KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém ChitoActive technológiával erősíti a fogzománcot és hatékony védelmet nyújt a fogzománc savak okozta elvesztésével szemben. Nyomokban kagylófehérjéket tartalmazhat.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Audrey80

2018. február 27.

A fogkrém állítólag védi a zománcot, de számomra használhatatlan, mert az összes fogam érzékeny lett tőle pár használat után. Kár, olyan jókat ígér.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

dandelion

2018. február 2.

Imádom ezt a fogkrémet. Sajnos a fogaim nagyon hamar érzékennyé tudnak válni, és ezért éles fájdalmat érzek bennük gyümölcsevéskor, vagy ha nagy ritkán szénsavas üdítőt iszom. Nem szünteti meg a már kialakult érzékenységet, viszont amióta rendszeresen használom, szinte sosem érzékenyek a fogaim. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon elsárgulnak a fogaim a használatától, ezért muszáj felváltva fehérítős fogkrémmel használni.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

bogarka

2017. november 2.

Nekem nagyon tetszik. Már annyira megszoktam, hogy minden gyümölcs, főleg a grapefruit fájóssá teszi picit a fogaim, hogy fel se tűnt. Most végre ehetek úgy gyümölcsöt, hogy nem fájnak a fogaim, nincs semmilyen rossz érzésem. Szerintem fokozatos védelmet alakít ki, nem pár mosástól kell csodát várni, én most járok a tubus kb felénél. Nem volt olcsó, de kuponnal vettem, kicsit jobb áron. Inkább drága fogkrém és jobb fogkefe, plusz odafigyelés, mint fogorvosi kezelések....sajnos alkati dolog is, mert nálam így is akad. :( :) Minden esetre, nekem nagyon tetszik ez a fogkrém, tény hogy nem habzik és nem zsibbasztóan mentolos, viszont elektromos fogkefével jól működik. Reggel ezt használom, hogy megalapozzam vele a napi védelmet, este pedig egy fehérítős fogkrémet használok, ami mentolosabb, habzósabb. Néha szájvíz. Szerintem újravevős!

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

TaBePa

2017. augusztus 16.

Érzékeny fogaimra, illetve fognyaki erózió miatt kezdtem el használni, és nekem teljesen bevált. Sajnos drága, de tényleg használ, és szerintem jobb, mint a többi Elmex vagy ehhez hasonló, márkájú fogkrémek.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Veronika8614

2017. április 28.

Nem kellemes a használata, mert darabok maradnak belőle a nyelvemen meg a számban, de mivel amióta használom, drámaian fehérebbek lettek a fogaim, így nagyon megszerettem. Egyébként én is amiatt kezdtem használni, mert az erózió jelei mutatkoztak a fogaimon, de nekem fehérít is.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

edina66286628

2017. március 26.

EZ NEM FOGÉRZÉKENYSÉGRE, HANEM ERÓZIÓ ELEN VAN, ami azt jelenti, hogyha sok gyümölcsöt fogyasztasz (a gyümölcsben lévő savak marják a zománcot), vagy sok szénsavas üdítőt iszol, és nem szeretnéd ha ezek miatt kopjon a fogad, akkor használd. NEM fogérzékenységre van! Egyébként öt csillag.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

nemetiedit9

2017. március 3.

Az itteni vélemények alapján félve kezdtem használni. Egy hete használom kb, és csak most vettem észre, hogy teljesen elmúlt az érzékenységem. Jó, nem teljesen, de előtte kb egy teljes tubust elhasználtam a zöldből (kb egy hónap alatt) és a vége felé már azt vettem észre, hogy még sokkal jobban érzékenyek a fogaim mint előtte!! Még napközben is fájt/érzékeny volt a semmitől a fogsorom elöl...úgyhogy én erre most öt csillagot adok:). Igaz hogy nem habzik annyira, mint egy átlag fogkrém, de azért egyáltalán nem vészes, a lényeg a hatás!! Szerintem az íze sem rossz, kicsit arra a rózsaszín gyermek Orbitra emlékeztet, keverve mentollal, nekem "ízlik" :D

nemetiedit9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

mokojka

2017. január 21.

A fogaimon valószínűleg erősített valamit rendszeres használat mellett,mert már nem érzek finom szemcséket a számban pl. evés közben,ha néha lepattant valamelyik fogamból. De! Nagyon gyatra a tisztító hatása! Ezért sokszor felváltva használom más fogkrémekkel,ezt reggel, a másikat este.Az íze nem a legjobb, a fekete negróra vagy nem is tudom mire emlékeztet,de elviselhető.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 21.

arendasnikolett

2017. január 4.

A fogzománcom erősen el van színeződve. Amióta használom sokat javított a színén és a kedvenc fogkrémem lett. Jól tisztít és az íze nem túl erős. :)

arendasnikolett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

LathatatlanOzike

2016. november 21.

Kellemes íze van, elsőre volt csak furcsa, de mára megszoktam. Jól tisztít, jó használni, de szerintem nem sokkal tudhat többet, mint az átlagosnak kikiáltott fogkrémek. Nem tapasztaltam a többi fogkrémhez viszonyítva semmiféle negatív hatását, de pozitívat sem. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!