KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   105 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Eliteskin.hu-n 12 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Eliteskin.hu, 12 790 Ft

Kiváló, rendkívül sikeres kemikáliamentes mélytisztító balzsam luxusminőségű rózsa- és mimózakivonattal, bodza, borágó olajokkal és persze az öregedésgátló Padina Pavonica algával. Még a fejlett sminkek mikrorészecskéit is eltávolítja. Az arcbőrt erőteljesen megtisztítja, táplálja és megújítja. 100%-ban természetes illatanyagot tartalmaz, ami ráadásul terápiás hatással is bír. Speciális maszkként is használható.

Ár: 12 790 Ft, Eladó: Eliteskin.hu
Vásároljon a Magyarországi forgalmazótól; Fizetés: utánvét, utalás, bankkártyás fizetés Szállítás: Futárszolgálat

QiQi88

2016. december 1.

A kedvenc Harangvölgyi arclemosómat nehezen tettem félre, de nagyon kíváncsi voltam. Jól tettem! Tényleg nagyon kellemes a használata, puha lesz tőle a bőr. Jól tisztít, mi kell még?

QiQi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

cinoci

2016. november 25.

A barátnőm Elemis Spaban dolgozik, úgyhogy az Ő jóvoltából megismerkedhettem ezekkel a csodálatos termékekkel. Rábeszélt, hogy próbáljam ki a bőrtípusomnak megfelelő komplett arcápolási programot, így elsőként beruháztam erre az arctisztítóra, tonikra, nappali és éjszakai krémre, arcradírra. Január óta használom ezeket a termékeket. Kijelenthetem, hogy gyökeresen megváltozott a bőröm állapota! Tökéletesen hidratált, kisimultak az apró ráncok, és tényleg láthatóan sokkal szebb, üdébb a bőröm! Ez az arctisztító volt, amit nem akartam megvenni, mondván, hogy a micellás vizem tökéletesen teszi a dolgát, de a barátnőm rábeszélt,így egy kicsi, 50 ml kiszerelésűt kipróbáltam. Rendszeres használat mellett fél évig elég volt, azóta már a nagyot újravettem. Tényleg nagyon kevés kell belőle, és a száraz bőrbe kell bemasszírozni, majd langyos vízzel lemosni, és a hozzá kapott kis kendővel meleg vízzel áttörölni az arcot. Olyan utána a bőröm, mint a babapopsi! Tényleg gazdaságos kb 1 évre elegendő a nagy kiszerelés. Elsőre horror az ára, de egy évre elosztva már nem is olyan vészes.Azt azonban meg kell jegyezni, hogy a szemsminkemet mindig külön mosom le.

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

juditka70

2016. november 5.

Na,igen. most ismét nagyon beruháztam a kozmetikumok terén.:) Ami szememnek,és az orromnak ingere. :) A mai nap személyesen voltam a Tinamu parfümériába- (a Neroli parfümériához tartozó üzlet. ) Kerestem valami olyan arclemosót ami teljen le tud nyűgözni az állagával,és a hatásával együtt. Az állaga nekem egy kicsit tömör. . Vízzel együtt használva alaposan lemostam az arcom vele,még a Shiseido arckefével rásegítettem a hatást fokozva. Egy szép kipihent megtisztult bőrképet eredményez. Puha,üdébb a bőröm. Nagyon kicsi mennyiség elég az arc megtisztításához,így a mindennapi arcápolást előkészítve,és gazdaságos.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Lecithin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Peg-8 Beeswax, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, PEG-60 Almond Glycerides, Lecithin
Illatanyagok: Acacia Decurrens Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!