KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

Candy21

2018. május 17.

Nagyon érzékeny fogínyre használom és sokat segített rajta. Az íze lehetne mentolosabb. Elég jól tisztít.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

anetta.filip

2018. február 22.

Fogkrém-fogkrém, hála Istennek nem érzékenyek a fogaim, így ezzel kapcsolatban nem tudok sok tapasztalatot leírni. Illata a negróé.:-)
A csomagolás túl kemény, ami nekem van tubus, abból nehéz a végén hozzájutni az anyaghoz.
Megadom az öt csillagot, hogy ne húzzam le, mert látom másoknak sokat segít.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Megadom az öt csillagot, hogy ne húzzam le, mert látom másoknak sokat segít.

Emily0226

2018. február 12.

Érzékeny fogakra és fogínyre használom, nagyon jó, nem erősen mentolos, alaposan tisztít. Évek óta használom, néha kísérleteztem már fogkrémekkel (amik végül feleennyire sem voltak jók), de mindig visszatértem az elmexhez.

Emily0226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

bokri28

2018. február 9.

Felváltva használom a Sensodyne szintén zöld színű fogkrémjével, mikor, melyik akciós :) Elég érzékenyek a fogaim, ezzel a fogkrémmel szerencsére jobb a helyzet. Az íze is jó, nekem bevált.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Narbeleth

2018. február 2.

Ugyanolyan jó, mint a piros verziója, nekem ugyanazt produkálja, egyik sem irritál.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

era0229

2017. december 12.

érzékeny fogaimra használom, nagyon szuper :)

era0229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

érzékeny fogaimra használom, nagyon szuper :)

6vilag

2017. október 2.

A fogaim csak enyhén érzékenyek, melyek tisztítására tökéletesen megfelelő ez a termék. Jól tisztít és jó az íze.
Elektromos fogkefével használom, a javasolt két percig. Soha nem vérzett még használatát követően az ínyem. Szerintem, ez a célnak tökéletesen megfelel. De az Elmex-et elsősorban azért vásárolok, mivel egyedi összetételének köszönhetően, olyan réteggel vonja be a fogat használat közben (az állaga sikamlós, nem szemcsés), amit segít megelőzni a szuvasodást, legalábbis a cég igérete szerint. Én bízom a svájci minőségben, elhiszem nekik.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

nkmagda

2017. augusztus 12.

Az érzékeny fogak csodaszere. A változás hamar érezhető. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Nagyon jó fogérzékenységre, hamar észrevettem a különbséget, csak ajánlani tudom.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nymphae

2017. május 27.

A fogérzékenységemen ez a fogrém segít a legjobban.
Alaposan tisztít, nem sárgítja a fogakat, nem vérzik az ínyem.
Nem erősen mentolos, mégis friss, kellemes.

Nymphae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

A fogérzékenységemen ez a fogrém segít a legjobban.
Alaposan tisztít, nem sárgítja a fogakat, nem vérzik az ínyem.
Nem erősen mentolos, mégis friss, kellemes.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1