KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eleven Australia

Ár:   600 Ft és 5200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   10 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loralora83, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   600 Ft és 5200 Ft

Ár: 4700 Ft , Eladó: wasp
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

wasp

2018. július 18.

Nagy lelkesedéssel vittem haza, hajat mostam és minimális mennyiséget (egyetlen pumpálásnyit) eloszlattam a törölközőszáraz hajamon, ahogy a leírás is javasolta. Vártam, hogy hűű meg haa, de őszintén szólva nem tapasztaltam semmi átütőt. Persze ez nyilván egyszeri használat után nem biztos, hogy mérvadó, de eddig még egyik ilyen hajápolóval sem jártam úgy, hogy a hajvégeim sprődebbek lettek volna a használat után, ráadásul ez egy nem kiöblítendő hajápoló, úgyhogy még a sampon számlájára sem tudom írni a dolgot. Nem vitatom azon ismerőseim véleményét, akik ajánlották és akiknek csodát tett a hajával már első használat után és azóta is elégedetten használják, de nekem nem jött be, nyilván ez is hajtípustól függ. Egyébként könnyű, krémes textúrájú, az adagolója praktikus, az illata kellemes és mivel nagyon kevés kell belőle nagyon sokáig elég lehet. Feltöltöttem eladósorba, hátha valakit érdekel. Nem akarom teljesen lepontozni, ezért a 2 csillag.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol, Silk Amino Acids

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.