KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarket, drogéria,   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   hipermarket, drogéria,
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zewa nedves toalettpapír, természetesen gyengéd kamillakivonattal. Tisztaság és frissesség az egész családnak.

• Illatmentes
  • Természetes kamillakivonattal
  • Bőrsemleges pH-értékű
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

detti23

2018. február 18.

Teszi a dolgát. A kendők elég nedvesek, az illata is kellemes, nem zavaró. Nekem a visszazáró fül is tökéletes ragad sok tépkedés után is :)

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

dunaimano

2018. január 19.

Próbálkoztam én több olcsó nedves toalettpapírral, de a Zewát semmi nem éri utol. Nagyon jó lágy, nem szakadós, mégsem túl vastag, de elég vastag, nagyon puha, és még az illata is kellemes. Drága-drága... de azért nagyon jó.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

wildrose

2018. január 18.

Illatmentes kendők, jó méretűek, megfelelően nedvesek, jó minőségűek, nem irritálnak.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

eperturmix

2018. január 12.

Mostanában rá vagyok állva a kamillára,igyekszek olyan illatú termékeket választani,ezért vittem ezt is magammal.A mandulásat,illetve van makadámdiós is,de az nincs itt fent az oldalon már próbáltam,azok beváltak,gondoltam ez is jó lehet.Jó minőségű kendők,nem szakad,nem tocsog,de jól megnedvesített,nem irritál,emellett pedig műanyag zárós és a wc-n lehúzható.Szuper.Az illata nem hivalkodó,persze kamillához sok köze nincs,de jobb mint a sima pure változat szaga,mert az borzalom.Árában picit magasabb mint társai,és nem 60-80 kendő van benne,de jó minőségű, én ajánlom.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

juditka70

2018. január 9.

Alapjában a ZEWA márka termékeit nagyon szeretem, A nedves toalett papír minősége kiváló. Könnyen vissza lehet zárni,és így megtartja toelatt papír nedvesség tartalmát,és nem szárad meg ezáltal.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

hopiheD

2018. január 9.

Nekem bevállt. Igaz a visszazáró fül egy idő után nem ragad, de ezt egy darab leukoplast megoldja. Illetve lehet kapni műanyag záróval is. Mindig van a táskámban, és plusz pont, hogy wc-be lehet dobni, így ott is egyszerűen használható ahol esetleg nincs kuka.

hopiheD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Banszky

2017. december 3.

A Pure változata egy fokkal jobban tetszett pedig ebben sincs parfüm,nekem semmilyen illata nincs nemhogy kamilla de ez nálam pozitivum. Kellően nedves,mérete is pont megfelelő viszont a darabárhoz képest drágállom. Ennek ellenére a termék jó,úgyhogy jár az 5×

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

szandracska

2017. április 26.

Nagyon szeretem, nem irritál, teszi a dolgát :)

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Nagyon szeretem, nem irritál, teszi a dolgát :)

Matilda

2017. február 9.

Nagyon jó termék! Finom az illata, erősek a kendők, megfelelő méretűek. Nem okozott semmiféle irritációt, szépek az összetevői.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!