KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogszuvasodás megelőzése és a fogzománc fluorozására.

A készítmény hatóanyaga: 30,32 mg olaflurum, 2,87 mg dectaflurum (megfelel 2,50 mg fluoridnak), 22,1 mg natrium fluoratum (megfelel 10,0 mg fluoridnak) 1 g gélben.
Egyéb összetevők: szacharin, alma aroma, banán aroma, menton aroma, borsmentaolaj, fodormentaolaj, hidroxietilcellulóz, propilén-glikol, tisztított víz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dkapli

2017. november 8.

Nekem fogorvos ajánlotta a gyenge fogaimra, őszintén szólva azonnali hatása nincs, de hosszú távon szerintem megéri használni.

dkapli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

simihifi

2017. november 8.

én használom, szerintem jó

simihifi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

én használom, szerintem jó

VaGa

2017. október 12.

KM-s vásárlás Volt és eddig (1 hónap) nagyon megérte. Szivesebben használnám többször, de ha nem kell, akkor igy legalább tovább marad. Ùgy szoktam (remélem jól), hogy fogmosás után szépen végigkenem vele a fogaim, rajtahagyom majd elkezdem megmosni öket. Igy van egy kis ideijük beszívódni is és aztán pedig ahogy irják normál fogmosás vele. Nem lett érzékenyebb és mintha fehérebbek lennének, de lehet csak Placebo. Teljes áron sokallom, de ennyiért (kb 60%áron) nagyon megérte.

VaGa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

3 hónapja hasznalom szerintem segitett a fogaimnak

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

3 hónapja hasznalom szerintem segitett a fogaimnak

larka95

2017. július 1.

Itt olvastam róla, pedig gyermekkorom óta különböző Elmex fogkrémeket használok, mégsem ismertem. Egy tubussal már elhasználtam, nem bántam meg, hogy megvettem. Újra veszem mindenképp.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

scheierdia

2017. május 10.

Fogszabályzó levétele után javasolta a fogorvosom, hogy használjam heti 1x. Mivel levételnél elég erősen megcsiszolják a fogakat, érzékennyé és barázdássá válnak. Pár használat után megszűnt a fogaim érzékenysége, és érezhetően simább lett a felszínük.

scheierdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Veronika8614

2017. április 28.

30 évesen észrevettem, hogy bizony vékonyodnak a fogaim, ennek a megállítására vettem, január óta használom, azóta romlást nem tapasztaltam, és új fogköveim se lettek, nekem bevált, továbbra is használni fogom. Ja és sokáig elég, én még az első tubust használom.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

barbwire

2017. április 26.

Évek óta használom és merem állítani, hogy ennek köszönhetően nem kellett már nagyon régóta egy fogamat sem tömni. Maga a tubus elég pici, de mivel hetente csak 1x kell/szabad használni sokáig elég. Én a "rendes" fogmosás után szoktam használni, és kellemes, kissé fanyar íz marad utána a számban. Időnként előjön nálam ínyvérzés de azt a problémát is orvosolja (legalábbis nálam). Mindenkinek csak ajánlani tudom. De ne felejtsétek el, csak hosszú távon fejti ki a hatását!

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

csillagpor1008

2017. április 6.

A fogszabályzó orvosom ajánlására használom és nagyon szeretem. Sokkal erősebb a fogzománcom és egyátalán nem érzékenyek a fogaim. Hetente egyszer-kétszer használom,nincs rossz íze és nekem fehérebbé is teszi a fogaimat,ami fogszabályzó viselése mellett nagy szó😄

csillagpor1008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Wonderland

2017. április 5.

A fogorvosom ajanlotta , nem nagyon hittem benne . Kicsi tubusban van de fel eve hasznalom , eleg egy borsoszemnyi adag.
Nagyon eros lett a fogzomancom tole es mar nem vagyok erzekeny a hideg/ meleg folyadekra. Csak ajanlani tudom !:)

Wonderland
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.