KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizabeth Arden

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: diana, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4190 Ft

Illatcsalád: Virágos-Ámbrás

Illatösszetevők: Ananász, Öszibarack, Alma, Cédrus

Ár: 4190 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 2500,Ft (posta költséggel együtt) , Eladó: hógolyó
Állapot: 3oml/kép szerint, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postán maradó
Elizabeth Arden 5th Avenue EDP - üveges
Ár: 6500 forint postán maradóként , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált 125 ml- es edp dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás, posta vagy foxpost

AAndi115

2017. november 14.

A "semmi extra" illata. Krémes, nőies, "beszaladok a gyerekért az oviba", 0 élmény, egynek jó lesz, nem kár érte, ha leverik a gyerekek... Olcsó, kicsit műanyag, hétköznapi semmiség. Almát nem érzek, talán egy kis barackot, viszonylag gyorsan elillanó valamicske. Van, jó' van, de ha nem lenne, nem hiányozna. Kínomban szoktam utána nyúlni, fogyjon már ez is. Nem rossz, de nem is jó. Olyan, mint egy ruha a kínaiból. Gyenge 3 csillagos.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 14.

Na ez az a parfüm, amit nem kellett volna megvennem... A 5th Avenue-n sem hiszem, hogy megállná a helyét. Számomra biztosan felejtős.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

eveartstar

2017. június 23.

Kellemes, púderes...rémes.. 😨..blöeh..

Első parfüm élnényem ő... 😂 kimentem a kínai piacra 20-on évesen és megvettem ezt, gondoltam egynek jó lesz. Persze fogalmam se volt, hogy mi ez az illat, csak egy üveg parfümöt akartam.
Hát nagyon tömény volt nekem...asszem egyszer sem sikerült magamra fújni, vagy ha igen akkor sem tudom felidézni az alkalmat. A lényeg, hogy évek múltán végül a kukában landolt szegény, márcsak emiatt sem lenne jó a kapcsolatunk a jövőben. Meg még eszembe jutna az a furcsa büdinyó illata..na még csak az kéne!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Kellemes, púderes...rémes.. 😨..blöeh..

ErikaErika

2017. június 23.

Szeretem, kellemes, puderes, kremes illat. Elegans, nem hivalkodo. Hetkoznapra szoktam hasznalni, osszel.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

angelina69

2017. május 6.

Új. Megígértem, ha sikerül máshol tesztelnem, akkor visszajövök és annak megfelelően javítok a véleményemen. Sajnos, az a helyzet állt elő, hogy a véleményem nem változott. Rajtam ez egy förtelmes szag. Bocsánatot kérek a rajongóktól, de ez rajtam így muzsikál.

Ez az illat is már egy ideje felcsigázta a kíváncsiságom. Most végre volt belőle teszter. Fújás bőrre ... aztán jajajjaj. Nem akarom bántani, de rajtam valami borzalom volt. Leginkább a vasúti kocsi mosdójának szagára emlékeztetett, még órák múlva is. Hiába vártam a csodát, nálam bizony elmaradt. Alig vártam, hogy hazaérjek, és lemoshassam. Régen volt már, hogy rajtam valamelyik illat ilyen penetráns szagot árasszon. A másik lehetőség, hogy romlott volt a teszter. Majd máshol is teszek egy próbát, hátha ... Ha úgy alakulna, hogy akkor jobb lesz, majd felpontozom.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

bendzsike84

2017. április 26.

Jesszusom... ez valami botrány rossz. Nem akarom megbántani azokat, akik szeretik, de ennél olcsóbb és tucatabb illatot keresve sem találni. Műanyag gyöngyvirág, kb mint egy wc illatosító. Az a pár óra, amíg a csuklómon volt...hát őőő, már már elgondolkodtam, hogy levágom :D
Szóval viccet félretéve: nulla csillag.

bendzsike84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Szóval viccet félretéve: nulla csillag.

ivor

2017. április 12.

Amíg a fej-illat el nem párolog, van benne valami kellemetlen kávés illat, de ez hamar eltűnik és ami marad: egy nem tolakodó, kellemes, meleg illat, pont ugyanaz mint a kék nivea krémé. Hétköznapokra tökéletesen elegendő "laposseggű" illat, nem fájdul meg a fejem tőle mégis kellemesen beburkol.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

bobherceg80

2017. január 18.

Erős gyöngyvirág illata van.Bár az összetevői között ezt nem látom.Idővel ez a virág illat egyre krémesebbé,egyre kellemesebbé válik.
A Dior J'adore-ra emlékeztet,csak az még sokszínűbb,finomabb.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

A Dior J'adore-ra emlékeztet,csak az még sokszínűbb,finomabb.

Luna1024

2016. november 3.

Hétköznapi komfortillat. Sokak számára tökéletes lesz, szerintem "egész jó" kategória. Nem vagyok nagy illat-elemző, de azt hiszem, az őszibarack és talán a cédrus a legdominánsabb rajtam. Nem több és nem kevesebb annál, amit egy hétköznapi illattól vár az ember, de nekem kevés. Ez egy olyan parfüm számomra, ami nem bántja senki orrát, senki számára nem kirívó, sose túl sok. Szerintem egy kicsit sem édes, de nem is citrusos, inkább úgy a kettő között, szóval azok is szerethetik, akiknek az orrát bántják az édes illatok. Arany középút.
Nekem kevés: hiányzik belőle valami játékosság, valami kedvesség, valami olyan, amire felkapom a fejem. Kicsit tényleg hideg-rideg, "kosztümös" illat ez, és csak felnőtt nőkön tudom elképzelni, mert komoly, érett hatást kelt.

Nekem picit csalódás ahhoz viszonyítva, hogy sokan milyen szépeket írtak róla... Másrészt, ha komfortillatokról van szó, szerintem egy Bvlgari - Omnia Crystalline vagy egy Escada - Magnetism is simán lekörözi. VISZONT, ha nem ezekhez viszonyítom, hanem a saját árkategóriájában értelmezem, akkor ár-érték arányban nagyon jó, parfüm-viszonylatban egyáltalán nem drága, sőt! És bár tartóssága és hatósugara is hagy kívánnivalót maga után, de nem lenne fair, ha a "nagy márkák" illataihoz hasonlítanám, miközben a maga kategóriájában ez is egy jó, felismerhető illat. Mindössze annyiról van szó, hogy nekem hiányzik belőle egy kis plusz.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Virvatuli

2016. október 28.

Nagyon-nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom. Egyike annak a kevés parfümnek, amit utolsó cseppig elhasználtam. Csak azért nem veszem újra, mert számomra egy illat nagyon kötődik ahhoz az életszakaszhoz, amiben használtam, felidézi az akkori emlékeket, hangulatokat. Még ha ezek kellemesek is, úgy érzem, mintha visszafelé mennék az időben, ezért sajnos nem tudom ugyanazt kétszer használni. De erről a parfüm nem tehet, ez egy igazán remek illat.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.