KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmiplant

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Az Elmiplant Micelláris arclemosója száraz/érzékeny bőrre egy új, hatékony és finom technológiát használ a smink és szennyeződések eltávolítására.

A formula 100% -ban természetes gyapot kivonatot tartalmaz, amelyet környezetbarát és kíméletes kitermeléssel nyertünk, gazdag fehérje- és ásványi anyagokban, amely hatékonyan ápolja az érzékeny bőrt, miközben biztosítja a sima és rugalmas megjelenést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

balankaa01

2016. november 27.

Elégedett vagyok vele, bár nincs viszonyítási alapom. Jól leszedi az alapozót, bár a Maybelline szempillaspirálok nagyon nagy falat neki.
(Én ezt Biotenként ismerem.)

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

(Én ezt Biotenként ismerem.)

renireni94

2016. április 10.

Két palacknyit használtam el. Szépen, alaposan tisztít, de nem nagy durranás.

renireni94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Két palacknyit használtam el. Szépen, alaposan tisztít, de nem nagy durranás.

sarkanyandi

2015. május 16.

Szegényt nagyon sajnálom, mert úgy örültem volna ha legalább olyan jó lett volna mint a Garnier micellás vize. Főként mert olcsóbb, másrészt meg Elmiplant. De persze az én érzékeny szemkörnyékemet ez is enyhén csípi. :( (Szerintem valamilyen összetevő irritál engem ezekben a lemosókban...) És az már elég, hogy visszatérjek a Garnierhez.. így sajnos csak egy átlagos lemosó, mert a szennyeződéseket szépen eltávolítja, de a sminket is csak olyan "átlagosan" viszi le..

sarkanyandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.