KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nkmagda

2017. augusztus 12.

Az érzékeny fogak csodaszere. A változás hamar érezhető. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Nagyon jó fogérzékenységre, hamar észrevettem a különbséget, csak ajánlani tudom.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nymphae

2017. május 27.

A fogérzékenységemen ez a fogrém segít a legjobban.
Alaposan tisztít, nem sárgítja a fogakat, nem vérzik az ínyem.
Nem erősen mentolos, mégis friss, kellemes.

Nymphae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

A fogérzékenységemen ez a fogrém segít a legjobban.
Alaposan tisztít, nem sárgítja a fogakat, nem vérzik az ínyem.
Nem erősen mentolos, mégis friss, kellemes.

Fabi95

2017. május 8.

Fognyakérzékenységre ajánlották, nagy változást nem vettem észre...ugyan úgy fájnak a fogaim. 😔

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

kanna41

2017. március 4.

Évek óta használom váltva más fogkrémekkel, és tökéletes. Íze megunhatatlan, segít tisztán tartani a fogakat, nem érzékenyek a fogaim.

kanna41
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

nemetiedit9

2017. március 3.

Hát nekem sajnos nem vált be, de embere válogatja. Közel egy hónapig használtam, de egy idő után észrevettem, hlgy kb. még érzékenyebbek lettek a fogaim, napközben tanulva is éreztem ahogy szó szerint fájtak a fogaim az érzékenységtől, biztos tudjátok miről beszélek :( viszont egy hete a lilát használom, amitől féltem az itteni vélemények miatt, de azóta nem érzem ezt a fájdalmat, úgyhogy egyelőre maradok annál :/

nemetiedit9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

lacrymosa88

2016. április 21.

Az íze miatt nem kedveltem meg, pedig biztos hatáson, mint a piros változata. Az összetevők miatt 4 csillagot adok.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Makk Zsuzsó

2016. április 20.

Kellemes, nem túlmentolozott fogkrém, nekem határozottan kevésbé érzékenyek tőle a fogaim.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Reddiamond

2016. március 15.

Nekem segít az érzékeny ínyemen, igaz ez hosszab távon hasznosul, nem egyik napról a másikra. Ha vérzik az ígyem, akkor szájvizet használok a fogmosás és fogselyem után. Kellemes íze van. Az aktív fluorid tartalma miatt csak Elmex mindig van itthon. Felváltva használom egy másik spec. fogkrémmel, hogy ne szokjam meg.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

anetta.filip

2016. január 18.

Fogkrém-fogkrém, hála Istennek nem érzékenyek a fogaim, így ezzel kapcsolatban nem tudok sok tapasztalatot leírni. Illata a negróé.:-)
Amikor viszont az összetevőket olvasgatom rájövök, hogy fogkrémet is magamnak kell csinálnom.:/

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1