KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elizavecca

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: CintiaKalman, az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szérum tele van olyan elemekkel, melyek gyorsítják a bőrsejtek megújulását. Röviden, minden cseppel egyre közelebb kerülünk az általunk áhított fiatalos(abb) bőrhöz.

anna990

2017. július 31.

Jókat olvastam róla a neten, meg használtam már fecskenyálas fátyolmaszkot is, aminek tetszett a hatása. Olcsó szérum cuki csomagolásban, elég hamar felkerült a kívánsálistámra. Néhány hétig használtam, aztán ráuntam.
Nem vártam tőle csodát, és milyen jól tettem. A csomagolása gyönyörű, de a pipetta nagyon rossz minőségű, csak egy kicsit lehet vele felvenni a termékből, ha az ember teljes erővel összenyomja, akkor is max félig lesz. Arclemosás és tonik után építettem be harmadik lépésként a reggeli rutinomba, utána jön egy hidratáló, majd fényvédő. Az én bőrömmel semmit nem csinált az ég világon (szerencsére nem is rontott rajta, nem jöttek ki mitesszerek, nem irritált, stb.) Annyit vártam tőle, hogy egy lehelletnyit egységesebbé és hidratáltabbá tegye a diplomastressztől megviselt arcbőröm, de nem tapasztaltam változást. El fogom használni a maradékot, de tuti nem veszem újra.

UP: végül elhasználtam az egészet. Egy csillaggal még megdobom, mert tényleg van annyi hidratáló hatása, hogy a melegebb napok beköszöntével már elég volt csak fényvédőt kenni rá. Nagyon gyorsan elfogyott, és nem érzem hiányát, amióta nem használom.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Lencseee

2017. június 30.

Gyenge kis esszencia...semmi extra. Elhasznaltam.Nem veszem ujra. Gyorsan beszivta a borom gyorsan,akar tobb retegben is,de semmi valtozast nem lattam,ereztem...ez nem egy snail vagy bee serum. Leginkabb nehez rola elhinni,hogy szerum...Egyetertek az elottem szolo 3 csillagaval...Nem rossz,de nem is jo...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

JuditTTT

2017. június 7.

Vizes állagú 'valami' ezt és a 100%-os verzióját is használtam... mondom hátha tud valamit. Nem igazán. Picit hidratál és tényleg ennyi mind a kettő.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

AniR

2017. június 6.

Már három hete használom. Nem csak az arcomra, hanem a nyakamra és a dekoltázsomra. Főleg a két utóbbi területen vettem észre a hatását.
Engem a pipetta felvevőképessége nem zavar, hiszen nem használom el azt sem, amit egyszerre fel tud szívni...

AniR
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alginsav egy viszkózus, gumiszerű anyag, mely a barnamoszatok sejtfalában nagy mennyiségben fordul elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizálóként, sűrítőanyagként, és megkötőként (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) használatos növényi eredetű segédanyag. Az összetevő nem oldódik fel a vízben, hanem magába szívja azt - vízzel telítődve akár a méretének 100x-osára is megduzzad - ezért elsősorban vízbázisú termékekben találkozhatunk az összetevővel.