KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bngzsofi

2018. szeptember 11.

Nem olcsó, de legalább jó. Teljesen elmúlik a fogérzékenységem amikor használom.

bngzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Évek óta ezt használom. Amit ígér a véd az érzékenységtől és a fogszuvasodástól teljesen helytálló.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kalarika

2018. augusztus 15.

nekem sem érzékeny a fogínyem szerencsére, mégis ezt használom. az oka csupán annyi, hogy ebben magas a fluorid tartalom, míg a többi drogériás csak nyomokban tartalmaz ennyit. Egy nagyon hiteles fogorvos tanácsára kezdtem el ezt használni és nem csalódtam benne. Elektromos fogkefével használva tökéletesen tisztít.
Tanácsom, hogy midnig fejen állva tároljátok, még szerencse, hogy ez könnyen kivitelezhető, így könnyen kijön a vége is.

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Candy21

2018. május 17.

Nagyon érzékeny fogínyre használom és sokat segített rajta. Az íze lehetne mentolosabb. Elég jól tisztít.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

anetta.filip

2018. február 22.

Fogkrém-fogkrém, hála Istennek nem érzékenyek a fogaim, így ezzel kapcsolatban nem tudok sok tapasztalatot leírni. Illata a negróé.:-)
A csomagolás túl kemény, ami nekem van tubus, abból nehéz a végén hozzájutni az anyaghoz.
Megadom az öt csillagot, hogy ne húzzam le, mert látom másoknak sokat segít.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Megadom az öt csillagot, hogy ne húzzam le, mert látom másoknak sokat segít.

Emily0226

2018. február 12.

Érzékeny fogakra és fogínyre használom, nagyon jó, nem erősen mentolos, alaposan tisztít. Évek óta használom, néha kísérleteztem már fogkrémekkel (amik végül feleennyire sem voltak jók), de mindig visszatértem az elmexhez.

Emily0226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

bokri28

2018. február 9.

Felváltva használom a Sensodyne szintén zöld színű fogkrémjével, mikor, melyik akciós :) Elég érzékenyek a fogaim, ezzel a fogkrémmel szerencsére jobb a helyzet. Az íze is jó, nekem bevált.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Narbeleth

2018. február 2.

Ugyanolyan jó, mint a piros verziója, nekem ugyanazt produkálja, egyik sem irritál.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

era0229

2017. december 12.

érzékeny fogaimra használom, nagyon szuper :)

era0229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

érzékeny fogaimra használom, nagyon szuper :)

6vilag

2017. október 2.

A fogaim csak enyhén érzékenyek, melyek tisztítására tökéletesen megfelelő ez a termék. Jól tisztít és jó az íze.
Elektromos fogkefével használom, a javasolt két percig. Soha nem vérzett még használatát követően az ínyem. Szerintem, ez a célnak tökéletesen megfelel. De az Elmex-et elsősorban azért vásárolok, mivel egyedi összetételének köszönhetően, olyan réteggel vonja be a fogat használat közben (az állaga sikamlós, nem szemcsés), amit segít megelőzni a szuvasodást, legalábbis a cég igérete szerint. Én bízom a svájci minőségben, elhiszem nekik.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1