Elizabeth Arden

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diana, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: Virágos-Ámbrás

Illatösszetevők: Ananász, Öszibarack, Alma, Cédrus

Ár: 5490 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sailorluna

2018. augusztus 14.

egy időtlen klasszikus. szépen bontakozik ki, visszafogottan elegáns, nem hivalkodó, nem erőszakos. szerencsére nem érzem magamon öregesnek. olyan illat, amelyben mindenki talál valami hozzá illőt. az üvege tükrözi azt, ami benne van: egyszerű és elegáns. nem életem parfümje, inkább anyukámon tudnám elképzelni, de előfordulhat, hogy egyszer veszek belőle.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

angelina69

2018. június 30.

2018. 06.27. A két betűs drogériában jártam, és hát egy illatmániás nem hagyhatja ki a parfüm részleget. Hátha... Most tényleg bejött. Csodák csodája volt kint új teszter. Vadi új! Először úgy voltam vele, mi a fenének fújkáljak belőle, de aztán egye fene mégis... egyet. Aztán jött a jéééé... meg a nahát... Kellemes virágos illat, nem édeskés, inkább kicsit krémes, egy pici gyümölccsel megtoldva. Átlagos szillázs, közepes tartósság. Olyan jólnevelt illat. Most akkor? Ne legyek egy csöppet pipa? Ez üzletpolitika? Másrészt, egy üzletben, vidéken, ahol max. két vagy három eladó van egy műszakban, és azt sem tudják merre szaladjanak... szóval nem feltétlenül őket szeretném hibáztatni. Inkább azt a fajta díszkivilágítást, ami lehet, hogy tetszetőssé teszi a parfümös üvegeket, de egyben árt is nekik egy légkondi nélküli üzletben. Ezennel feltornászom a csillagok számát...

UP1. Megígértem, ha sikerül máshol tesztelnem, akkor visszajövök és annak megfelelően javítok a véleményemen. Sajnos, az a helyzet állt elő, hogy a véleményem nem változott. Rajtam ez egy förtelmes szag. Bocsánatot kérek a rajongóktól, de ez rajtam így muzsikál.

Ez az illat is már egy ideje felcsigázta a kíváncsiságom. Most végre volt belőle teszter. Fújás bőrre ... aztán jajajjaj. Nem akarom bántani, de rajtam valami borzalom volt. Leginkább a vasúti kocsi mosdójának szagára emlékeztetett, még órák múlva is. Hiába vártam a csodát, nálam bizony elmaradt. Alig vártam, hogy hazaérjek, és lemoshassam. Régen volt már, hogy rajtam valamelyik illat ilyen penetráns szagot árasszon. A másik lehetőség, hogy romlott volt a teszter. Majd máshol is teszek egy próbát, hátha ... Ha úgy alakulna, hogy akkor jobb lesz, majd felpontozom.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

erda74

2018. június 9.

Párszor vettem ebből a parfümből, nagy kiszerelést is, én nagyon szerettem, és talán viselném ma is, ha nem éppen a mindent ki akarok próbálni korszakomat élném. Kellemes, könnyed illat, irodába tökéletes. (Bárcsak sokan hordanának ilyen egyszerűen nagyszerű illatot!) Tartóssága rajtam közepes.

erda74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Brigitt

2018. április 21.

Bernadett86 véleményéhez csatlakozom én is, tényleg fura, hogy ilyen sokaknak nem tetszik, sőt egyenesen utálják. Nem is értem.... Pedig páratlan illat, különleges és olyannyira egybesimul a viselőjével,mint egy szép ruhadarab, amitől nőiesnek, szépnek és különlegesnek érzed magad.Egyszerűen a részeddé válik. Én imádom és nálam is mindig van a parfümös szekrényemben. Kötelező darab és szerintem már ikonikus is, hiszen már nem mai illat, de mégis illeszkedik a mai korhoz. Bármikor viselem, mindig megjegyzik, hogy mennyire finom. Természetesen öt csillag jár neki.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Bernadett86

2018. január 8.

En dobbentem olvasom itt a velemenyeket.Kezdem azt hinni valamennyjen romlott teszterbe futottak bele amire valljuk be oriasi az esely d...m r..ann vonalon! Tessek rendelni kis illatmintat es ujraprobalni, a furcsa szuros meg kavejellegu illat a regi, vagy romlott teszterek jellemzoje, ennek a parfumnek semmi ilyen jegye nincs!!!

Sokadik uveggel hasznalom, 20 eves korom ota, az elso komolyabb parfumom.Szamomra is gyongyviragos jellegu es nem hasonlit semmi masra.Gyonyoru uvegben egy csodas, inkabb 7koznapi parfum,de nappali alkalmakra is kivalo.Es tartos! A polcomon kb 35 kulonbozo illat van (ysl, armani, givenchyk, guerlainek, dior, CK, jean patou es meg a jo eg tudja, de ez az amibol mindig van mert ha elfogy egyszeruen nincs biztosnag erzetem, felek hogy egyszer csak eltunik a boltokbol is..😀szep emlekeim is fuzodnek hozza az teny.Annak idejen egyetemi eveim alatt a gyakorlati helyemen ahol szinte csak ferfiak voltak mindenki bomlott utana.Az illat utan.Mindig tudni akartak a nevet es hogy hol lehet beszerezni.Azt sem tartom kizartnak hogy keveseken mukodik de tessek probalkozni mert megeri.😉

Bernadett86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

AAndi115

2017. november 14.

A "semmi extra" illata. Krémes, nőies, "beszaladok a gyerekért az oviba", 0 élmény, egynek jó lesz, nem kár érte, ha leverik a gyerekek... Olcsó, kicsit műanyag, hétköznapi semmiség. Almát nem érzek, talán egy kis barackot, viszonylag gyorsan elillanó valamicske. Van, jó' van, de ha nem lenne, nem hiányozna. Kínomban szoktam utána nyúlni, fogyjon már ez is. Nem rossz, de nem is jó. Olyan, mint egy ruha a kínaiból. Gyenge 3 csillagos.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 14.

Na ez az a parfüm, amit nem kellett volna megvennem... A 5th Avenue-n sem hiszem, hogy megállná a helyét. Számomra biztosan felejtős.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

eveartstar

2017. június 23.

Kellemes, púderes...rémes.. 😨..blöeh..

Első parfüm élnényem ő... 😂 kimentem a kínai piacra 20-on évesen és megvettem ezt, gondoltam egynek jó lesz. Persze fogalmam se volt, hogy mi ez az illat, csak egy üveg parfümöt akartam.
Hát nagyon tömény volt nekem...asszem egyszer sem sikerült magamra fújni, vagy ha igen akkor sem tudom felidézni az alkalmat. A lényeg, hogy évek múltán végül a kukában landolt szegény, márcsak emiatt sem lenne jó a kapcsolatunk a jövőben. Meg még eszembe jutna az a furcsa büdinyó illata..na még csak az kéne!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Kellemes, púderes...rémes.. 😨..blöeh..

ErikaErika

2017. június 23.

Szeretem, kellemes, puderes, kremes illat. Elegans, nem hivalkodo. Hetkoznapra szoktam hasznalni, osszel.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

bendzsike84

2017. április 26.

Jesszusom... ez valami botrány rossz. Nem akarom megbántani azokat, akik szeretik, de ennél olcsóbb és tucatabb illatot keresve sem találni. Műanyag gyöngyvirág, kb mint egy wc illatosító. Az a pár óra, amíg a csuklómon volt...hát őőő, már már elgondolkodtam, hogy levágom :D
Szóval viccet félretéve: nulla csillag.

bendzsike84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Szóval viccet félretéve: nulla csillag.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.