KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizabeth Arden

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   drogériák, online

A hosszan tartó, víznek ellenálló formula könnyedén fedi be a szempillákat, elválasztja, hosszabbítja, sűrűbbé és íveltebbé teszi őket. Nem csomós, nem pereg, nem maszatolódik.

Asianlover

2018. szeptember 22.

Nem irritál, elég szép végeredményt ad. Könnyen kezelhető és könnyen el is távolítható. De mindezt egy akciósan 1000-1.500 Ft-os Maybelline szempillaspirálról is el tudom mondani, ezért csak 3-as. Eddig csak alapozóban tapasztaltam tényleges minőségbeli többletet smink fronton, ezután is maradok az olcsóbb márkáknál.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

legallybrunette

2018. április 25.

Nekem sajnos valamiért nem bírja a szemem. Sok jó véleményt olvastam róla külföldi oldalakon, ezért rendeltem meg drága pénzen. Nagyon, nagyon szép pillákat csinál, de úgy látszik velem nem kompatibilis.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.