KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizabeth Arden

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mindapinkszent, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   drogériák, online

A hosszan tartó, víznek ellenálló formula könnyedén fedi be a szempillákat, elválasztja, hosszabbítja, sűrűbbé és íveltebbé teszi őket. Nem csomós, nem pereg, nem maszatolódik.

Szinte féláron! – E. Arden Grand Entrance Mascara
Ár: 2590 Ft + postán maradó , Eladó: legallybrunette
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: előreutalás után postán maradóra küldöm

mindapinkszent

2018. április 15.

Nem irritál, nem pereg, viszonylag könnyen lemosható (nem vízálló), szépek lesznek a pillák tőle, nem merevek egyáltalán.
A tubus gyönyörű, high end, a spirálkefe szilikon, könnyen kezelhető, a megfelelő mennyiséget adja le,

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.