KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elisha Coy

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: agikov, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes fényvédő krém, vízálló, izzadásálló, tartós védelmet biztosít. Nem ragadós, könnyed állagú krém.Bőrnyugtató és hidratáló hatású, érzékeny bőrűeknek is javallott.

agikov

2018. június 10.

több olajmentes koreai fényvédőt kipróbáltam már, de másfél éves használat után, továbbra is ez a csodaszer. Nagyon ajánlom zsíros és pattanásos bőrre is, a textúrája nagyon érdekes, szuper használni! tényleg vizes állagú lesz a bőrre kenve és így könnyen terül.

agikov
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.