KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elite Models

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

punkyorange

2014. február 23.

Remekül szuperál, nem töri a pillákat. A gumi része nem kopik, de adtak hozzá egy tartalékot is. Könnyen tisztítható, már évek óta ugyanolyan állapotban van, mint amikor megvettem. Biztosan van nála jobb is, de egyelőre ez is megfelel a célnak.

punkyorange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.