KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogszuvasodás megelőzése és a fogzománc fluorozására.

A készítmény hatóanyaga: 30,32 mg olaflurum, 2,87 mg dectaflurum (megfelel 2,50 mg fluoridnak), 22,1 mg natrium fluoratum (megfelel 10,0 mg fluoridnak) 1 g gélben.
Egyéb összetevők: szacharin, alma aroma, banán aroma, menton aroma, borsmentaolaj, fodormentaolaj, hidroxietilcellulóz, propilén-glikol, tisztított víz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lha

2018. június 23.

Mivel alapvetően fluor mentes fogkrémet használok, ezért ajánlásra vettem meg. Az íze nagyon fura, de heti egyszer használva ki lehet bírni. Azt hiszem, hogy jó a hatása, így megmarad folyamatos használatra.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

balazskrisztii

2018. április 18.

Be kell tartani a heti 1 használatot, de a hatása verhetetlen

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Be kell tartani a heti 1 használatot, de a hatása verhetetlen

somi11

2018. március 19.

Imádom! Már 1-2 éve használom, de nekem elég sokáig elég egy tubussal. Úgy érzem nekem nagyon sokat segített a nem épp erős fogaimon. Tuti mindig újra fogom venni.

somi11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Mancsoska

2018. március 16.

A nagyon érzékeny fogaimra ajánlotta egy fogorvos ismerősöm. Hetente egyszer használom a rendes fogmosást követően. Nekem teljesen bevált,egészséges fogsorom lett tőle.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

NagyOrsi

2018. január 28.

Én akkor kezdtem el használni amikor hónapokon át tartó szájsebészeti beavatkozáson kellett átesnem (implantátumok beültetése miatt) és a műtétek után a műtéti hely mellett lévő természetes fogaimon fehér foltok jelentek meg, ezért a vitaminpótlás mellett elkezdtem használni az elmex gélt és gyönyörűen rendbe hozta a fogaimat, mintha ott sem lettek volna azok a fehér foltok. Azóta is heti egyszer használom mert a fogkrémem alapvetően fluorid mentes és teljesen rendben vannak a fogaim. Amennyit használni kell belőle (heti egyszer) sokáig elég is úgyhogy ebben a vonatkozásban az árával sincs gondom.

NagyOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

edina66286628

2018. január 5.

Több hónapja használom, egy héten egyszer ahogyan kell. És hát semmilyen változást nem csinált a fogaimmal, nem fogom újravenni.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

dkapli

2017. november 8.

Nekem fogorvos ajánlotta a gyenge fogaimra, őszintén szólva azonnali hatása nincs, de hosszú távon szerintem megéri használni.

dkapli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

simihifi

2017. november 8.

én használom, szerintem jó

simihifi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

én használom, szerintem jó

VaGa

2017. október 12.

KM-s vásárlás Volt és eddig (1 hónap) nagyon megérte. Szivesebben használnám többször, de ha nem kell, akkor igy legalább tovább marad. Ùgy szoktam (remélem jól), hogy fogmosás után szépen végigkenem vele a fogaim, rajtahagyom majd elkezdem megmosni öket. Igy van egy kis ideijük beszívódni is és aztán pedig ahogy irják normál fogmosás vele. Nem lett érzékenyebb és mintha fehérebbek lennének, de lehet csak Placebo. Teljes áron sokallom, de ennyiért (kb 60%áron) nagyon megérte.

VaGa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

3 hónapja hasznalom szerintem segitett a fogaimnak

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

3 hónapja hasznalom szerintem segitett a fogaimnak