KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kingus008, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Kisimítja, nyugtatja a bőrt. Az édesen egzotikus illat nyugtatóan és kiegyensúlyozóan hat. A finom kókuszillat boldogsághormont (endorfint) szabadít fel. Javítja a lelki és fizikai tevékenység hatékonyságát.

emanufaktura

2012. május 19.

TJudit: Az illatát a kókuszkivonat adja, nagyon intenzív, hosszan tartó.:)
(Sajnos a leírásból kimaradt:( ) Használata után egyáltalán nincs szükség egyébként testápolóra. Én kéz,- és lábáztatásra is szoktam használni, rendbe hozza a kemény, kirepedezett bőrömet. Főleg télen jellemző ez, de nyáron a sok napsütés is szárít, olyankor is jó szolgálatot tesz

emanufaktura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

TJudit: Az illatát a kókuszkivonat adja, nagyon intenzív, hosszan tartó.:)

pupee

2012. május 17.

Én kád vízbe szoktam beletenni ezt a rudat, és annnyiraaaaa jóóó!! Az olajossága miatt puhává és simává teszi a bőröm, az illatát meg még nagyon sokáig érezni lehet:)

pupee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.