KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kissacko, az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Zindaclin enyhe vagy közepesen súlyos akné (azaz pattanások) kezelésére alkalmas gyógyszer. Az Zindaclin egy klindamicin nevű antibiotikumot tartalmaz, amely csökkenti a baktériumok számát, így segít, hogy a pórusok ne legyenek eltömődve, és ne képződjenek új pattanások. A Zindaclin gél abban is segít, hogy a már meglévő pattanások kevésbé legyenek pirosak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tantos.szabina

2018. február 19.

A borgyogyaszom irta fel az acneimra amik ujabban megjelentek az arcomon, hogy abbahagytam a fogamzasgatlot. A differinnel egyutt irta fel. Nos ez a krem ami szerintem nem eri meg az arat, nemfogom ujra venni. Gel allagu, de nekem egyaltan nem szivodik fel, es ha csak a pattanasokra kenem, kiszarad es feher lehuzhato maszk alakul ki a gelbol. Alatta az arcom borzalmasan kiszaradt ezert nem is hasznaltam egy ideig. Neha neha felkenem reggelente..de csak azert hogy elfogyjon.

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

sziszi1118

2018. február 13.

Mostanában eléggé szárad a bőröm, ezért a bőrgyógyászom olyan krémet próbált felírni a pattanásaimra, ami annyira nem szárítja ki. Először észrevettem egy kisebb változást, de később nem tapasztaltam semmit. Ugyanúgy szárítja az arcbőröm, talán kisebb mértékben, mint a többi; de a pattanásokra nem használt. Nekem nem vált be.

sziszi1118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Titvog

2017. november 7.

Én nem akarok senkit sem rémisztgetni, akinek felírja ezt a terméket a bőrgyógyász, de nekem nem vált be. Én azt javaslom, hogy tessék előbb kipróbálni, mert minden bőr más és más, valakinek segít, valakinek pedig nem. Nem lehet megmondani pontosan ki mire hogyan fog reagálni.
Nekem azért írta fel a doki, mert a Dalacin emulzióhoz a bőröm hozzászokott, és annak érdekébe hogy visszatérhessünk rá, kellett egy kis pihenő.
Furcsa, de szerintem nem a gél hatóanyagával van baj, mert az ugyan az, mint ami a Dalacinban található. Antibiotikum, ami tök jó bakteriális fertőzéseknél...
De ennek ellenére, a Zindaclin engem irritált. Nem okozott pattanást, helyette közvetlenül a használat után kipirosodott a kezelt terület, és viszketett is.
Szóval arra tippelek, hogy valamilyen egyéb összetevőre lehetek kényes, de nem tudom pontosan mire.
Mindenesetre elkenegetem, nagyon vékonyan, és közvetlenül a pattanásokra, úgy nem szokott bántani, bár változást sem tapasztaltam...

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

szcs

2017. október 28.

A pattanásaim (vagy valami hasonló) általában többnapig tartó hatalmas piros hegyek és fájnak, erre kértem valamit a bőrgyógyásztól, és ezt írta fel... Az árán nagyon meglepődtem, emiatt sokkal többet vártam tőle. Akkor használtam az említett problémára de csak kismértékben vagy lehetséges hogy egyáltalán nem segített, így nagyon ritkán jut eszembe használni akkor sem amikor újra előjön. Szerintem ár-érték arányban nem az igazi, de nem használtam semmi mást erre a problémára, úgyhogy csak remélni tudom hogy létezik ennél hatásosabb és kedvezőbb gyógymód.

szcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Az elso par hasznalatnal tenyleg nagyon szepen lehuzta a pattanasokat, de aztan egy het utan mar semmi hatasa nem volt :/ szuneteltettem par honapig, mikor ujra probalkoztam vele ugyanugy semmi hatas :/

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

kitti9797

2017. június 26.

Nekem semennyire se vált be. Még több pattanásom keletkezett, mint amenyi volt.

kitti9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nekem semennyire se vált be. Még több pattanásom keletkezett, mint amenyi volt.

zsozso1293

2017. március 2.

Felnőttkori acne-ra használtam. Eleinte nagyon jól működött, de pár hónap alatt megszokta a bőröm és le kellett cserélni. Amit ígér azt nyújtja, nekem kb 80%-ban letisztította az arcomat. Most a másik antibiotikumot is leteszem, és nagyon imádkozom hogy ne jöjjön vissza a régi állapot :)

zsozso1293
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Angelika01

2017. február 11.

Csodaszer:) Az én pattanásos,egyenletlen színű bőrömet szinte-szinte rendbe hozta. Teljesen megérte az árát. A differin géllel használom,együtt jó párost alkotnak:)

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

FrankB

2017. január 26.

A bőrgyógyászom írta fel, csodaszer! Korábban sosem volt egy darab pattanásom sem, azonban a fogamzásgátló abbahagyásával ez megváltozott... Már a 2. napom látható volt a változás. Egyetlen baj vele, hogy nem lehet folyamatosan használni, így amint abbahagytam ismét visszajött a probléma (de közel sem annyira mint előtte). Csak ajánlani tudom, nekem nagyon beválik.

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

niki05

Korcsoport: < 18
2017. január 4.

Par éve a börgyógyász írta fel a hatamra lévő csúnya pattanásokat. Elég jól el is tüntette,ha rendszeresen használtam. 3-4 doboz el is ment. Csak túl drága!Néha csak a pattanásra kentem egy kicsit az arcomra is, ott annyira nem volt hatasos. Egyszer lehet picit sokat kentem az arcomra,vagy nem tudom miért ,de elkezdett égni tőle az a terület és tisza piros lett. Lemostam hideg vízzel és reggelre elmúlt. Ezek utan leváltottam akneroxidra ami fele áron van és szerintem ugyan ezt tudja és még az arcom se pirosodik tőle.

niki05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.