KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Külsőleg használva is szépítő hatású. Halványítja az öregkori bőrelszíneződéseket. Az ananász-enzimek az elhalt bőrsejteket feloldják, bőrünket frissen, fiatalosan tartják. Intenzív, varázslatos illata miatt ez a fürdőrúd igen kedvelt készítmény.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sminkesmas

2013. március 3.

Természetes és nem mű ananász illatú szilárt rúd, ami 3-4 használatra kitart.
A fürdővíz nem szárította ki a bőröm, sőt táplálta és puhította, nagyon szeretem!

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

sminkesmas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Természetes és nem mű ananász illatú szilárt rúd, ami 3-4 használatra kitart.

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!