KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes nedves toalettpapír. Gyengéd és kényeztető gondoskodást nyújt, kiemelkedő tisztaságérzet mellett.

csemezb

2018. augusztus 14.

Picit az árát sokallom, mondjuk én mindig glamourkor veszek belőle többet, vagy amikor van rá nagyobb akció. Az illata nagyon kellemes, nem irritál, kellőképpen nedves és puha. Ez a kedvencem :)

UPDATE: Kénytelen vagyok kicsit lepontozni, találtam jobbat, olcsóbban.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

UPDATE: Kénytelen vagyok kicsit lepontozni, találtam jobbat, olcsóbban.

ForestNymph

2018. augusztus 1.

Hát hogy őszinte legyek régen rá se bagóztam ezekre a nedves wc papírokra. Mindig volt nálam kis csomagos baba popsitörlő, kézre-egyébre. Aztán mikor megszületett a kisfiam és nem tudtam rendesen, fájdalom nélkül megtörölni magam odalent (gátmetszés), akkor adott szobatársam. Nagyon jó! Kíméletesen és maximálisan ellátta azt a feladatot, ami a rendes wc papírral nem sikerült. Hogy ilyen marha diszkréten fogalmazzak... :D
Úgyhogy Wish ha ezt olvasod, dobj ilyet a kórházi tatyódba! :))

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Úgyhogy Wish ha ezt olvasod, dobj ilyet a kórházi tatyódba! :))

sziluetta

2018. július 30.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom során, azóta is a táskámban lapul, általában kéztörlésre használom, finom illata van, nekem kicsit túlzottan édes is. Meg vagyok vele elégedve.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Molly01

2018. július 30.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, az anyagával, az illatával és a nedvességével is. Az ára lehetne kedvezőbb, de próbálom kifogni az akciókat.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Closet

2018. július 28.

Nagyon jó termék, jó méretű és nedvességű, ám az illat nem a legkellemesebb nekem.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Scent

2018. július 8.

Én Zewa fun vagyok, számomra a papírzsebkendői, toilette papírjai a No.1.
Ez a termék is prémium, ára: hát izé..

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Én Zewa fun vagyok, számomra a papírzsebkendői, toilette papírjai a No.1.
Ez a termék is prémium, ára: hát izé..

kispajkos

2018. június 20.

A legjobb nedves toalett papír. Puha, finom illatú, nem irritál, épp elég nedves. Az ára lehetne kedvezőbb.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. április 29.

Nagyon finom az illata, de mégsem irritálja a bőrömet. A kendő puhasága, nedvessége tökéletes, szerintem messze ezek a legjobbak. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 29.

keseruevelin

2018. április 12.

Használtam pár féle nedves törlőt. Eddig ár-érték arányban ez bizonyult a legjobbnak:) nagyon kellemes illata van, és teszi amit kell. A csomagolása is praktikus a lezárhatósága végett. Mondjuk volt amikor nem passzolt ideálisan és emiatt hamarabb száradtak ki.. De azóta nem történt ilyen. Ezt leszámítva megvagyok elégedve a termékkel !

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

Bubus00

2018. április 12.

Nem csíp, elég nedves, nem szakad el.. picit drága.
Ez a legkedveltebb illatom a zewa nedves törlök közül.

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Nem csíp, elég nedves, nem szakad el.. picit drága.
Ez a legkedveltebb illatom a zewa nedves törlök közül.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil