KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamot, írisz

Szívjegyek: liliom, lótusz, rebarbara, gyömbér, orchidea

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyán

Ár: 6 600 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: Shiram
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Posta, Webox, személyes átvétel (Újpest központ)
Krémmánia Kedvencek a -től
KolozsiTimea

2017. április 26.

Nagyon kellemes tisztaság illat rebarbarával,és tartós is.Ahhoz képest hogy egy alacsonyabb árfekvésű parfüm,mégis kellemes kompozíció,én sokszor azt érzem az "egyszerűbb" illatoknál hogy valahogy olyan mintha baltával faragták volna őket :) Először szagolva még ha kellemesek is ,egy idő után bántani kezdik az orromat,kifejezetten elfáradok tőlük,kellemetlenné válnak,nem tudom jobban leírni.De ennél az illatnál ezt nem érzem,csak a kellemes rebarbara illatot.A maga kategóriájában tökéletes.

KolozsiTimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

ALettah

2017. február 6.

Ez egy igazán harapós, harsogó zöld illat. Általában szeretem a zöldeket, de vagy az én ízlésem változott, vagy csak túl hideg van még hozzá, de ez az illat most kifejezetten zavart. Erőszakos, csípős, azt hiszem, a gyömbér miatt. Néhány óra alatt lecsendesedik a bőrön, előbújik a magnólia és egy kicsit megszelídíti, de mivel az első két óra alig elviselhető számomra, ez az illat most repül a kívánságlistámról :) Örülök, hogy nem vettem meg vakon, csak az illatjegyek alapján, mert nagyon nem talál hozzám. Látjátok, testvéreim, mindig tesztelni kell !!!
Tartóssága közepes, az üveg egyszerű, nem túl kreatív.
Olyan 6-8 óra után egy nagyon kellemes, friss de krémes valamivé változik, itt végre érzem a "beauty"-t belőle, de sajnos ez már csak akkor érződik, ha az orrom belenyomom :)

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Tartóssága közepes, az üveg egyszerű, nem túl kreatív.

nicestgirl7

2016. szeptember 11.

Lehet, hogy szentségtörő leszek, de nekem ez a parfüm egyetlen módon jön be: EL Modern Muse Le Rouge-ra fújva.
Egészen véletlenül történt, hogy elfelejtkezve arról, hogy a csuklómra már ráfújtam a Modern Muse Le Rouge-t a dm-ben ezt a parfümöt feléfújtam. Utána órákig ámuldoztam a gyönyörűségtől.
Önmagában nekem túl zöld, de a 2 parfüm együtt bombasztikusan mély számomra (és tartós is).
Önmagában nem tetszik igazán. Ezért négy csillag.

nicestgirl7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Önmagában nem tetszik igazán. Ezért négy csillag.

Piscinke

2016. június 29.

Szerintem az Ex'cla'ma'tion Dare-re hasonlít, pedig Fragrantica szerint annak tök mások az illatjegyei. Ez nyilván egy kicsit zöldebb, a Dare pedig gyümölcsösebb. Tetszik egyébként, kicsit retró ('90-es évek 2. felére emlékeztet), és van benne elég zöld, amit egyébként is szeretek mostanában, de különösen így nyáron. Emellett friss virágos, és gyümölcsöt szinte semmit nem érezni benne, ami nálam szintén jó pont, nem nagyon komálom a hangsúlyosan gyümölcsös illatokat. Szerintem ez igazi Jolly Joker-illat, minden alkalomra jó, és valószínűleg nagyon sokféle nőhöz illik. Meleg napokon tökéletes. Eléggé szeretem az Arden-illatokat (ha csak egyetlen parfümöm lehetne, akkor az az Arden True Love lenne), ez is egy jól sikerült "darab".

Piscinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

DeNoirChristine

2016. március 2.

Kellemes,munkába járós tisztaságillat,de semmi több. Igaz,van benne egy kesernyés,teás csavar,de ez nekem nem elég ahhoz,hogy szerelmes legyek. Ár/tartósságban azonban 5-ös,megéri megvenni,ha valaki szereti ezt a vonalat.

DeNoirChristine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

kicsirita

2016. március 2.

Nem szoktam képeket társítani egy-egy parfümhöz, de most megteszem:

- Elrabolták Emikét a könyvtárosnőt!
- Nemrég történhetett, mert az illatát még érzem...

Csere útján került hozzám, természetesen "vakon" :)
Valszeg nem a illat hibája, de nagyon nem én vagyok, amit sejtettem is mikor az üzlet megköttetett.
Az én összes parfümöm édes, gyümölcsös vonalon van, ez pedig számomra egy virágos parfüm.

Tartóssága és hatósugara megfelelő egyébként.

kicsirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Nem szoktam képeket társítani egy-egy parfümhöz, de most megteszem:

- Elrabolták Emikét a könyvtárosnőt!
- Nemrég történhetett, mert az illatát még érzem...

Csere útján került hozzám, természetesen "vakon" :)

Tartóssága és hatósugara megfelelő egyébként.

Cintia04

2016. január 8.

Nem gondoltam volna, hogy egyszer lesz egy Elizabeth Arden illatom de végül ez a piros kis kedveske kikötött nálam. Igazi kis piros illat.:D Finom, friss virágos, teás illat és ami nagyon tetszik benne, hogy amikor elkezd kibontakozni és szépen letisztul érezni lehet benne a rebarbarát és a borostyánt ami igazán különlegessé teszi. Érdemes esélyt adni neki mert számomra is kellemes meglepetést okozott. Tartóssága meg szuper tekintve, hogy nem egy nagy árkategóriás illat mégis simán leköröz jó pár neves illatot. Nekem picit Giorgio Armani Acqua Di Gioia illatára hajaz. Nekem tetszik és jár az 5 csillag.:)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

baranyeszter

2015. június 24.

Ez az első virágos-zöld illatom. Kifújás után 1-1,5 óráig csak "teszik" kategória, de nem viselném. Aztán átváltozik valami lágyabbá, talán a rebarbara és a lótusz lehet. És a legvégén olyan finom, lágy, a szantálfa eddig soha nem érzett változata. Bárcsak az elejétől ilyen lenne!
Azt bánom még, hogy semmi hatósugara. Nem szeretem a parfümfelhőt, de kedvelem ha egy kicsit kitölti az aurámat egy illat.

baranyeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

tundur

2015. június 19.

Csodás, finom illat! Rajtam nem túl harsány, de körbeöleli az embert. Eddig valahogy az Arden parfümök kimaradtak az életemből. Most rendeltem belőle, teljes vakrendelés volt, nem ismertem egyáltalán az illatot, de nem bántam meg egy cseppet sem. Rajtam virágos, enyhén teás illat bontakozott ki az első próbafújás után. Árban is nagyon baráti, én a 100 ml tesztert 4 800 -ért vettem. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, egyenlőre tesztelem, de majd referálok róla.

tundur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 19.

x

2015. január 15.

A friss, csillogó, virágos leirás teljesen ráillik, annyira üde és természetes. Nagyon olcsón elérhető, és bár még nem teszteltem rendesen, nem tűnik gyengének.

Simán lehetne egy senkit sem sértő, nőies, unalmas illat, ha nem lenne ott az a frissen vágott, vagy talán nem is vágott, csak nagyon friss, zöld növényzet üde illata. Ez a plusz zöld csavar különlegessé teszi számomra. Nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz melegben. Egy rakás tulipánt képzelek el, amikor érzem. Remélem, hogy a leszáradása sem lesz uncsi.

Érdekes, hogy mig számomra ez inkább zöld és krémes, mégis illik hozzá a piros kiszerelés. Catherine Zeta-Jones pedig gyönyörű.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance