17.

Picit az árát sokallom, mondjuk én mindig glamourkor veszek belőle többet, vagy amikor van rá nagyobb akció. Az illata nagyon kellemes, nem irritál, kellőképpen nedves és puha. Ez a kedvencem :)

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. április 29.

Nagyon finom az illata, de mégsem irritálja a bőrömet. A kendő puhasága, nedvessége tökéletes, szerintem messze ezek a legjobbak. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 29.

keseruevelin

2018. április 12.

Használtam pár féle nedves törlőt. Eddig ár-érték arányban ez bizonyult a legjobbnak:) nagyon kellemes illata van, és teszi amit kell. A csomagolása is praktikus a lezárhatósága végett. Mondjuk volt amikor nem passzolt ideálisan és emiatt hamarabb száradtak ki.. De azóta nem történt ilyen. Ezt leszámítva megvagyok elégedve a termékkel !

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

Bubus00

2018. április 12.

Nem csíp, elég nedves, nem szakad el.. picit drága.
Ez a legkedveltebb illatom a zewa nedves törlök közül.

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Nem csíp, elég nedves, nem szakad el.. picit drága.
Ez a legkedveltebb illatom a zewa nedves törlök közül.

Ennie86

2018. március 23.

Még nem próbáltam soha nedves wc papírt, de mindennek eljön az ideje. :) Akciós is volt így egyértelmű, hogy jött velem. Az első pár használat furcsa volt, de azóta megszerettem. Nagyon kellemes az illata is. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Martu0508

2018. március 15.

Magával a termèkkel meg vagyok elègedve. Nèha kicsit csìp.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Magával a termèkkel meg vagyok elègedve. Nèha kicsit csìp.

dunaimano

2018. január 19.

Nedves toalettpapírok közül nálam a zewa nyerte meg a versenyt egyértelműen. Ennek a mandulásnak nagyon kellemes illata van, jó puha, nem szakadós anyagból készül. Árát kicsit soknak érzem, de a zewára ez alapból jellemző.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

pont

2018. január 7.

mostanában ez a kedvencem ebben a kategóriában: elég nedves, jó az anyaga (nem szakad, nem túl vékony és puha), nem irritál és jó az illata, de nem túl tolakodó.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Lolychan

2017. december 30.

Én mintát kaptam belőle valahonnan, 10db-os kiszerelésben. Ritkán használok ilyeneket, de tényleg jók, nem irritálják a bőrt és nyugtatják azt. Ha elfogy ez, beszerzésre kerül a nagy is szerintem. :D :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Mokuska1981

2017. október 26.

Jó az illata, nem szakad. Először mintában kaptam egy újsághoz. Ami pozitívum végre megjelent a műanyag lezáróval ellátott változata ami hatalmas könnyebbséget jelent. A sima lezáró egy idő után semmit se zárt , folyton felgyűrődött. De így bátran vihetem bárhová. Esetleg ha nem csak nagy csomag lenne belőle hanem kisebb táskában elférő is azt nagyon értékelném :)

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil