KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizabeth Arden

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diana, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: Virágos-Ámbrás

Illatösszetevők: Ananász, Öszibarack, Alma, Cédrus

2200.- Elizabeth Arden Provocative Woman
Ár: 2200+pk , Eladó: pomme
Állapot: 30ml-ből ennyi, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta

morgana009

2018. december 13.

Olcsóbb,de szerintem használható, kellemes illat. Van benne valamilyen anya illat, amiért valamiért mindig újravásárolom és jó érzés megéreznem.

morgana009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Betticupcake

2018. október 25.

Nekem kicsit Sí. Fűszeres, nehéz illat. Nem rossz de mértéket tudni kell vele tartani mert nagyon karakteres.

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

itislikeacoma2

2018. október 13.

Ez az illat merőben eltér azoktól az édes, nehéz illatoktól amiket egyébként szeretek, valami mégis megfogott benne. Imádom New Yorkot, és számomra ez a parfüm valahogy megtestesíti a várost. Letisztult, finom, határozott illat, akárcsak az üvege. Egyesek szerint "öreges", amit én egyáltalán nem érzek benne, ő szimplán csak nem az az édes parfüm ami manapság népszerű. A mindennapok illata ő szerintem, de ez nem jelenti azt, hogy átlagos, vagy unalmas lenne. Saját magam is meglepődtem azon, hogy mennyire tetszik, mert először túl egyszerűnek éreztem magamhoz, de sokkal többet tud mint amilyennek elsőre látszik, csak hagyni kell kibontakozni. :)

itislikeacoma2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

adrica

2018. október 11.

Úristen ez az illat!!!! Tudtam, hogy nagyon fiatalon, még a tojáshéj ott volt, kipróbáltam és emlékfoszlányokban úgy könyveltem el ezt az illatot, hogy majd egyszer, nem tudtam mikor, de maaajd, szóval vélemény: tetszik, eltéve szürke állományba.
Ma elmentem a Dm-be. 40 évemmel, két tizenéves gyönyörű tündérkével a szívemben, és egy férj örök szerelemtől kapott támogatásával felvértezve leemeltem ezt a polcról, hogy na mutasd magad mit tudsz! Annyi volt az elvárásom, hogy rossz nem lehetsz. Mivel az nap több parfümöt is próbáltam, igazán erre nem is összpontosítottam, csak az első pillanatban. Aha, orgona. De jó, azt szeretem, Anyáknapján és körülötte májusban. Aztán akkor ennyi volt az összhatás, más vette el a figyelmem. Aztán rá egy órával az irodában jött a csoda. Istenem, ez én vagyok!!!! Szinte könnybe lábadt a szemem! Ezt az illat típust, ezt a virág illatot már egyszer megismertem, csak lebutított változatban, még pedig az Avon Scent Essence Romantic Bouquet Kölniben. Ez az illat akkor vagyok, amikor anya vagyok. Ez az én kiteljesedett anya illatom! Amikor nő vagyok, kecses, lágy, megbízható, végtelenül szerető, adakozó, óvó és minden amire a lányaim felnéznek és vágynak, hogy majd egyszer ők is azok lehessenek. Ez a nő beteljesedésének illata, amikor már nem akar tovább, elég ami van, és ez maga a boldogság. Ez olyan érzés mint amikor haza érsz. Már nem akarsz máshová menni. Megnyugodtál, mint egy űzött vad.
Köszönöm Arden!!!!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Köszönöm Arden!!!!

sailorluna

2018. augusztus 14.

egy időtlen klasszikus. szépen bontakozik ki, visszafogottan elegáns, nem hivalkodó, nem erőszakos. szerencsére nem érzem magamon öregesnek. olyan illat, amelyben mindenki talál valami hozzá illőt. az üvege tükrözi azt, ami benne van: egyszerű és elegáns. nem életem parfümje, inkább anyukámon tudnám elképzelni, de előfordulhat, hogy egyszer veszek belőle.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

angelina69

2018. június 30.

2018. 06.27. A két betűs drogériában jártam, és hát egy illatmániás nem hagyhatja ki a parfüm részleget. Hátha... Most tényleg bejött. Csodák csodája volt kint új teszter. Vadi új! Először úgy voltam vele, mi a fenének fújkáljak belőle, de aztán egye fene mégis... egyet. Aztán jött a jéééé... meg a nahát... Kellemes virágos illat, nem édeskés, inkább kicsit krémes, egy pici gyümölccsel megtoldva. Átlagos szillázs, közepes tartósság. Olyan jólnevelt illat. Most akkor? Ne legyek egy csöppet pipa? Ez üzletpolitika? Másrészt, egy üzletben, vidéken, ahol max. két vagy három eladó van egy műszakban, és azt sem tudják merre szaladjanak... szóval nem feltétlenül őket szeretném hibáztatni. Inkább azt a fajta díszkivilágítást, ami lehet, hogy tetszetőssé teszi a parfümös üvegeket, de egyben árt is nekik egy légkondi nélküli üzletben. Ezennel feltornászom a csillagok számát...

UP1. Megígértem, ha sikerül máshol tesztelnem, akkor visszajövök és annak megfelelően javítok a véleményemen. Sajnos, az a helyzet állt elő, hogy a véleményem nem változott. Rajtam ez egy förtelmes szag. Bocsánatot kérek a rajongóktól, de ez rajtam így muzsikál.

Ez az illat is már egy ideje felcsigázta a kíváncsiságom. Most végre volt belőle teszter. Fújás bőrre ... aztán jajajjaj. Nem akarom bántani, de rajtam valami borzalom volt. Leginkább a vasúti kocsi mosdójának szagára emlékeztetett, még órák múlva is. Hiába vártam a csodát, nálam bizony elmaradt. Alig vártam, hogy hazaérjek, és lemoshassam. Régen volt már, hogy rajtam valamelyik illat ilyen penetráns szagot árasszon. A másik lehetőség, hogy romlott volt a teszter. Majd máshol is teszek egy próbát, hátha ... Ha úgy alakulna, hogy akkor jobb lesz, majd felpontozom.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

erda74

2018. június 9.

Párszor vettem ebből a parfümből, nagy kiszerelést is, én nagyon szerettem, és talán viselném ma is, ha nem éppen a mindent ki akarok próbálni korszakomat élném. Kellemes, könnyed illat, irodába tökéletes. (Bárcsak sokan hordanának ilyen egyszerűen nagyszerű illatot!) Tartóssága rajtam közepes.

erda74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Brigitt

2018. április 21.

Bernadett86 véleményéhez csatlakozom én is, tényleg fura, hogy ilyen sokaknak nem tetszik, sőt egyenesen utálják. Nem is értem.... Pedig páratlan illat, különleges és olyannyira egybesimul a viselőjével,mint egy szép ruhadarab, amitől nőiesnek, szépnek és különlegesnek érzed magad.Egyszerűen a részeddé válik. Én imádom és nálam is mindig van a parfümös szekrényemben. Kötelező darab és szerintem már ikonikus is, hiszen már nem mai illat, de mégis illeszkedik a mai korhoz. Bármikor viselem, mindig megjegyzik, hogy mennyire finom. Természetesen öt csillag jár neki.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Bernadett86

2018. január 8.

En dobbentem olvasom itt a velemenyeket.Kezdem azt hinni valamennyjen romlott teszterbe futottak bele amire valljuk be oriasi az esely d...m r..ann vonalon! Tessek rendelni kis illatmintat es ujraprobalni, a furcsa szuros meg kavejellegu illat a regi, vagy romlott teszterek jellemzoje, ennek a parfumnek semmi ilyen jegye nincs!!!

Sokadik uveggel hasznalom, 20 eves korom ota, az elso komolyabb parfumom.Szamomra is gyongyviragos jellegu es nem hasonlit semmi masra.Gyonyoru uvegben egy csodas, inkabb 7koznapi parfum,de nappali alkalmakra is kivalo.Es tartos! A polcomon kb 35 kulonbozo illat van (ysl, armani, givenchyk, guerlainek, dior, CK, jean patou es meg a jo eg tudja, de ez az amibol mindig van mert ha elfogy egyszeruen nincs biztosnag erzetem, felek hogy egyszer csak eltunik a boltokbol is..😀szep emlekeim is fuzodnek hozza az teny.Annak idejen egyetemi eveim alatt a gyakorlati helyemen ahol szinte csak ferfiak voltak mindenki bomlott utana.Az illat utan.Mindig tudni akartak a nevet es hogy hol lehet beszerezni.Azt sem tartom kizartnak hogy keveseken mukodik de tessek probalkozni mert megeri.😉

Bernadett86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

AAndi115

2017. november 14.

A "semmi extra" illata. Krémes, nőies, "beszaladok a gyerekért az oviba", 0 élmény, egynek jó lesz, nem kár érte, ha leverik a gyerekek... Olcsó, kicsit műanyag, hétköznapi semmiség. Almát nem érzek, talán egy kis barackot, viszonylag gyorsan elillanó valamicske. Van, jó' van, de ha nem lenne, nem hiányozna. Kínomban szoktam utána nyúlni, fogyjon már ez is. Nem rossz, de nem is jó. Olyan, mint egy ruha a kínaiból. Gyenge 3 csillagos.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.