KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizavecca

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: CintiaKalman, az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szérum tele van olyan elemekkel, melyek gyorsítják a bőrsejtek megújulását. Röviden, minden cseppel egyre közelebb kerülünk az általunk áhított fiatalos(abb) bőrhöz.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Krémmánia Kedvencek a -től
anna990

2017. május 19.

Jókat olvastam róla a neten, meg használtam már fecskenyálas fátyolmaszkot is, aminek tetszett a hatása. Olcsó szérum cuki csomagolásban, elég hamar felkerült a kívánsálistámra. Néhány hétig használtam, aztán ráuntam.
Nem vártam tőle csodát, és milyen jól tettem. A csomagolása gyönyörű, de a pipetta nagyon rossz minőségű, csak egy kicsit lehet vele felvenni a termékből, ha az ember teljes erővel összenyomja, akkor is max félig lesz. Arclemosás és tonik után építettem be harmadik lépésként a reggeli rutinomba, utána jön egy hidratáló, majd fényvédő. Az én bőrömmel semmit nem csinált az ég világon (szerencsére nem is rontott rajta, nem jöttek ki mitesszerek, nem irritált, stb.) Annyit vártam tőle, hogy egy lehelletnyit egységesebbé és hidratáltabbá tegye a diplomastressztől megviselt arcbőröm, de nem tapasztaltam változást. El fogom használni a maradékot, de tuti nem veszem újra.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.